Evlilik Teklifi Kocaeli

NeKa Organizasyon

  • Min. Fiyat
    5.000 TL'den az
Wedding Planner

Ücretsiz

Wedding Planner'ın Selin ile Tanış!

Düğün asistanımız senin için ücretsiz araştırsın, karşı konulamaz bir teklif için 5 evlilik teklifi firmasından teklif göndersin!

Tarih en erken bugün seçilebilir

Ekiple Tanışın

  • Firma Sahibi

NeKa Organizasyon Fiyatlandırma

Minimum Paket Fiyatı
5.000 TL'den az

NeKa Organizasyon Özellikler

Ne kadar süre önce iletişime geçmeliyiz?
1 hafta'dan az

NeKa Organizasyon Sıkça Sorulan Sorular

Paket seçenekleriniz var mı?

Evet

Kişiye özel süpriz organizasyonlar yapıyor musunuz?

Evet

Şehir dışında hizmet veriyor musunuz?

Hayır

Yemek menüsünde değişiklik yapıyor musunuz?

Hayır

Alkol servisiniz var mı?

Evet

İstenilen başka bir mekanda organizasyon yapıyor musunuz?

Hayır

Farklı konsept seçenekleri sunuyor musunuz?

Evet

Hangi hizmetleri veriyorsunuz?

Organizasyon

Hangi mekanlarda hizmet veriyorsunuz?

Kumsal

Hizmet verdiğiniz diğer organizasyon türleri?

Söz

NeKa Organizasyon Hakkında

NeKa Organizasyon olarak Kocaeli evlilik teklifi organizasyon firmaları arasında yer alıyor ve sunduğumuz hizmetlerle ön plana çıkmayı başarıyoruz. Hizmet hayatına yeni atılmış bir firma olmamıza karşın işimizde oldukça profesyonel ve özenliyiz. Her detayla en ince ayrıntıya kadar ilgileniyor ve hayallerinizin ötesinde bir atmosfer oluşturuyoruz.

Evlilik teklifi organizasyonları hayatımızda yaşanan çok özel anlardan yalnızca biri. Manevi değeri böyle yüksek bir etkinliği elbette kusursuz biçimde yaşamak isterseniz. Biz de bu düşüncenin farkında olarak size en iyi şekilde yardımcı oluyoruz. Ve beklentilerinizi en iyi şekilde karşılamaya her daim özen gösteriyoruz. Tabii ki nasıl bir hizmet almak istediğinizi bilmemiz için önce tanışmalıyız. Sizinle bir araya gelerek beklentilerinizi ve hayalini kurduğunuz ortamın detaylarını dikkatlice dinliyoruz. Hizmet içeriklerimizden ve çalışmalarımızdan da size bahsederek yardımcı olacağımız alanlar konusunda bilgi veriyoruz.

Mekanla birlikte organizasyon düzenini de sağlıyoruz. Sizi Sapanca’da, deniz kıyısında bir alana götürüyoruz. Size huzur verici bir atmosferde, şık süslemelerle oldukça romantik bir ortamda vakit geçirme şansı veriyoruz. Büyük boyutlarda ışıklı LED tabelalarla bulunduğunuz mekanı süslüyoruz. İsteğe bağlı havai fişek ve yer volkanı hizmetlerimizi de sunuyoruz. Tabii ki kırmızı halıyı da unutmuyoruz. Restoran tarzı, yemekleri ısıtacak ya da hazırlayacak bir alanda bulunmadığımızdan, sağlığınızı riske atmamak için yemek menüsünden ziyade pasta-içecek ya da meyve-içecek şeklinde bir ikram masası hazırlıyoruz. İster romantik bir masa düzeni kuruyor isterseniz de tüllerle çevrili çadır ortamı ayarlıyoruz. Her şeyi baştan sona özenle hazırlıyoruz. Size sadece o meşhur soruyu sormak kalıyor.

Siz de hizmetlerimiz hakkında daha detaylı bilgi almak, fiyatlarımızı öğrenmek ve ayrıntıları konuşmak için bizimle tanışmak isterseniz sayfada yer alan iletişim formunu eksiksiz doldurup ardından “Ücretsiz teklif al” butonuna tıklayabilirsiniz.

İletişim

  • Adres::

    İzmit/Kocaeli

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.