Çağrı Bey

Konsept Organizasyon

E-posta Gönder

Ekiple Tanışın

 • Çağrı Bey
  Firma Sahibi
Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Düğün asistanımız senin için ücretsiz araştırsın, karşı konulamaz bir teklif için 5 evlilik teklifi firmasından teklif göndersin!

Konsept Organizasyon Genel Özellikler

 • Minimum Paket Fiyatı

  1.000 TL'den az

 • Ne kadar süre önce iletişime geçmeliyiz?

  1 hafta

Konsept Organizasyon Sıkça Sorulan Sorular

 • Paket seçenekleriniz var mı?

  Evet


 • Kişiye özel süpriz organizasyonlar yapıyor musunuz?

  Evet


 • Şehir dışında hizmet veriyor musunuz?

  Evet


 • Yemek menüsünde değişiklik yapıyor musunuz?

  Evet

Tüm Sorular

Konsept Organizasyon Hakkında

Evlilik teklifi edeceksiniz. Elbette çok heyecanlısınız. Sevgilinizin elini tutmak, ona sürpriz hazırlamak, güzel sözler söyleyerek aşkınızı haykırmak ve ardından da diz çökerek “Benimle evlenir misin?” diye sormak oldukça romantik. İşte tüm bunları birbirinden farklı konseptlerde ya da düşlerinizin ötesinde bir atmosferde yapmak ister misiniz? Bu sayfada olduğunuza göre siz de fikir arayışındasınız. Öyleyse artık rahat bir nefes alabilirsiniz, çünkü doğru yerdesiniz.

Kocaeli evlenme teklifi organizasyon firmaları arasında yer alıyoruz. Üstelik sadece Kocaeli’de değil çevre illerimiz olan İstanbul ve Sakarya’da da hizmet veriyoruz. Önceliğimiz her zaman bizimle çalışmayı tercih eden çiftlerimizi memnun etmek. Bu nedenle de organizasyonunuz öncesi sizinle görüşerek nasıl bir teklif hayal ettiğinizi öğreniyoruz. Genellikle aklında bir fikir olan damatlarımıza denk geliyoruz. Hizmet içeriklerimizden, konseptlerimizden bahsederek karşılıklı konuşuyoruz. Paket içeriklerimizde eklemek ya da çıkarmak istediğiniz detaylar varsa yardımcı oluyoruz.

Eğer aklınızda bir fikir yoksa bu kez size yol gösterme görevi üstleniyoruz. Daha önceki çalışmalarımızdan bahsederek, sevgilinizin ve sizin de zevklerinizi göz önünde bulunduran bir konsept hazırlıyoruz. Genellikle bohem, rustik ve şatafattan ziyade daha huzur verici, samimi içeriklere sahibiz. Doğayla baş başa olacağınız bir ortamda, güzel bir süslü çadır kuruyor etrafını da evlilik organizasyonunuza uygun olacak şekilde düzenliyoruz. Güller, pasta, yer volkanı, LED ışıklar ve daha pek çok detayı sizin için mekanda hazır halde bulunduruyoruz. A’dan Z’ye her şeyle ilgileniyor, titiz bir planlama süreci yürütüyoruz. Organizasyon anında da yanınızda oluyor, desteğimizle sizi motive ediyoruz.

Siz de konseptlerimiz, hizmet içeriklerimiz ve fiyatlarımız hakkında daha detaylı bilgi almak isterseniz, tek yapmanız gereken sayfa üzerinde yer alan bilgi formunu doldurarak bizimle iletişime geçmek.

İletişim

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.