Gebze Es Event

E-posta Gönder

Ekiple Tanışın

 • Firma Sahibi
Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Düğün asistanımız senin için ücretsiz araştırsın, karşı konulamaz bir teklif için 5 evlilik teklifi firmasından teklif göndersin!

Gebze Es Event Genel Özellikler

 • Minimum Paket Fiyatı

  1.000-1.500 TL

 • Ne kadar süre önce iletişime geçmeliyiz?

  1 hafta

Gebze Es Event Sıkça Sorulan Sorular

 • Paket seçenekleriniz var mı?

  Evet


 • Kişiye özel süpriz organizasyonlar yapıyor musunuz?

  Evet


 • Şehir dışında hizmet veriyor musunuz?

  Hayır


 • Yemek menüsünde değişiklik yapıyor musunuz?

  Evet

Tüm Sorular

Gebze Es Event Hakkında

Kocaeli Gebze evlilik teklifi organizasyon firmaları arasında yer aldığımız Gebze Es Event olarak önceliği daima sizin istek ve beklentilerinize vererek çalışıyoruz. Bizi tercih eden çiftleri memnun etmek, yüzlerindeki gülümsemeye neden olmak ise en büyük kazancımız.

Uzun zamandır organizasyon sektöründe hizmet veriyoruz. Ne kadar tecrübeli olsak da hala ilk günkü heyecanla çalışıyoruz. Sizin için ilk olacak bu teklif anının her detayıyla kusursuz olması için çalışıyoruz. Çok heyecanlı olacağınızdan bazı detayları gözden kaçırabilirsiniz. İşte biz de tam olarak size bu konuda yardımcı oluyoruz. A’dan Z’ye her şeyi birlikte planlıyor, sizin yerinize uyguluyoruz. Tüm detaylarıyla, isteklerinizin eksiksiz olarak yerine getirildiği bir ortamda sevgilinizle birlikte sadece anın keyfini çıkaracaksınız. Tek yapmanız gereken cesaretinizi topladığınız bir an yere diz çöküp “Benimle evlenir misin?” diye sormak.

Sevgilinizi en iyi siz tanıdığınız için nelerden hoşlanacağını da elbette siz bilirsiniz. Bize aklınızdaki konsepti anlatmanız yeterli. Çalışmalarımızdan verdiğimiz örneklerle de hazırlık süreci konusunda sizi bilgilendiriyoruz. Yemekli bir menü istiyorsanız, içeriği damak zevkiniz doğrultusunda düzenliyoruz. Alkol hizmetimiz de isteğe bağlı menü içeriğinizde yer alabiliyor. Bulunacağınız mekan neresi olursa olsun alacağınız hizmetin kusursuz olacağına emin olabilirsiniz. Şık bir atmosferde, kaliteli ekipman ve aksesuarlar kullanarak sizi en iyi şekilde ağırlıyoruz. Havai fişek, yer volkanı, kırmızı halı, organze tül süslemeleri, güller, çiçek aranjmanları, mumlar, göz alıcı yemek takımları ve daha pek çok içeriği konseptinizle uygun olacak şekilde temin ediyoruz. Siz hayal edin, gerisini ekibimize bırakın.

Siz de hizmetlerimiz hakkında daha detaylı bilgiler almak, fiyatlarımızı öğrenmek ve farklı konsept fikirleri edinmek isterseniz sayfada yer alan iletişim formunu doldurup ardından “Ücretsiz teklif al” butonuna tıklayabilirsiniz.

İletişim

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.