Ebru Tasarım Organizasyon

E-posta Gönder

Ekiple Tanışın

 • Firma Sahibi
Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Düğün asistanımız senin için ücretsiz araştırsın, karşı konulamaz bir teklif için 5 evlilik teklifi firmasından teklif göndersin!

Ebru Tasarım Organizasyon Genel Özellikler

 • Minimum Paket Fiyatı

  1.000 TL'den az

 • Ne kadar süre önce iletişime geçmeliyiz?

  1 hafta

Ebru Tasarım Organizasyon Sıkça Sorulan Sorular

 • Paket seçenekleriniz var mı?

  Evet


 • Kişiye özel süpriz organizasyonlar yapıyor musunuz?

  Evet


 • Şehir dışında hizmet veriyor musunuz?

  Hayır


 • Yemek menüsünde değişiklik yapıyor musunuz?

  Evet

Tüm Sorular

Ebru Tasarım Organizasyon Hakkında

Aşkın, birbirini sevmenin çok özel duygular olduğuna inanıyoruz. Bu nedenle Ebru Tasarım Organizasyon olarak evlilik teklifi, söz ve nişan gibi organizasyonlarınızda size yardımcı oluyor, hayalini kurduğunuz konseptleri oluşturuyoruz. Siz de rüyalarınızın gerçeğe dönüşmesini istiyorsanız, bizimle çalışmalısınız.

Profesyonel anlamda uzun zamandır organizasyon sektöründe başarıyla varlığımızı sürdürüyoruz. Yıllar içerisinde kazandığımız tüm deneyimleri çalışmalarımıza yansıtıyoruz. Hayatınızda bir kez yaşayacağınız evlilik teklifi anınızın nasıl olmasını hayal ediyorsanız, size tam olarak onu sağlıyoruz. Yaptığımız ön görüşme esnasında bizden beklentilerinizin neler olduğunu öğreniyoruz. Biz de hizmet içeriklerimizden, yaptığımız çalışmalardan bahsediyor ve sizin için neler yapabileceğimizi konuşuyoruz.

İstediğiniz mekanlarda organizasyonunuzu düzenleyebiliyoruz. A’dan Z’ye her detayla yakından ilgileniyoruz. Şık organze tüller, büyük yazı aksesuarları, kırmızı gül yaprakları, mumlar, içecekler için hoş takımlar kullanıyoruz. Yere diz çöküp “Benimle evlenir misin?” diye sorduğunuzda ise yer volkanlarını patlatarak eşsiz bir an yaşamanızı sağlıyoruz. Sevgilinizle hem romantik bir ortamda vakit geçirme şansı buluyor hem de unutulmaz bir hatıra kazanabiliyorsunuz.

Hizmet içeriklerimiz taleplerinize göre şekilleniyor. Ekleme ya da çıkarma yaparak kendi konseptinizi kendiniz belirleyebilirsiniz. Önceliğimiz tamamen size hitap etmek olduğu için zevkleriniz ve yönlendirmeleriniz doğrultusunda çalışmalarımızı yapıyoruz. Evlilik tekliflerinin yanı sıra söz, nişan, doğum günü gibi çeşitli organizasyonlarda da hizmet veriyoruz. Kim bilir, belki de evlilik teklifiniz sonrası nişanınızda da bizimle çalışmak istersiniz. Üstelik sadece Kocaeli'de bulunan çiftlere hitap etmekle kalmıyor aynı zamanda şehir dışından gelen misafirlerimizin de öncelikli tercihleri arasında yer alıyoruz.

Kocaeli'de evlenme teklifi edilecek yerler konusunda destek almak, organizasyon fikirlerimizi değerlendirmek ve fiyatlarımızı öğrenmek isterseniz tek yapmanız gereken sayfada yer alan iletişim formunu eksiksiz doldurarak “Ücretsiz teklif al” butonuna tıklamak.

İletişim

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.