A&G Tasarım Organizasyon

E-posta Gönder

  • Başiskele, Kocaeli.

Ekiple Tanışın

  • Firma Sahibi

A&G Tasarım Organizasyon Fiyatlandırma

Minimum Paket Fiyatı
2.500 TL'den az

A&G Tasarım Organizasyon Özellikler

Ne kadar süre önce iletişime geçmeliyiz?
1 hafta'dan az

A&G Tasarım Organizasyon Sık Sorulan Sorular

Paket seçenekleriniz var mı?

Evet


Kişiye özel süpriz organizasyonlar yapıyor musunuz?

Evet


Şehir dışında hizmet veriyor musunuz?

Hayır


Yemek menüsünde değişiklik yapıyor musunuz?

Hayır

Tüm Sorular

A&G Tasarım Organizasyon Hakkında

A&G Tasarım Organizasyon farkıyla unutulmaz bir evlilik teklifi organize etmeye hazır mısınız?

Her bütçeye uygun, alanında uzman kadromuzla birlikte uzun zamandır organizasyon sektöründe başarıyla faaliyet gösteriyoruz. Yıllara dayanan tecrübelerimiz doğrultusunda, tarzınızı yansıtan birbirinden güzel konseptler oluşturuyoruz. Hizmet sunarken her zaman %100 müşteri memnuniyeti doğrultusunda çalışıyoruz. Biliyoruz ki siz ne kadar mutlu olursanız biz de o kadar başarılı oluruz.

Organizasyonunuz öncesi sizinle bir araya geliyor ya da telefon aracılığıyla iletişim kuruyoruz. Aklınızdaki organizasyon fikrini dinliyor, neler yapabiliriz detaylı olarak konuşuyoruz. Sunacağımız hizmet içeriklerinden de bahsederek alacağınız hizmetleri netleştiriyoruz. Eğer aklınızda bir fikir yoksa siz de bize danışıyorsanız, daha önce yaptığımız çalışmalardan bahsediyoruz. Sevgilinizin nelerden hoşlandığını, onu nelerin mutlu edebileceğini dinliyoruz. Edindiğimiz bilgiler ışığında konsept içeriklerimizi sizin zevkinize uygun olarak düzenliyoruz.

Evlilik tekliflerinin elbette vazgeçilmez unsuru romantik detaylar. Kırmızı güller, balonlar, şamdanlar, fenerler, kırmızı halı, pasta ve yer volkanları. Tabii bunlar sadece kısa bir örnek. Liste elbette daha uzun. Pankarttan LED ışıklı yazılara kadar daha pek çok detayı sizin için özenle hizmet alacağınız mekana konumlandırıyoruz. Teknede, yatta, kumsalda, açık ya da kapalı alanlarda kısacası aklınıza gelen çok sayıda yerde size özel organizasyon düzenlemesi yapabiliyoruz. İsteğe bağlı yemekli ya da ikramlı bir menü sunuyoruz. Tercihinize göre masa düzeninizi hazırlıyoruz. Siz bu romantik atmosferde cesaretinizi toplayarak “Benimle evlenir misin?” diye sorduğunuzda yer volkanlarını veya havai fişekleri patlatıyoruz.

Siz de Kocaeli’de evlilik teklifi yapılacak yerler, fikirler ve firmalar konusunda bir araştırma yapıyorsanız mutlaka bizimle iletişime geçmelisiniz. Bize ulaşmak için sayfada yer alan bilgi formunu doldurarak “Ücretsiz teklif al” butonuna tıklamanız yeterli. Sizinle en kısa zamanda mutlu günlerinizde bir araya gelmek için sabırsızlanıyoruz.

İletişim

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.