Kardeşler Düğün Salonu

E-posta Gönder

Kapasite Bilgileri

Kardeşler Düğün Salonu
Kapalı Alan
Yemekli
Min. 200 - Maks. 875
Kokteyl
Min. 200 - Maks. 875

Kardeşler Düğün Salonu Fiyatlandırma

Yemeksiz Paket Başlangıç Fiyatı (Hafta sonu)
20.000 - 30.000 TL
Yemeksiz Paket Başlangıç Fiyatı (Hafta içi)
20.000 - 30.000 TL

Kardeşler Düğün Salonu Özellikler

Mekan Özellikleri
Kolonsuz salon Yüksek tavan
Manzara
Şehir manzaralı
Aynı zamanda birden fazla düğün yapılıyor mu?
Hayır
Fotoğrafçı Getirme
Evet
Engelli Girişi
Evet
Organizasyon Firması Getirme
Evet
Yemek Servisi
Evet
Catering Firması Getirme
Evet
Organizasyon Sorumlusu
Evet
Menü Tadımı
Evet
Işık, Ses ve Sahne Hizmeti
Evet
Menülerde Değişiklik
Evet
Vale hizmeti var mı?
Hayır

Kardeşler Düğün Salonu Sıkça Sorulan Sorular

Kardeşler Düğün Salonu düğün fiyatları ne kadar?

Kardeşler Düğün Salonu düğün fiyatları hafta içi yemekli kişi başı 20.000 - 30.000 TL, hafta içi yemeksiz ise 20.000 - 30.000 TL aralığından başlamaktadır. Kardeşler Düğün Salonu düğün fiyatları hafta sonu yemekli kişi başı 20.000 - 30.000 TL, hafta sonu yemeksiz ise 20.000 - 30.000 TL aralığından başlamaktadır.


Kardeşler Düğün Salonu kaç kişilik düğün kapasitesine sahiptir?

Kardeşler Düğün Salonu 200 kişiden 875 kişiye kadar yemekli hizmet, 200 kişiden 875 kişiye kadar kokteyl hizmeti sunmaktadır.


Kardeşler Düğün Salonu düğün dışında hangi organizasyonlarda hizmet veriyor?

Kardeşler Düğün Salonu düğün dışında bayi toplantısı, açılışlar, sünnet düğünü, parti, nişan, kına, davet ve resepsiyon, kurumsal etkinlikler ve mezuniyet törenleri hizmeti vermektedir.


Servis saat kaçta sona eriyor?

24:00

Tüm Sorular

Kardeşler Düğün Salonu Hakkında

Sekiz yılı aşkın süredir birbirinden güzel davetlere ev sahipliği yapan Kardeşler Düğün Salon’u olarak şimdi de sizin hayalinizdeki düğünü gerçeğe dönüştürmek için hizmetinizdeyiz.

Yüksek tavanlı ve kolonsuz salonumuzda size kalabalık davetleriniz için oldukça uygun bir alan sunuyoruz. Mekanımızda yemekli düzende 1000 kişiye kadar davetlinizi ağırlayabiliyoruz. Salonumuzda saflığı ve toz pembe hayalleri telim eden beyaz ve pembe renklerini ağırlıklı olarak kullanıyoruz. Salonumuzda tüm dans pistinin ve nikah kürsüsünün kolaylıkla görüldüğü bir balkon katı da bulunuyor. Salonumuzdaki yuvarlak masaları ve beyaz sandalyeleri altın rengi süslemelerle hazırlayarak davet alanınıza nezih bir hava katıyoruz. Masalarımızın tamamını da kalp şeklindeki şık bir dekorun önünde bulunan zarif nikah masanızı ve dans pistini kolaylıkla görebilecek şekilde konumlandırıyoruz.

Davet alanınızda düğün konseptinize uygun değişimler yapmak isterseniz dilediğiniz değişimleri güler yüzlü ve profesyonel personellerimiz ile gerçekleştiriyoruz. Masa sandalye giydirmelerinden, nikah kürsüsü süslemelerine kadar her detay içinize tam olarak sinmeden de işimizi bitmiş saymıyoruz. Dilerseniz dışarıdan bir organizasyon firmasıyla çalışarak da organizasyonunuz için aklınızda olan fikirleri hayata geçirebiliyorsunuz.

Yemekli bir davet düşünüyorsanız, birbirinden lezzetli menülerimizle davetinize tat katıyoruz. Menü servislerimizi güler yüzlü personellerimiz ile birlikte hızlı bir şekilde gerçekleştiriyoruz. Dilerseniz düğün öncesi menü tadımlarına katılarak, menülerimiz üzerinde damak tadınıza uygun değişimler yapabiliyorsunuz.

Kardeşler Düğün Salonu olarak düğün gününüzde her türlü ses ve müzik sistemi hizmeti de sunuyoruz. Eğlencenin temposunun bir an olsun düşmeyeceği düğün gününüzde, geniş repertuarlı orkestramız ve ses sanatçılarımız ile size sevdiklerinizle doyasıya eğleneceğiniz bir gece yaşatıyoruz.

Siz de her detayıyla sizin için özenle hazırlanmış, bol eğlenceli bir düğün hayali kuruyorsanız; sayfanın yanında bulunan formu doldurarak hakkımızda daha fazla bilgi alabilir ve Kardeşler Çerkezköy düğün salonu fiyatlarını öğrenebilirsiniz.

Ekiple Tanışın


İletişim

  • Adres:

    Cumhuriyet Mah. Vatan Cad. No: 127 Kapaklı, Çerkezköy/Tekirdağ

  • E-posta

    E-posta Gönder
  • Haritadaki Konumu

    Kardeşler Düğün Salonu Yol Haritası

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.