Dekor Düğün Salonu

E-posta Gönder

Kapasite Bilgileri

Dekor Düğün Salonu
Kapalı Alan
Yemekli
Min. 100 - Maks. 450
Kokteyl
Min. 100 - Maks. 450

Dekor Düğün Salonu Fiyatlandırma

Yemeksiz Paket Başlangıç Fiyatı (Hafta sonu)
20.000 - 30.000 TL
Yemeksiz Paket Başlangıç Fiyatı (Hafta içi)
20.000 - 30.000 TL

Dekor Düğün Salonu Özellikler

Mekan Özellikleri
Kolonsuz salon Şehir merkezinde Yüksek tavan
Manzara
Şehir manzaralı
Aynı zamanda birden fazla düğün yapılıyor mu?
Hayır
Fotoğrafçı Getirme
Evet
Engelli girişi var mı?
Hayır
Organizasyon Firması Getirme
Evet
Mekan yemek servisi veriyor mu?
Hayır
Catering Firması Getirme
Evet
Organizasyon Sorumlusu
Evet
Menü Tadımı
Evet
Işık, Ses ve Sahne Hizmeti
Evet
Menülerde Değişiklik
Evet
Vale hizmeti var mı?
Hayır

Dekor Düğün Salonu Sıkça Sorulan Sorular

Dekor Düğün Salonu düğün fiyatları ne kadar?

Dekor Düğün Salonu düğün fiyatları hafta içi yemekli kişi başı 20.000 - 30.000 TL, hafta içi yemeksiz ise 20.000 - 30.000 TL aralığından başlamaktadır. Dekor Düğün Salonu düğün fiyatları hafta sonu yemekli kişi başı 20.000 - 30.000 TL, hafta sonu yemeksiz ise 20.000 - 30.000 TL aralığından başlamaktadır.


Dekor Düğün Salonu kaç kişilik düğün kapasitesine sahiptir?

Dekor Düğün Salonu 100 kişiden 450 kişiye kadar yemekli hizmet, 100 kişiden 450 kişiye kadar kokteyl hizmeti sunmaktadır.


Dekor Düğün Salonu düğün dışında hangi organizasyonlarda hizmet veriyor?

Dekor Düğün Salonu düğün dışında kına, bayi toplantısı, doğum günü, sünnet düğünü, mezuniyet törenleri, kurumsal etkinlikler, davet ve resepsiyon, açılışlar ve nişan hizmeti vermektedir.


Servis saat kaçta sona eriyor?

23:30

Tüm Sorular

Dekor Düğün Salonu Hakkında

1997 yılından bu yana Dekor Düğün Salonu Çerkezköy adresinde aşkınıza şahitlik ediyoruz!

Yılların verdiği tecrübe ve daima kaliteli hizmet sunayı kendimize prensip edindik. Bu yüzden her zaman profesyonel bir ekip ile çalışarak organizasyonlarınızı eksiksiz bir şekilde tasarlıyoruz.
Organizasyon sorumlumuzun size olan desteği ile hem heyecanınızı azaltıyor hem de danışmanlık hizmeti sunuyoruz.

İki katlı ve yüksek tavanlı salonumuzda hem kalabalık davet ve resepsiyonlarınızı düzenleyebiliyor hem de ferah bir atmosfer yaratıyoruz. Doyasıya eğlence vaat ettiğimiz gecenizde detaylı bir şekilde çiftimiz ile görüşerek her şey için birlikte karar veriyoruz.

Verdiğimiz kararlar sonucunda organizasyon sorumlumuzun, ekibimiz arasında gerçekleştirdiği görev dağılımı ile hazırlıklara başlıyor. Düğün salonumuzda konuklarımızın masalarını beyaz masa örtüleri ile süslüyoruz. Sandalyelerinize organze türler ile renklendirmeler de yapıyoruz. Sade bir sıklığı ve beyazın zarafetini çoğunlukla tercih ediyoruz.

Çiftimizin nikah masasını da aynı özenle tasarlıyoruz. Gondolun içerisinde masa çiçekleri ile de süslemelerimizi tamamlıyoruz. Elbette gondol yerine vazo ya da yalnızca masa çiçeği tercih edebiliriz. Ayrıca farklı aksesuarlar ile süslemeler tercih ederseniz bu konuda çözüm ortaklarımızdan destek almamız gerekiyor. Çözüm ortaklarımız ile görüşmeleri sizin de olduğunuz zamanlarda yapıyor ve sizin istekleriniz doğrultusunda tasarlamalarımızı tamamlama şansı elde ediyoruz!

Davetlilerinize özel menüler ile ikramlar sunuyor ve alkolsüz içecekler de ikram ediyoruz. Kutlamalarınızı tamamlayacak ve tatlandıracak olan düğün pastası ve çiftimize özel bir pasta kesim töreni de düzenliyoruz.

Müzisyenlerimizin sahnede yerlerini almasının ardından çiftimize ilk danslarını etmek üzere piste davet ediyoruz. Böylelikle kesintisiz eğlenceliyi konuklarınız ve sizin için başlatıyoruz.

Siz de Çerkezköy düğün salonu fiyatları hakkında detaylı bilgi almak istiyorsanız sayfa üzerindeki teklif al seçeneği ile ücretsiz fiyat teklifleri alabilirsiniz. Organizasyonlarınızı düzenlemek için Dekor
Düğün Salonu konuklarını bekliyor!

Ekiple Tanışın

İletişim

  • Adres:

    GOP Mah Fatih Cad No:15/5 Çerkezköy

  • E-posta

    E-posta Gönder
  • Haritadaki Konumu

    Dekor Düğün Salonu Yol Haritası

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.