Değirmenaltı Bahçe Restaurant

E-posta Gönder

Kapasite Bilgileri

Değirmenaltı Bahçe Restaurant - Düğün Salonları
Açık ve Kapalı Alan
Yemekli
Min. 100 - Maks. 625
Kokteyl
Min. 100 - Maks. 625

Değirmenaltı Bahçe Restaurant Fiyatlandırma

Yemeksiz Paket Başlangıç Fiyatı (Hafta sonu)
50.000 - 75.000 TL
Minimum Yemekli Fiyat (Hafta sonu)
350 - 500 TL
Yemeksiz Paket Başlangıç Fiyatı (Hafta içi)
50.000 - 75.000 TL
Minimum Yemekli Fiyat (Hafta içi)
350 - 500 TL

Değirmenaltı Bahçe Restaurant Özellikler

Mekan Özellikleri
Bahçe Şehir merkezinde
Manzara
Bahçe manzaralı
Aynı zamanda birden fazla düğün yapılıyor mu?
Hayır
Fotoğrafçı Getirme
Evet
Engelli Girişi
Evet
Organizasyon Firması Getirme
Evet
Yemek Servisi
Evet
Catering firması getirme imkanı var mı?
Hayır
Organizasyon Sorumlusu
Evet
Menü Tadımı
Evet
Işık, Ses ve Sahne Hizmeti
Evet
Menülerde Değişiklik
Evet
Vale hizmeti var mı?
Hayır

Değirmenaltı Bahçe Restaurant Sıkça Sorulan Sorular

Değirmenaltı Bahçe Restaurant düğün fiyatları ne kadar?

Değirmenaltı Bahçe Restaurant düğün fiyatları hafta içi yemekli kişi başı 350 - 500 TL, hafta içi yemeksiz ise 50.000 - 75.000 TL aralığından başlamaktadır. Değirmenaltı Bahçe Restaurant düğün fiyatları hafta sonu yemekli kişi başı 350 - 500 TL, hafta sonu yemeksiz ise 50.000 - 75.000 TL aralığından başlamaktadır.


Değirmenaltı Bahçe Restaurant kaç kişilik düğün kapasitesine sahiptir?

Değirmenaltı Bahçe Restaurant 100 kişiden 625 kişiye kadar yemekli hizmet, 100 kişiden 625 kişiye kadar kokteyl hizmeti sunmaktadır.


Değirmenaltı Bahçe Restaurant düğün dışında hangi organizasyonlarda hizmet veriyor?

Değirmenaltı Bahçe Restaurant düğün dışında kına, davet ve resepsiyon, piknik, baby shower, kurumsal etkinlikler, parti, açılışlar, bayi toplantısı, doğum günü, sünnet düğünü, mezuniyet törenleri ve nişan hizmeti vermektedir.


Servis saat kaçta sona eriyor?

24:00

Tüm Sorular

Değirmenaltı Bahçe Restaurant Hakkında

2004 yılında faaliyete açıldıktan 5 yıl sonra yenilenerek bugünkü işletmecileri ile Değirmenaltı Bahçe Restaurant Tekirdağ’da marka haline geldi…

Seçkin sanatçılar, size özel tasarlanmış farklı konseptler, lezzetli menüler ile kış aylarında Trakya’da eğlencenin tek adresi ve yaz aylarında kır düğünü konseptlerinin ilk tercihi oluyoruz…

Oturma düzeninde kapalı salonumuz 400 kişiye kadar davet ve resepsiyonlarınız ağırlayabilecek kapasiteye sahip. Bahçemiz ise şık tasarımı ile ferah ve şık bir dizayn ile 200 kişiye kadar konuklarınız ile farklı kır konseptlerinde düğün organizasyonlarınız için doğru tercih oluyor.

Yalnızca düğün değil; kına gecesi, nikah, söz, iş toplantılar veya kutlamalarınız için farklı konseptler ile şık bir tercih olurken gecenizi unutulmaz kılıyor…

Değirmenaltı Bahçe Restaurantın düğün organizasyonlarınız için sunduğu hizmetler ise şöyle:

Organizasyon sorumlularımız tarafından düğün töreni yönetimi ve planlaması ile gecenizi eksiksiz kılmak ilk önceliğimiz.

Konuklarınızın masalarını süsleyerek şık bir görüntü yaratıyoruz, ayrıca nikah masanız da canlı çiçekler ile hazırlıyoruz. Tiffany sandalyelerimiz sade ve şık bir görüntü yaratmak için konseptinize uygun renklerde tüller ile düzenliyoruz. Salonumuzun hazırlıklarının ardından gelin yolunuzu da tasarlıyoruz. Siz son hazırlıklarınızı yaparken de konuklarınızı kapıda karşılayarak kendileri için ayrılmış yerlerine buyur ediyoruz.

Profesyonel orkestramız ve kendilerine eşlik edecek solistimiz ile gecenizi bir müzik şölenine çeviriyoruz. Arzu eden konuklarımız solist yerine dj de seçebiliyor. Böylece geceniz sizin müzik zevkinize göre şekilleniyor.

Fotoğraf çekimi ve kamere çekimi konusunda da çiftlerimize imkânlar sağlıyoruz. Ekibimiz düğün çekimleriniz için hd kamera çekimi gerçekleştiriyorlar.

Sıra yemekleriniz için menü tercihine geldiğinde 3 çeşit menü seçeneği sunuyoruz çiftlerimize. Her bir menümüzde tabii ki Değirmenaltı Bahçe Restaurant mutfağında ve bizim lezzet garantimiz altında hazırlanıyor. Menülerimizde tercihinize göre ordövr tabağı, ara sıcak, ana yemek, salata ve meyve seçenekleri bulunuyor. Çiftlerimizin istekleri doğrultusunda düğün pastası da temin ediyoruz. Pasta kesiminde maket pasta tercihi ile sonrasında pastanızı konuklarınıza servis ediyoruz.

Siz de Değirmenaltı Bahçe Restaurantın ayrıcalıklarına sahip olmak isterseniz yapmanız gereken yalnızca formu doldurmak! Böylelikle bizimle irtibata geçebilir ve istekleriniz dahilinde detaylı fiyat bilgisi de alabilirsiniz...

Ekiple Tanışın

  • Firma Sahibi

İletişim

  • Adres:

    Değirmenaltı Mahallesi. Narçiçeği Sok. No:5 Merkez / Tekirdağ

  • E-posta

    E-posta Gönder
  • Haritadaki Konumu

    Değirmenaltı Bahçe Restaurant Yol Haritası

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.