Hoşgör Düğün Salonu

E-posta Gönder

  • Havza, Samsun.

Kapasite Bilgileri

Hoşgör Düğün Salonu
Kapalı Alan
Yemekli
Min. 100 - Maks. 450
Kokteyl
Min. 100 - Maks. 450

Hoşgör Düğün Salonu Fiyatlandırma

Yemeksiz Paket Başlangıç Fiyatı (Hafta sonu)
30.000 - 40.000 TL
Yemeksiz Paket Başlangıç Fiyatı (Hafta içi)
30.000 - 40.000 TL

Hoşgör Düğün Salonu Özellikler

Mekan Özellikleri
Şehir merkezinde
Manzara
Şehir manzaralı
Aynı zamanda birden fazla düğün yapılıyor mu?
Hayır
Fotoğrafçı Getirme
Evet
Engelli Girişi
Evet
Organizasyon Firması Getirme
Evet
Yemek Servisi
Evet
Catering Firması Getirme
Evet
Organizasyon Sorumlusu
Evet
Menü Tadımı
Evet
Işık, Ses ve Sahne Hizmeti
Evet
Menülerde Değişiklik
Evet
Vale hizmeti var mı?
Hayır

Hoşgör Düğün Salonu Sıkça Sorulan Sorular

{Hoşgör Düğün Salonu} düğün fiyatları ne kadar?

Hoşgör Düğün Salonu düğün fiyatları hafta içi yemekli kişi başı 30.000 - 40.000 TL, hafta içi yemeksiz ise 30.000 - 40.000 TL aralığından başlamaktadır. Hoşgör Düğün Salonu düğün fiyatları hafta sonu yemekli kişi başı 30.000 - 40.000 TL, hafta sonu yemeksiz ise 30.000 - 40.000 TL aralığından başlamaktadır.


{Hoşgör Düğün Salonu} kaç kişilik düğün kapasitesine sahiptir?

Hoşgör Düğün Salonu 100 kişiden 450 kişiye kadar yemekli hizmet, 100 kişiden 450 kişiye kadar kokteyl hizmeti sunmaktadır.


{Hoşgör Düğün Salonu} düğün dışında hangi organizasyonlarda hizmet veriyor?

Hoşgör Düğün Salonu düğün dışında bayi toplantısı, kına, açılışlar, sünnet düğünü, doğum günü, nişan, kurumsal etkinlikler, davet ve resepsiyon ve mezuniyet törenleri hizmeti vermektedir.


Servis saat kaçta sona eriyor?

23:30

Tüm Sorular

Hoşgör Düğün Salonu Hakkında

Düğün töreniniz için şık bir mekan arıyorsanız, Hoşgör Düğün Salonu’nda sizi bekliyoruz! Uzun yıllardır hizmet verdiğimiz salonumuzda, güzel gelinlerimizin hayallerini gerçekleştiriyoruz. Mutlu bir birlikteliğe adım atmanın heyecanını paylaşıyor, aşkınıza ve tüm güzel duygularınıza ortak oluyoruz. Profesyonel ekibimizle birlikte tasarladığımız düğün töreninizde kaliteli eğlence de vaat ediyoruz. Hatta, hemen hazırlıklara başlıyoruz:

İlk olarak, davetli sayınıza göre masa düzeni oluşturuyoruz. Dikdörtgen masalarla uzun sofralar kuruyor, beyaz renk masa ve sandalye giydirmeleriyle her konsepte uyumlu bir atmosfer yaratıyoruz. Şıklığa ve konseptlere önem veriyor, bu yüzden renkli kumaşlarla masa ve sandalyelerde süslemeler de yapıyoruz. Nikah masası ve arka fonunu da benzer bir şıklıkla ancak bu kez renk renk mevsim çiçekleriyle sağlıyoruz. Masada tül ve dantel kumaşlara yer veriyor, gelin yolu ve dans pistini de düzenleyerek hazırlıkları tamamlıyoruz. Müzik ve eğlence için sahne kurulumunu, ses ve ışık sistemleriyle gerekli teknik alt yapıyı sağlamayı da ihmal etmiyoruz. Hâlâ Havza düğün salonları arasında yer almamızı sağlayan ise, sunduğumuz tüm hizmetlerde özenli ve dikkatli olmamız. Sunduğumuz hizmetlerde kaliteye, güler yüzlü ve sıcakkanlı olmaya da önem veriyoruz. Çünkü her zaman mutluluğunuz için çalışıyoruz.

Davet menülerini isteğinize bağlı olarak belirliyor, müzik ve eğlence için de çözüm ortaklarımızla anlaşma yapıyoruz. Huzurlu bir atmosferde, kesintisiz eğlence için geniş bir repertuvar hazırlıyoruz. Bu arada; durmadan eğleneceğiniz, danslarla coşacağınız düğün töreninizde ferah ve yüksek tavanlı salonumuz rahat hareket etmenizi sağlarken her mevsim için de son derece uygun. En şık konseptlerle kına gecesi ve nişan törenlerinizi de burada tasarlayabileceğimizi söylemeden geçmeyelim.

Siz de Havza Hoşgör Düğün Salonu’nda aşkınıza “Evet”, demek isterseniz; iletişim formunu doldurabilirsiniz. Form sayfanın üst kısmında yer alıyor.

Ekiple Tanışın

İletişim

  • Adres:

    25 Mayıs Mah. Jandarma Er Alaaddin Çakır Sok. 18 Havza, Samsun

  • E-posta

    E-posta Gönder

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.