Derebahçe Sosyal Tesisleri Düğün Salonu

E-posta Gönder

  • İlkadım, Samsun.

Kapasite Bilgileri

Derebahçe Sosyal Tesisleri Düğün Salonu
Kapalı Alan
Yemekli
Min. 100 - Maks. 625
Kokteyl
Min. 100 - Maks. 625

Derebahçe Sosyal Tesisleri Düğün Salonu Fiyatlandırma

Yemeksiz Paket Başlangıç Fiyatı (Hafta sonu)
40.000 - 50.000 TL
Yemeksiz Paket Başlangıç Fiyatı (Hafta içi)
40.000 - 50.000 TL

Derebahçe Sosyal Tesisleri Düğün Salonu Özellikler

Mekan Özellikleri
Kolonsuz salon Şehir merkezinde Yüksek tavan
Manzara
Şehir manzaralı
Aynı zamanda birden fazla düğün yapılıyor mu?
Hayır
Dışarıdan fotoğrafçı getirebilir miyiz?
Hayır
Engelli girişi var mı?
Hayır
Organizasyon Firması Getirme
Evet
Yemek Servisi
Evet
Catering firması getirme imkanı var mı?
Hayır
Organizasyon Sorumlusu
Evet
Menü Tadımı
Evet
Işık, Ses ve Sahne Hizmeti
Evet
Menülerde Değişiklik
Evet
Vale hizmeti var mı?
Hayır

Derebahçe Sosyal Tesisleri Düğün Salonu Sıkça Sorulan Sorular

Derebahçe Sosyal Tesisleri Düğün Salonu düğün fiyatları ne kadar?

Derebahçe Sosyal Tesisleri Düğün Salonu düğün fiyatları hafta içi yemekli kişi başı 40.000 - 50.000 TL, hafta içi yemeksiz ise 40.000 - 50.000 TL aralığından başlamaktadır. Derebahçe Sosyal Tesisleri Düğün Salonu düğün fiyatları hafta sonu yemekli kişi başı 40.000 - 50.000 TL, hafta sonu yemeksiz ise 40.000 - 50.000 TL aralığından başlamaktadır.


Derebahçe Sosyal Tesisleri Düğün Salonu kaç kişilik düğün kapasitesine sahiptir?

Derebahçe Sosyal Tesisleri Düğün Salonu 100 kişiden 625 kişiye kadar yemekli hizmet, 100 kişiden 625 kişiye kadar kokteyl hizmeti sunmaktadır.


Derebahçe Sosyal Tesisleri Düğün Salonu düğün dışında hangi organizasyonlarda hizmet veriyor?

Derebahçe Sosyal Tesisleri Düğün Salonu düğün dışında nişan, davet ve resepsiyon, sünnet düğünü, kurumsal etkinlikler, kına, mezuniyet törenleri ve parti hizmeti vermektedir.


Servis saat kaçta sona eriyor?

23:30

Tüm Sorular

Derebahçe Sosyal Tesisleri Düğün Salonu Hakkında

Bembeyaz tüller ve çiçeklerle süslenmiş bir nikâh masasında sevdiğinize hayat arkadaşı olmaya söz verir misiniz? Belki de zaten düşlerinizi süsleyen tam da böyle bir düğün töreni. Haydi, sizi Samsun Derebahçe Sosyal Tesisleri Düğün Salonu’nda bekliyoruz. Dilediğiniz her şeyi gerçekleştirmek için ise alanında uzman ekibimiz ve çözüm ortaklarımızla birlikte çalışıyoruz.

Düğün törenlerinin her çift için özel olduğunu biliyoruz. Farklı konseptler ve isteklerle düzenlenecek davetler için de alternatifler sunuyoruz. Fakat genel hatlarıyla salonumuzda gelin yolu, sahne, geniş bir dans pisti, misafirleriniz için davet alanı ve nikâh masası tasarlıyoruz. Salon süslemelerinde renk renk çiçeklere yer veriyor, tarzınıza uygun aksesuarlar, sevdiğiniz renklerde tüller ve masa örtüleriyle de uyumlu bir ortam yaratıyoruz. Yuvarlak masalarla düzen oluşturduğumuz davet alanında 750 kişiye kadar konuğunuzu ağırlayabiliyoruz. Burada da şık süsleme ve servis takımlarıyla ziyafet için hazırlıkları tamamlıyoruz.

Gece boyunca kesintisiz eğlence ve müzik şöleni vaat ettiğimiz salonumuz ise şıklığının yanında geniş ve ferah. Her mevsim tercih edebileceğiniz kapalı bir alan olduğu için salon tipi ve yüksek kalitede havalandırma ile iklimlendirme sistemleri tercih ediyoruz. Düğününüzde kaliteli bir eğlence için özel ses, sahne ve ışık sistemleri kullanıyoruz. Bu sayede mutluluğunuzu konuklarınızla paylaştığınız her ân çekimlerde yüksek çözünürlükte görüntülenebiliyor. Barkovizyon ekranında da sevdiklerinize yansıtılabiliyor.

Derebahçe Sosyal Tesisleri Düğün Salonu’nda enfes tatlarla yemekli ve pastalı menüleri konuklarınıza servis etmeyi ihmal etmiyoruz. Sizin beğendiğiniz tatları, karşılama töreni ikramları, ana yemek ve aperatifler de dahil şık sunumlarla ikram ediyoruz. Işıl ışıl ve konseptiyle fark yaratan detaylarla bu çok özel gece için biz hazırız!

Siz de Derebahçe Düğün Salonu fiyatlarıyla Samsun yöresinin düğün adetlerine göre bir davet tasarlama şansını yakalayabilirsiniz. İletişim formumuz bu sayfa üzerinde yer alıyor, “Ücretsiz teklif al” butonuyla bir tık uzağınızdayız.

İletişim

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.