Büyük Atlas Düğün Salonu

E-posta Gönder

  • Terme, Samsun.

Kapasite Bilgileri

Büyük Atlas Düğün Salonu
Kapalı Alan
Yemekli
Min. 100 - Maks. 250
Kokteyl
Min. 100 - Maks. 250

Büyük Atlas Düğün Salonu Fiyatlandırma

Yemeksiz Paket Başlangıç Fiyatı (Hafta sonu)
30.000 - 40.000 TL
Minimum Yemekli Fiyat (Hafta sonu)
100 TL'den Az
Yemeksiz Paket Başlangıç Fiyatı (Hafta içi)
30.000 - 40.000 TL
Minimum Yemekli Fiyat (Hafta içi)
100 TL'den az

Büyük Atlas Düğün Salonu Özellikler

Mekan Özellikleri
Şehir merkezinde
Manzara
Şehir manzaralı
Aynı zamanda birden fazla düğün yapılıyor mu?
Hayır
Fotoğrafçı Getirme
Evet
Engelli girişi var mı?
Hayır
Organizasyon Firması Getirme
Evet
Yemek Servisi
Evet
Catering firması getirme imkanı var mı?
Hayır
Organizasyon Sorumlusu
Evet
Menü Tadımı
Evet
Işık, Ses ve Sahne Hizmeti
Evet
Menülerde Değişiklik
Evet
Vale hizmeti var mı?
Hayır

Büyük Atlas Düğün Salonu Sıkça Sorulan Sorular

Büyük Atlas Düğün Salonu düğün fiyatları ne kadar?

Büyük Atlas Düğün Salonu düğün fiyatları hafta içi yemekli kişi başı 100 TL'den az, hafta içi yemeksiz ise 30.000 - 40.000 TL aralığından başlamaktadır. Büyük Atlas Düğün Salonu düğün fiyatları hafta sonu yemekli kişi başı 100 TL'den Az, hafta sonu yemeksiz ise 30.000 - 40.000 TL aralığından başlamaktadır.


Büyük Atlas Düğün Salonu kaç kişilik düğün kapasitesine sahiptir?

Büyük Atlas Düğün Salonu 100 kişiden 250 kişiye kadar yemekli hizmet, 100 kişiden 250 kişiye kadar kokteyl hizmeti sunmaktadır.


Büyük Atlas Düğün Salonu düğün dışında hangi organizasyonlarda hizmet veriyor?

Büyük Atlas Düğün Salonu düğün dışında mezuniyet törenleri, baby shower, kına, doğum günü, kurumsal etkinlikler, nişan, parti, açılışlar, bayi toplantısı, davet ve resepsiyon ve sünnet düğünü hizmeti vermektedir.


Servis saat kaçta sona eriyor?

24:00

Tüm Sorular

Büyük Atlas Düğün Salonu Hakkında

Telafisinin olmayacağı bu önemli gününüzde tüm sorumluluğu almak ve size hayatınızın en güzel gününü yaşatmak istiyoruz. Büyük Atlas Düğün Salonu olarak amacımız, bu özel gününüzde sizi daha da özel hissettirmek. Bu yüzden de tüm isteklerinizi eksiksiz bir şekilde yerine getirmek için çalışıyoruz. Hem sizin hem de sevdiklerinizin keyifli saatler yaşayacağı bugünde bizi tercih etmek ister misiniz?

Salonumuzun kapasitesinin, büyük bir düğün organizasyonu için yeterli olduğunu söylemek istiyoruz. Masa ve sandalyeleri salonumuzun sağına ve soluna düzenli bir şekilde yerleştiriyoruz. Masaları ise uzun ve kırmızı bir halı bölüyor. Salonun girişinden dans pistine kadar uzanan bu kırmızı halı, sizin en özel yürüyüşünüze eşlik edecek!

Yemekli bir düğün düzenlemek isterseniz, bu konuda en iyi hizmeti alacağınız salonlardan birindesiniz! Büyük Atlas adını verdiğimiz bir de catering firmamız bulunuyor. Sadece kendi düğünlerimizde değil, Samsun’un her yerine profesyonel bir yemek hizmeti sağlıyoruz. Düğününüz için de esnek menü seçenekleri sunuyor, sıradan düğün salonlarından ayrılıyoruz. Çiftlerimize seçtikleri menüyü düğünlerinden önce tatma imkânı da tanıyoruz. Bu da menüleriyle ilgili akıllarında hiçbir soru işareti kalmamasını sağlıyor.

Samsun’da bulunan Büyük Atlas Düğün Salonu Terme’de faaliyet gösteriyor. Terme’deki organizasyon ihtiyacını karşılayan salonumuzda pek çok farklı davete imza atabiliyoruz. Düğünlerinizin yanı sıra kına geceleri, mezuniyet baloları, sünnet düğünleri, söz ve nişan organizasyonları gibi özel etkinliklerinizin yanı sıra açılışlar, şirket toplantıları, kokteyller, lansmanlar ve kongreler gibi kurumsal etkinlikler de düzenleyebilirsiniz. Deneyimlerimizi sizinle paylaşarak kusursuz bir gece yaşamanız için sabırsızlanıyoruz.

Eğer hakkımızda daha fazla bilgi almak isterseniz yapmanız gereken tek şey; sayfanın yanında bulunan formu doldurarak ya da iletişim bilgilerini kullanarak bize ulaşmak. En güzel hikâyenize ev sahipliği yapmak dileğiyle..

Ekiple Tanışın

  • Firma Sahibi

İletişim

  • Adres:

    Lise Cd. Fenk Mh. Askerlik Şube Karşısı Terme / Samsun

  • E-posta

    E-posta Gönder

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.