Almet Elibol Düğün Salonu

E-posta Gönder

Kapasite Bilgileri

Almet Elibol Düğün Salonu
Kapalı Alan
Yemekli
Min. 100 - Maks. 450
Kokteyl
Min. 100 - Maks. 450

Almet Elibol Düğün Salonu Fiyatlandırma

Yemeksiz Paket Başlangıç Fiyatı (Hafta sonu)
20.000 - 30.000 TL
Minimum Yemekli Fiyat (Hafta sonu)
100 TL'den Az
Yemeksiz Paket Başlangıç Fiyatı (Hafta içi)
20.000 - 30.000 TL
Minimum Yemekli Fiyat (Hafta içi)
100 TL'den az

Almet Elibol Düğün Salonu Özellikler

Mekan Özellikleri
Şehir merkezinde Yüksek tavan
Manzara
Şehir manzaralı
Aynı zamanda birden fazla düğün yapılıyor mu?
Hayır
Dışarıdan fotoğrafçı getirebilir miyiz?
Hayır
Engelli girişi var mı?
Hayır
Organizasyon Firması Getirme
Evet
Yemek Servisi
Evet
Catering Firması Getirme
Evet
Organizasyon Sorumlusu
Evet
Düğün öncesi menü tadımı var mı?
Hayır
Işık, Ses ve Sahne Hizmeti
Evet
Menülerde Değişiklik
Evet
Vale hizmeti var mı?
Hayır

Almet Elibol Düğün Salonu Sıkça Sorulan Sorular

Almet Elibol Düğün Salonu düğün fiyatları ne kadar?

Almet Elibol Düğün Salonu düğün fiyatları hafta içi yemekli kişi başı 100 TL'den az, hafta içi yemeksiz ise 20.000 - 30.000 TL aralığından başlamaktadır. Almet Elibol Düğün Salonu düğün fiyatları hafta sonu yemekli kişi başı 100 TL'den Az, hafta sonu yemeksiz ise 20.000 - 30.000 TL aralığından başlamaktadır.


Almet Elibol Düğün Salonu kaç kişilik düğün kapasitesine sahiptir?

Almet Elibol Düğün Salonu 100 kişiden 450 kişiye kadar yemekli hizmet, 100 kişiden 450 kişiye kadar kokteyl hizmeti sunmaktadır.


Almet Elibol Düğün Salonu düğün dışında hangi organizasyonlarda hizmet veriyor?

Almet Elibol Düğün Salonu düğün dışında kurumsal etkinlikler, davet ve resepsiyon, sünnet düğünü, mezuniyet törenleri, nişan, açılışlar, bayi toplantısı, doğum günü, parti ve kına hizmeti vermektedir.


Servis saat kaçta sona eriyor?

22:00

Tüm Sorular

Almet Elibol Düğün Salonu Hakkında

Uzun yıllardır bu sektörde hizmet veren Almet Elibol Düğün Salonu, hayatınızın en özel gününü peri masalına dönüştürmek için siz değerli çiftlerimizi bekliyor. Bu tatlı telaşınızın yükünü omuzlarından almak için, profesyonel ekibimizle aralıksız çalışıyoruz. Yeni trendlere ayak uydurarak kendimizi sürekli yeniliyoruz.

Kapalı alan üzerinde kurulu salonumuzda, 500 kişiye kadar çıkabilen kapasitemizle hizmet veriyoruz. Yemekli düğünlerinizde kişi başı oldukça uygun fiyatlarla misafirlerinizi ağırlayabiliyoruz. Yemek istemiyoruz derseniz de yaş-kuru pasta ve gazlı-gazsız ikram seçeneklerimizle paket fiyatı şeklinde size yardımcı oluyoruz.

Tamamen beyaz rengin hâkim olduğu salonumuzda duvarlarımızı ışıklandırarak loş bir görüntü sağlamayı amaçlıyoruz. Böylelikle ilk dansınızda ve ilerleyen süreçlerinizde; konuklarınız ve siz yemeklerinizi yerken romantik bir ortamda olun istiyoruz.

Çılgınlar gibi dans mı etmek istiyorsunuz? Geniş pist alamızda düğün gününüzün tadını çıkarırcasına rahatlıkla sevdiklerinizle birlikte eğlenebilirsiniz. Siz değerli çiftlerimiz için rahat ve konforlu olan odamızı en güzel şekilde hazırlıyor, düğün saatinize kadar dinlenebileceğiniz rahat bir ortam sağlıyoruz. Düğün gününden önce oturma planlarınızı hazırlayıp bize teslim etmeniz durumunda konuklarınıza nereye oturacağım stresi yaşatmadan yerlerine gitmeleri için eşlik ediyoruz.

Nikah masanızı ve gelin yolunu mekân konseptine uygun olarak süslüyoruz. Bu mutlu gününüzde size düşünecek hiçbir şey bırakmıyoruz. Bütün kötü olasılıkları değerlendiriyor ve önlemler alıyoruz.

Biraz da sizin için güler yüzünü hiç soldurmayan, misafirlerinizin her isteğini yerine getiren ekibimizden bahsedelim. Yemekli ve yemeksiz düğünlerinizde tüm ikramlarınızı profesyonel hizmet prensibiyle konuklarınıza sunmanın gururunu yaşıyoruz. Emin olun konuklarınız bu ekibimizin çalışma disiplini çok sevecek.

Elbette verdiğimiz hizmetler bunlarla sınırlı değil. Daha fazla bilgi almak ve Vezirköprü Almet Elibol Düğün Salonu fiyatlarımızı öğrenmek için formu doldurarak bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Samsun düğün organizasyonu konusunda kendimize güveniyoruz ve sizi bekliyoruz.

Ekiple Tanışın

İletişim

 • Adres:

  Üniversite Yolu Üzeri 55 Samsun Vezirköprü, Samsun

 • Nasıl gelinir?

  Üniversite Yolu Üzeri

 • E-posta

  E-posta Gönder
 • Haritadaki Konumu

  Almet Elibol Düğün Salonu Yol Haritası

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.