Ador Düğün Sarayı

E-posta Gönder

Kapasite Bilgileri

Ador Düğün Sarayı
Kapalı Alan
Yemekli
Min. 100 - Maks. 625
Kokteyl
Min. 100 - Maks. 625

Ador Düğün Sarayı Fiyatlandırma

Yemeksiz Paket Başlangıç Fiyatı (Hafta sonu)
20.000 - 30.000 TL
Minimum Yemekli Fiyat (Hafta sonu)
100 TL'den Az
Yemeksiz Paket Başlangıç Fiyatı (Hafta içi)
20.000 - 30.000 TL

Ador Düğün Sarayı Özellikler

Mekan Özellikleri
Şehir merkezinde
Manzara
Şehir manzaralı
Aynı Anda Birden Fazla Düğün
Evet
Fotoğrafçı Getirme
Evet
Engelli Girişi
Evet
Organizasyon Firması Getirme
Evet
Yemek Servisi
Evet
Catering Firması Getirme
Evet
Organizasyon Sorumlusu
Evet
Düğün öncesi menü tadımı var mı?
Hayır
Işık, Ses ve Sahne Hizmeti
Evet
Menülerde Değişiklik
Evet
Vale Hizmeti
Evet

Ador Düğün Sarayı Sıkça Sorulan Sorular

{Ador Düğün Sarayı} düğün fiyatları ne kadar?

Ador Düğün Sarayı düğün fiyatları hafta içi yemekli kişi başı 20.000 - 30.000 TL, hafta içi yemeksiz ise 20.000 - 30.000 TL aralığından başlamaktadır. Ador Düğün Sarayı düğün fiyatları hafta sonu yemekli kişi başı 100 TL'den Az, hafta sonu yemeksiz ise 20.000 - 30.000 TL aralığından başlamaktadır.


{Ador Düğün Sarayı} kaç kişilik düğün kapasitesine sahiptir?

Ador Düğün Sarayı 100 kişiden 625 kişiye kadar yemekli hizmet, 100 kişiden 625 kişiye kadar kokteyl hizmeti sunmaktadır.


{Ador Düğün Sarayı} düğün dışında hangi organizasyonlarda hizmet veriyor?

Ador Düğün Sarayı düğün dışında mezuniyet törenleri, kurumsal etkinlikler, doğum günü, piknik, nişan ve sünnet düğünü hizmeti vermektedir.


Servis saat kaçta sona eriyor?

22:00

Tüm Sorular

Ador Düğün Sarayı Hakkında

Bir düğün salonunda olması gereken her şeyi düşünerek tasarladığımız salonumuzda aileniz ve sevdiklerinizle hiç sıkılmadan eğlenebileceğiniz bir mekân olarak hizmet veriyoruz. Ador Düğün Salonu olarak geçmişten günümüze kadar sayısız düğün törenlerinize ev sahipliği yaptık ve her geçen gün sektöre kattığımız yeniliklerle varlığımızı sürdürmeye devam ediyoruz.

Peki siz değerli çiftlerimiz için hangi hizmetleri veriyoruz?

Salonumuz 500-750 kişilik konuk ağırlama kapasitemizle hizmet veriyoruz. Masalarımız 10 kişilik olup kalabalık aileler için uygun yapıdadır. Ferah ve geniş bir alanda hizmet vermenin mutluluğunu yaşıyoruz. Size mekân süslemeleri için seçenekler sunuyoruz. Birlikte belirlediğimiz renklerde masa ve sandalyelerinizi giydirebiliyor, salonumuzda farklı bir ambiyans yakalayabiliyoruz. Renkler ve biçimler akılda kalmayı kolaylaştıran ayrıntılardır; sizin de düğününüzün akılda kalması için özenle çalışıyoruz.

Yemekli düğünlerinizde lezzetli menülerimizle sunumlar yapıyoruz. Menü dışında düğün paket kapsamında yaş-kuru pasta ve içecek ikramlarımız bulunuyor. Bu ikramlarının içeriğine de yine siz karar veriyorsunuz.

Her anınızda yanınızda olarak, en özel anlarınızı ölümsüzleştiren fotoğrafçımız size özel hizmet veriyor. Kesintisiz video çekimlerimizi de yapıp Ador Düğün Salonu Samsun farkı ile düğün sonrasında size teslim ediyoruz.

Salonumuzda profesyonel ses sistemi ve ışıklandırma sağlıyoruz. Düğününüzden önce hazırlanan repertuarlarla, profesyonel orkestra gruplarının canlı performanslarına yer veriyoruz. Müzik seçimlerimizi çiftlerimizin yörelerine, zevklerine veya özel isteklerine uygun olacak şekilde düzenliyoruz. Size sadece sevdiklerinizle birlikte bu özel gününüzün tadını doyasıya çıkarmak kalıyor.

Düğününüz boyunca sizin ve konuklarınızın her sorusuna cevap veren, isteklerinizi anında karşılayan bir ekiple çalışıyoruz. Çünkü misafirlerimizin memnuniyeti bizim büyük motivasyon kaynağımız.

Verdiğimiz hizmetler bunlarla sınırlı değil; siz de daha fazla bilgi edinmek, Samsun Düğün Salonu fiyatlarından en uygununu almak için formu doldurarak bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Ekiple Tanışın

  • İşletme Müdürü

  • İşletme Müdürü

İletişim

Ador Düğün Sarayı Düğün Yorumları (1)

Bu mekanda mı evlendin? Yorum yaparak burada evlenecek diğer çiftlere yardımcı ol.

Nisa & Ahmet

Düğün Tarihi: 08.06.2014


Hizmet olarak çok başarılı ancak iç dekoruna biraz daha önem vermesi gerekiyor

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.