Emin Koçak Hotel Kapadokya
5,0
(11 Yorum)
Ürgüp
2021 yılında konaklama hizmeti sunmaya başlayan yepyeni işletmemiz ve uzman ekibimizle, 2022’te Kapadokya düğün otelleri arasında yerimizi aldık. Emin Koçak Hotel’de büyüleyici doğa ve vadi...
50-1000 Kişi
30.000 - 40.000 TL
Alyans Düğün Salonu
5,0
(10 Yorum)
5. yıl
Merkez
Nevşehir Alyans Düğün Salonu faaliyet göstermeye başladığı günden bu yana kendini geliştirmek, misafirlerine her yerde bulabilecekleri hizmetler dışında farklılık yaratacak şeyler sunmak için çaba...
200-625 Kişi
30.000 - 40.000 TL
Leka Düğün Salonu
5,0
(11 Yorum)
3. yıl
Merkez
Harika bir düğün töreni yaşamak ve düşlerinizi gerçeğe dönüştürmek istiyorsanız sizi Leka Düğün Salonu’na bekliyoruz. Düğün, kına, nişan, söz, sünnet, doğum günü, parti, balo, kutlama, toplantı ve...
100-450 Kişi
10.000 - 20.000 TL
Nevşehir düğün salonları içinde faaliyet gösteren Elegance Kına Evi ve Organizasyon 2020 yılından beri hizmet veriyor. Kendinizi evinizde hissedebileceğiniz, sıcakkanlı bir ortam istiyorsanız sizi...
100-350 Kişi
30.000 - 40.000 TL
Hürrem Sultan Düğün ve Kına Sarayı ismiyle, 2021 senesinde kurulan mekanımızda en güzel düğünleri gerçekleştiriyor, Nevşehir düğün salonları listelerini 8 yıllık tecrübemizi yansıttığımız...
50-1000 Kişi
20.000 - 30.000 TL
Nevşehir’de evlenmeyi planlıyorsanız 2018 yılından bu yana Alyans Deluxe Toplantı ve Balo Salonu olarak sizi ve misafirlerinizi ağırlamaya hazırız. Kapalı Nevşehir düğün salonları arasında yer...
400-1500 Kişi
30.000 - 40.000 TL

Diğer Firmalar

200-500 Kişi
30.000 - 40.000 TL
100-450 Kişi
50.000 - 75.000 TL
200-875 Kişi
50.000 - 75.000 TL
200-875 Kişi
20.000 - 30.000 TL
100-350 Kişi
20.000 - 30.000 TL
200-875 Kişi
10.000 - 20.000 TL
Sayfa 1 / 1
Firmanızı ekleyin, binlerce yeni çifte ulaşın!

Firmanızı ekleyin, binlerce yeni çifte ulaşın!

Her yıl 400.000 çift, Düğün.com'da buldukları firmalarla anlaşıyor. Siz de hemen firmanızı ekleyin, işinizi katlayın!

Firmanızı Ekleyin

Nevşehir Merkez’deki Düğün Salonları

Nevşehir Merkez, Kapadokya’nın mistik atmosferine ev sahipliği yapan eşsiz bir bölge. Çiftlerin birçoğu burada düğün düzenlemek ve harika düğün albümlerine sahip olmak için şehir dışından geliyor. Gerek doğa manzarası gerek ortamı ile bu bölgede yapılan organizasyonların unutulmaz bir deneyim yaşatacağını söyleyebiliriz. Nevşehir Merkez düğün salonları açısından da oldukça zengin.

Nevşehir Merkez’deki düğün salonları çiftlerin beklentilerine göre farklı özellikler sunuyor. Yer aldıkları konumlara baktığımızda 2000 Evler Mahallesi’nin ön planda olduğunu söyleyebiliriz. Burada aynı zamanda açık-kapalı davet alanları sunan, bahçe manzaralı ve geniş otoparklı salonları bulabilirsiniz. Cevher Dudayev Mahallesi’nde de yoğun olarak yer alan salonlar; kapalı salonları, şehir manzaraları, teras ve balkonlarıyla dikkatleri çekiyor.

İlçe merkezinin kalabalığından uzaklaşmak istiyorsanız; Aşağı Mahalle, Derinkuyu ve Mehmet Akif Ersoy mahallelerine bakmalısınız. Bu semtlere ek olarak Camicedit/Bahçelievler Mahallesi tarafında yer alan salonlarda sadece yemeksiz organizasyonlarla karşılaşabilirsiniz. Ekonomik organizasyonlar için tercih edebilirsiniz. Çeşitli davet alanı özelliklerinin ve hizmetlerin yer aldığı salonları Nevşehir Merkez’in dört bir tarafında bulabilirsiniz.

Nevşehir Merkez’de düğün salonu araştıran çiftler oldukça geniş kapasite yelpazesiyle karşılaşabilirler. 100-200 kişilik butik çaplı organizasyonlardan 1.000-2.000 kişilik kalabalık düğünleri düzenleyebilecek salonlara kadar alternatifler mevcut. Ayrıca Nevşehir Merkez’de açık hava düğün salonlarını bulabilir; yaz organizasyonu planlayabilirsiniz! Bu salonların birçoğunun kına, söz ve nişan törenleri gibi farklı organizasyonlar için de kapsamlı paketler sunduklarını belirtelim.

Nevşehir Merkez Düğün Salonları Fiyatları

Nevşehir düğün salonları arasında Merkez’de yer alan seçeneklerin hem ekonomik hem de lüks organizasyonlar için çeşitli fiyat aralıkları sunduklarını görüyoruz. Genellikle ortalamada seyreden rakamlar; paket seçenekleri, konum, mekanın büyüklüğü, davet alanını fiziki özellikleri, kalite standartları, organizasyon tarihi gibi çeşitli faktörlere bağlı olarak değişiyor. Örneğin; yemekli paketlerin fiyatları yemeksizlere göre daha yüksek oluyor.

Kişi başı üzerinden fiyatlandırma yapılan yemekli organizasyonlarda davetli sayısı ve seçilen menü etkili oluyor. Beyaz etli bir menü tercih ederseniz, kırmızı etlilere göre daha makul fiyatlarla karşılaşabilirsiniz. Davetli sayısının arttığı durumlarda toplam fiyatta indirim yapan salonların mevcut olduğunu söylemeden geçmeyelim. Menü tadımından yararlanarak lezzetlerde değişiklik talep ederseniz, fiyat farkları söz konusu oluyor.

Nevşehir Merkez düğün yerleri için ödeyeceğiniz toplam tutarı en çok da sizin seçimleriniz belirliyor. Paket haricinde salonların sundukları özel imkanlardan talep etmeyi planlıyorsanız, ekstra ücret ödemeniz gerektiğini bilmelisiniz. Fiyatlar yeniden hesaplanacağı için ayrıca bir bütçe ayarlamanızı öneriyoruz. Ayrıca Nevşehir Merkez düğün salonları genellikle ödeme kolaylıkları da sunuyor. Taksitli veya peşin ödemede indirimlerle karşılaşabilirsiniz.

Fiyat araştırması yaparken hangi mahalledeki düğün salonlarının daha uygun fiyatlı olduğuna dikkat etmelisiniz. Örneğin; sadece yemeksiz düğün düzenlemeleri ile ön plana çıkan Mehmet Akif Ersoy, 350 Evler ve Camicedit mahallelerindeki salonlarda ekonomik organizasyon yapabilirsiniz. Başlangıç fiyatlarının ve menü fiyatlarının biraz daha uygun olduğu mekanlar için Cevher Dudayev ve 2000 Evler mahallelerine bakabilirsiniz.

Nevşehir Merkez Düğün Salonları Çiftlere Hangi Hizmetleri Sunuyor?

Düğün salonları Nevşehir Merkez’de çoğunlukla yemekli ve yemeksiz paketlerini sunuyor. Ana yemekli geniş menülü ziyafetler ve yaş pastanın da yer aldığı ikram servisleri yapıyorlar. Hangi paketi seçerseniz seçin kapsamlı bir organizasyon hizmetinden yararlanabiliyorsunuz. Öncelikli olarak profesyonel bir davet sorumlusu tahsis ediyorlar. Anlaşma sağladığınızda bir araya gelerek tüm istek ve beklentilerinizi iletebiliyorsunuz.

Modern davet alanlarında yuvarlak veya uzun dikdörtgen masalar kullanıyorlar. Sandalye seçenekleri sunabiliyorlar. Tercih ettiğiniz düğün konsepti doğrultusunda salonları istediğiniz renklerle donatabilirler. Şamdanlar, mumlar, çiçekler, şık servis takımları, masa-sandalye giydirmeleri, gelin yolu ve nikah alanı süslemeleri ile zengin bir görünüm yaratıyorlar. Bu şık atmosfer fotoğraf karelerinize de yansıyor. Bunun için salonların bünyesinde çekim ekibi çalışıyor.

Işık, ses ve sahne hizmetleri ile keyifli bir gece geçirmenizi sağlıyorlar. Bunun için orkestra ve DJ desteğini de düğün paketleri dahilinde sağlıyorlar. Eğer bu hizmetlerde değişiklik isterseniz, sizin için çözüm ortakları ile çalışabiliyorlar. Ayrıca kendiniz çalma listesi hazırlayarak orkestra şefine iletebilirsiniz. Gelin odası, otopark, karşılama hostesi, çocuklar için palyaço gibi hizmetlerden de yararlanabilirsiniz.

Nevşehir Merkez’deki düğün salonlarının bazıları, organizasyonunuza katılım sağlayamayan misafirleriniz için canlı yayın yapıyor. Siz salona girişinizi yaparken yer volkanları ve konfeti şovları eşlik ediyor. Çok katlı düğün pastasıyla seremoniyi gerçekleştiriyorlar. Dondurmalı pasta seçeneği sunmayı ihmal etmiyorlar. Ayrıca minik misafirlerinizin ve ebeveynlerinin de keyifli bir gece geçirmeleri için çocuk oyun odasına sahip salonlar mevcut.

Nevşehir Merkez Düğün Salonlarını Araştırırken Dikkat Etmeniz Gerekenler

Nevşehir Merkez düğün salonları, bu bölgede organizasyon düzenlemek isteyen çiftler için çeşitli seçenekler sunuyor. Farklı büyüklüklere ve özelliklere sahip mekanlar arasından seçim yapmanızı kolaylaştırmak için sayfadaki filtreleme araçlarını kullanabilirsiniz. Kriterlerinize uygun salonları listelemenizin ardından görsellerini ve hizmetlerini inceleyebilirsiniz. Beğendiğiniz mekanlardan ücretsiz fiyat tekliflerini almak için formlar aracılığıyla iletişime geçmeyi unutmayın!

Merkez Düğün Salonları - Sıkça Sorulan Sorular

Tüm İlçeler Düğün Salonları

Tüm Şehirler Düğün Salonları