Emin Koçak Hotel Kapadokya
5,0
(11 Yorum)
Ürgüp
4 saatte cevap verir

Butik düğüne uygunModern ve ihtişamlıKolonsuzMenü tadımıEtkili havalandırmaCanlı müzik / DJBüyük gelin odasıGeniş otopark

20 - 1500 Kişi
60.000 - 80.000 TL
İncele
Alyans Deluxe Toplantı ve Balo Salonu
1 Yorum
2. yıl
Merkez
0 saatte cevap verir

Modern ve ihtişamlıYüksek tavanKolonsuzMenü tadımıCanlı müzikAlkol servisi yokGeniş otopark

400 - 1500 Kişi
60.000 - 80.000 TL
İncele
Hanedan Düğün Salonu
5 Yorum
Merkez
24 saatte cevap verir

Gün ışığı alanYüksek tavanAsma katlı salonGeniş dans pistiCanlı müzik / DJSahne ışık sistemiAlkol servisi yokKolay ulaşım

50 - 400 Kişi
20.000 TL'den az
İncele
Alyans Düğün Salonu
5,0
(10 Yorum)
6. yıl
Merkez

İhtişamlı süslemelerYüksek tavanAsma katlı salonKolonsuzGeniş dans pistiJimmy-jibAlkol servisi yokGeniş otopark

200 - 625 Kişi
60.000 - 80.000 TL
İncele
Elegance Kına Evi ve Organizasyon
10 Yorum
2. yıl
Merkez

Butik düğüne uygunSade süslemelerFarklı konseptlerYüksek tavanGelin yolu süslemesiGeniş dans pistiBüyük gelin odasıAlkol servisi yok

100 - 350 Kişi
60.000 - 80.000 TL
İncele

Butik düğüne uygunİhtişamlı süslemelerYüksek tavanKolonsuzGeniş dans pistiCanlı müzik / DJAlkol servisi yok

150 - 1000 Kişi
40.000 - 60.000 TL
İncele

Diğer Firmalar

100 - 450 Kişi
20.000 - 40.000 TL
100 - 450 Kişi
100.000 - 150.000 TL
200 - 875 Kişi
100.000 - 150.000 TL
200 - 500 Kişi
60.000 - 80.000 TL
200 - 875 Kişi
40.000 - 60.000 TL
100 - 350 Kişi
40.000 - 60.000 TL
200 - 875 Kişi
20.000 - 40.000 TL
Firmanızı ekleyin, binlerce yeni çifte ulaşın!

Firmanızı ekleyin, binlerce yeni çifte ulaşın!

Her yıl 400.000 çift, Düğün.com'da buldukları firmalarla anlaşıyor. Siz de hemen firmanızı ekleyin, işinizi katlayın!

Firmanızı Ekleyin

Nevşehir Merkez’deki Düğün Salonları

Nevşehir Merkez, Kapadokya’nın mistik atmosferine ev sahipliği yapan eşsiz bir bölge. Çiftlerin birçoğu burada düğün düzenlemek ve harika düğün albümlerine sahip olmak için şehir dışından geliyor. Gerek doğa manzarası gerek ortamı ile bu bölgede yapılan organizasyonların unutulmaz bir deneyim yaşatacağını söyleyebiliriz. Nevşehir Merkez düğün salonları açısından da oldukça zengin.

Nevşehir Merkez’deki düğün salonları çiftlerin beklentilerine göre farklı özellikler sunuyor. Yer aldıkları konumlara baktığımızda 2000 Evler Mahallesi’nin ön planda olduğunu söyleyebiliriz. Burada aynı zamanda açık-kapalı davet alanları sunan, bahçe manzaralı ve geniş otoparklı salonları bulabilirsiniz. Cevher Dudayev Mahallesi’nde de yoğun olarak yer alan salonlar; kapalı salonları, şehir manzaraları, teras ve balkonlarıyla dikkatleri çekiyor.

İlçe merkezinin kalabalığından uzaklaşmak istiyorsanız; Aşağı Mahalle, Derinkuyu ve Mehmet Akif Ersoy mahallelerine bakmalısınız. Bu semtlere ek olarak Camicedit/Bahçelievler Mahallesi tarafında yer alan salonlarda sadece yemeksiz organizasyonlarla karşılaşabilirsiniz. Ekonomik organizasyonlar için tercih edebilirsiniz. Çeşitli davet alanı özelliklerinin ve hizmetlerin yer aldığı salonları Nevşehir Merkez’in dört bir tarafında bulabilirsiniz.

Nevşehir Merkez’de düğün salonu araştıran çiftler oldukça geniş kapasite yelpazesiyle karşılaşabilirler. 100-200 kişilik butik çaplı organizasyonlardan 1.000-2.000 kişilik kalabalık düğünleri düzenleyebilecek salonlara kadar alternatifler mevcut. Ayrıca Nevşehir Merkez’de açık hava düğün salonlarını bulabilir; yaz organizasyonu planlayabilirsiniz! Bu salonların birçoğunun kına, söz ve nişan törenleri gibi farklı organizasyonlar için de kapsamlı paketler sunduklarını belirtelim.

Nevşehir Merkez Düğün Salonları Fiyatları

Nevşehir düğün salonları arasında Merkez’de yer alan seçeneklerin hem ekonomik hem de lüks organizasyonlar için çeşitli fiyat aralıkları sunduklarını görüyoruz. Genellikle ortalamada seyreden rakamlar; paket seçenekleri, konum, mekanın büyüklüğü, davet alanını fiziki özellikleri, kalite standartları, organizasyon tarihi gibi çeşitli faktörlere bağlı olarak değişiyor. Örneğin; yemekli paketlerin fiyatları yemeksizlere göre daha yüksek oluyor.

Kişi başı üzerinden fiyatlandırma yapılan yemekli organizasyonlarda davetli sayısı ve seçilen menü etkili oluyor. Beyaz etli bir menü tercih ederseniz, kırmızı etlilere göre daha makul fiyatlarla karşılaşabilirsiniz. Davetli sayısının arttığı durumlarda toplam fiyatta indirim yapan salonların mevcut olduğunu söylemeden geçmeyelim. Menü tadımından yararlanarak lezzetlerde değişiklik talep ederseniz, fiyat farkları söz konusu oluyor.

Nevşehir Merkez düğün yerleri için ödeyeceğiniz toplam tutarı en çok da sizin seçimleriniz belirliyor. Paket haricinde salonların sundukları özel imkanlardan talep etmeyi planlıyorsanız, ekstra ücret ödemeniz gerektiğini bilmelisiniz. Fiyatlar yeniden hesaplanacağı için ayrıca bir bütçe ayarlamanızı öneriyoruz. Ayrıca Nevşehir Merkez düğün salonları genellikle ödeme kolaylıkları da sunuyor. Taksitli veya peşin ödemede indirimlerle karşılaşabilirsiniz.

Fiyat araştırması yaparken hangi mahalledeki düğün salonlarının daha uygun fiyatlı olduğuna dikkat etmelisiniz. Örneğin; sadece yemeksiz düğün düzenlemeleri ile ön plana çıkan Mehmet Akif Ersoy, 350 Evler ve Camicedit mahallelerindeki salonlarda ekonomik organizasyon yapabilirsiniz. Başlangıç fiyatlarının ve menü fiyatlarının biraz daha uygun olduğu mekanlar için Cevher Dudayev ve 2000 Evler mahallelerine bakabilirsiniz.

Nevşehir Merkez Düğün Salonları Çiftlere Hangi Hizmetleri Sunuyor?

Düğün salonları Nevşehir Merkez’de çoğunlukla yemekli ve yemeksiz paketlerini sunuyor. Ana yemekli geniş menülü ziyafetler ve yaş pastanın da yer aldığı ikram servisleri yapıyorlar. Hangi paketi seçerseniz seçin kapsamlı bir organizasyon hizmetinden yararlanabiliyorsunuz. Öncelikli olarak profesyonel bir davet sorumlusu tahsis ediyorlar. Anlaşma sağladığınızda bir araya gelerek tüm istek ve beklentilerinizi iletebiliyorsunuz.

Modern davet alanlarında yuvarlak veya uzun dikdörtgen masalar kullanıyorlar. Sandalye seçenekleri sunabiliyorlar. Tercih ettiğiniz düğün konsepti doğrultusunda salonları istediğiniz renklerle donatabilirler. Şamdanlar, mumlar, çiçekler, şık servis takımları, masa-sandalye giydirmeleri, gelin yolu ve nikah alanı süslemeleri ile zengin bir görünüm yaratıyorlar. Bu şık atmosfer fotoğraf karelerinize de yansıyor. Bunun için salonların bünyesinde çekim ekibi çalışıyor.

Işık, ses ve sahne hizmetleri ile keyifli bir gece geçirmenizi sağlıyorlar. Bunun için orkestra ve DJ desteğini de düğün paketleri dahilinde sağlıyorlar. Eğer bu hizmetlerde değişiklik isterseniz, sizin için çözüm ortakları ile çalışabiliyorlar. Ayrıca kendiniz çalma listesi hazırlayarak orkestra şefine iletebilirsiniz. Gelin odası, otopark, karşılama hostesi, çocuklar için palyaço gibi hizmetlerden de yararlanabilirsiniz.

Nevşehir Merkez’deki düğün salonlarının bazıları, organizasyonunuza katılım sağlayamayan misafirleriniz için canlı yayın yapıyor. Siz salona girişinizi yaparken yer volkanları ve konfeti şovları eşlik ediyor. Çok katlı düğün pastasıyla seremoniyi gerçekleştiriyorlar. Dondurmalı pasta seçeneği sunmayı ihmal etmiyorlar. Ayrıca minik misafirlerinizin ve ebeveynlerinin de keyifli bir gece geçirmeleri için çocuk oyun odasına sahip salonlar mevcut.

Nevşehir Merkez Düğün Salonlarını Araştırırken Dikkat Etmeniz Gerekenler

Nevşehir Merkez düğün salonları, bu bölgede organizasyon düzenlemek isteyen çiftler için çeşitli seçenekler sunuyor. Farklı büyüklüklere ve özelliklere sahip mekanlar arasından seçim yapmanızı kolaylaştırmak için sayfadaki filtreleme araçlarını kullanabilirsiniz. Kriterlerinize uygun salonları listelemenizin ardından görsellerini ve hizmetlerini inceleyebilirsiniz. Beğendiğiniz mekanlardan ücretsiz fiyat tekliflerini almak için formlar aracılığıyla iletişime geçmeyi unutmayın!

Tüm İlçeler Düğün Salonları

Tüm Şehirler Düğün Salonları