Düğün Salonları Mersin

Palmiye Düğün Salonu

 • Kapasite
  200 - 875 Kişi

 • Başlangıç Fiyatı
  20.000 - 40.000 TL
Wedding Planner

Ücretsiz

Wedding Planner'ın Selin ile Tanış!

Nasıl bir düğün salonu aradığını anlat, ücretsiz düğün asistanımız tercihlerine uygun 5 salondan teklif göndersin!

Tarih en erken bugün seçilebilir

En Popüler Yorum

Ayşe & Mehmet

Düğün Tarihi: 06.03.2016

BİZİM SÜLALE BAYA GENİŞ OLDUĞU İÇİN PALMİYE DÜĞÜN SALONUNU TERCİH ETTİK VE PİŞMAN DEĞİLİZ. PİSTİ BAYA GENİŞ. İLGİ DE GÜZEL. EMEĞİNİZE SAĞLIK...

Palmiye Düğün Salonu Fiyatlandırma

Yemeksiz Paket Başlangıç Fiyatı (Hafta sonu)
20.000 - 40.000 TL
Yemeksiz Paket Başlangıç Fiyatı (Hafta içi)
20.000 - 40.000 TL

Palmiye Düğün Salonu Kapasite

Yemekli
Min. 200 - Maks. 875
Kokteyl
Min. 200 - Maks. 875

Palmiye Düğün Salonu Özellikler

Mekan Özellikleri
Kolonsuz salon Şehir merkezinde Yüksek tavan
Manzara
Şehir manzaralı
Aynı zamanda birden fazla düğün yapılıyor mu?
Hayır
Dışarıdan fotoğrafçı getirebilir miyiz?
Hayır
Engelli girişi var mı?
Evet
Dışarıdan organizasyon firması getirebilir miyiz?
Hayır
Mekan yemek servisi veriyor mu?
Hayır
Catering firması getirme imkanı var mı?
Hayır
Organizasyon sorumlusu var mı?
Evet
Düğün öncesi menü tadımı var mı?
Hayır
Işık, ses ve sahne hizmeti sağlanıyor mu?
Evet
Menülerde değişiklik yapabilir miyiz?
Evet
Vale hizmeti var mı?
Hayır

Palmiye Düğün Salonu Sıkça Sorulan Sorular

Palmiye Düğün Salonu düğün fiyatları ne kadar?

Palmiye Düğün Salonu düğün fiyatları hafta içi yemekli kişi başı 20.000 - 40.000 TL, hafta içi yemeksiz ise 20.000 - 40.000 TL aralığından başlamaktadır. Palmiye Düğün Salonu düğün fiyatları hafta sonu yemekli kişi başı price3, hafta sonu yemeksiz ise 20.000 - 40.000 TL aralığından başlamaktadır.

Palmiye Düğün Salonu kaç kişilik düğün kapasitesine sahiptir?

Palmiye Düğün Salonu 200 kişiden 875 kişiye kadar yemekli hizmet, 200 kişiden 875 kişiye kadar kokteyl hizmeti sunmaktadır.

Palmiye Düğün Salonu düğün dışında hangi organizasyonlarda hizmet veriyor?

Palmiye Düğün Salonu düğün dışında kına, mezuniyet törenleri, davet ve resepsiyon, nişan ve sünnet düğünü hizmeti vermektedir.

Servis saat kaçta sona eriyor?

24:00

Müzik saat kaçta sona eriyor?

24:00

Otopark Araç Kapasitesi

Otopark yok

Palmiye Düğün Salonu Hakkında

Senelerdir hayalini kurduğunuz düğün organizasyonunuzu unutamayacağınız bir eğlenceyle kutlamak istiyorsanız doğru adrestesiniz. Palmiye Düğün Salonu olarak uzun yıllar boyunca Mersin’de faaliyet gösteriyoruz. Özel günlerin değerini bildiğimizden dolayı özel gününüzün planlamasını ayrıntılı bir şekilde yapıyor ve kusursuz bir gün geçirmenizi sağlıyoruz. Faaliyette olduğumuz yıldan bugüne çiftler tarafından tercih edilen düğün mekânları arasına ismimizi yazdırdık. Düğün organizasyonları dışında; kına ve bekârlığa veda partisi, nişan kutlamaları, sünnet düğünü, kurumsal etkinlik ve eğlencelerine de ev sahipliği yapıyoruz.

Nasıl bir gün istediğinizi bize söylemeniz yeterli. İsteklerinize bağlı kalarak organizasyonunuzu şekillendiriyoruz. Düğün sektöründe tecrübeli olduğumuzdan dolayı güncel düğün trendleri hakkında bilgi veriyor, alışılmışın dışında bir gün geçirmenizi sağlıyoruz.

Düğün salonumuz ihtiyaçlarınızı karşılayabilecek şekilde tasarlanmıştır. Masa ve sandalye giydirmelerinde ağırlıklı olarak beyaz üzerine pembe rengini kullanıyoruz. Farklı bir şekilde salonu süslemek istiyorsanız organizasyon firmalarıyla anlaşarak kendi tarzınızı salonumuza uygulayabilirsiniz. Kına ve bekârlığa veda partilerinde kına tahtı ve kına süslemelerini temin ederek konsept bir gün geçirebilirsiniz. Gelin ve damat masası arkasına doğa dekorlu asma tavan koyarak farklı bir ambiyans yaratmaya çalıştık. Gelin yolumuzu çiçeklerle süsleyerek salonumuza canlılık kattık.

Ses ve sahne sistemimiz kaliteli ekipmanlarca kurulduğundan dolayı kesintisiz bir şekilde eğlenebileceksiniz. Orkestra ve canlı performans sanatçımız genellikle özel günlerde sahne aldıklarından dolayı hareketli ve sizin seçtiğiniz şarkıları çalarak dinamik ve eğlenceli bir gün geçirmenizi sağlayacaklar.

Palmiye Düğün Salonu Mersin düğününüzün başından sonuna kadar sizinle ilgilenecek organizasyon sorumlusu tahsis ediyoruz. Servis ve hizmet elemanlarımız davetlilerinizle yakından ilgilenecek ve isteklerini güler yüzle yerine getiriyor olacak siz de aile sıcaklığını hissedebileceğiniz bir salonda mutluluğa ilk adımınızı atmak istiyorsanız yandaki formu doldurarak bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Ekiple Tanışın

 • Firma Yetkilisi

İletişim

 • Adres:

  Zeki Ayan Mah. Kuvva-i Milliye Blv. No:269/A (Toroslar Belediyesi Civarı)

 • Haritadaki Konumu

  Palmiye Düğün Salonu Yol Haritası

Palmiye Düğün Salonu Düğün Yorumları (2)

Ayşe & Mehmet

Düğün Tarihi: 06.03.2016

BİZİM SÜLALE BAYA GENİŞ OLDUĞU İÇİN PALMİYE DÜĞÜN SALONUNU TERCİH ETTİK VE PİŞMAN DEĞİLİZ. PİSTİ BAYA GENİŞ. İLGİ DE GÜZEL. EMEĞİNİZE SAĞLIK...

Mustafa

Düğün Tarihi: 02.08.2015

Düğünümün genel anlamda güzel geçtiğini söyleyebilirim. Fiyat olarak uygundu mekan sahibinin tanıdık olması sebebi ile tercih ettik çalışanlar ve yetkililer çok ilgiliydi. Bizler ve konuklarımız çok memnun kaldık diyebilirim. Masa süslemeleri görsellik gayet güzeldi. Gelin odası vardı ve rahat... devam 

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.