Palmiye Düğün Salonu

E-posta Gönder

En Popüler Yorum

A&M

Ayşe & Mehmet

Düğün Tarihi: 06.03.2016


BİZİM SÜLALE BAYA GENİŞ OLDUĞU İÇİN PALMİYE DÜĞÜN SALONUNU TERCİH ETTİK VE PİŞMAN DEĞİLİZ. PİSTİ BAYA GENİŞ. İLGİ DE GÜZEL. EMEĞİNİZE SAĞLIK...

Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Nasıl bir düğün salonu aradığını anlat, ücretsiz düğün asistanımız tercihlerine uygun 5 salondan teklif göndersin!

Palmiye Düğün Salonu Fiyatlandırma

 • Yemeksiz Paket Başlangıç Fiyatı (Hafta sonu)

  2.000-3.000 TL

 • Minimum Yemekli Fiyat (Hafta sonu)

  10-30 TL

 • Yemeksiz Paket Başlangıç Fiyatı (Hafta içi)

  2.000-3.000 TL

 • Minimum Yemekli Fiyat (Hafta içi)

  10-30 TL

Palmiye Düğün Salonu Genel Özellikler

 • Kapasite

  750-1.000

 • Davet Alanları

  Sadece kapalı alan

 • Mekan Özellikleri

  Kolonsuz salon, Şehir merkezinde, Yüksek tavan
 • Manzara

  Şehir manzaralı

Palmiye Düğün Salonu Özellikler

 • Engelli Girişi
 • Organizasyon Sorumlusu
 • Işık, Ses ve Sahne Hizmeti
 • Menülerde Değişiklik

Palmiye Düğün Salonu Sıkça Sorulan Sorular

 • Palmiye Düğün Salonu düğün fiyatları ne kadar?

  Palmiye Düğün Salonu düğün fiyatları hafta içi yemekli kişi başı 10-30 TL, hafta içi yemeksiz ise 2.000-3.000 TL aralığından başlamaktadır. Palmiye Düğün Salonu düğün fiyatları hafta sonu yemekli kişi başı 10-30 TL, hafta sonu yemeksiz ise 2.000-3.000 TL aralığından başlamaktadır.


 • Palmiye Düğün Salonu kaç kişilik düğün kapasitesine sahiptir?

  Palmiye Düğün Salonu düğün için maksimum 750-1.000 kişilik kapasiteye sahiptir.Palmiye Düğün Salonu maksimum Otopark yok araçlık otopark kapasitesine sahiptir.


 • Palmiye Düğün Salonu düğün dışında hangi organizasyonlarda hizmet veriyor?

  Palmiye Düğün Salonu düğün dışında kına, mezuniyet törenleri, davet ve resepsiyon, nişan ve sünnet düğünü hizmeti vermektedir.


 • Servis saat kaçta sona eriyor?

  24:00

Tüm Sorular

Palmiye Düğün Salonu Hakkında

Senelerdir hayalini kurduğunuz düğün organizasyonunuzu unutamayacağınız bir eğlenceyle kutlamak istiyorsanız doğru adrestesiniz. Palmiye Düğün Salonu olarak uzun yıllar boyunca Mersin’de faaliyet gösteriyoruz. Özel günlerin değerini bildiğimizden dolayı özel gününüzün planlamasını ayrıntılı bir şekilde yapıyor ve kusursuz bir gün geçirmenizi sağlıyoruz. Faaliyette olduğumuz yıldan bugüne çiftler tarafından tercih edilen düğün mekânları arasına ismimizi yazdırdık. Düğün organizasyonları dışında; kına ve bekârlığa veda partisi, nişan kutlamaları, sünnet düğünü, kurumsal etkinlik ve eğlencelerine de ev sahipliği yapıyoruz.

Nasıl bir gün istediğinizi bize söylemeniz yeterli. İsteklerinize bağlı kalarak organizasyonunuzu şekillendiriyoruz. Düğün sektöründe tecrübeli olduğumuzdan dolayı güncel düğün trendleri hakkında bilgi veriyor, alışılmışın dışında bir gün geçirmenizi sağlıyoruz.

Düğün salonumuz ihtiyaçlarınızı karşılayabilecek şekilde tasarlanmıştır. Masa ve sandalye giydirmelerinde ağırlıklı olarak beyaz üzerine pembe rengini kullanıyoruz. Farklı bir şekilde salonu süslemek istiyorsanız organizasyon firmalarıyla anlaşarak kendi tarzınızı salonumuza uygulayabilirsiniz. Kına ve bekârlığa veda partilerinde kına tahtı ve kına süslemelerini temin ederek konsept bir gün geçirebilirsiniz. Gelin ve damat masası arkasına doğa dekorlu asma tavan koyarak farklı bir ambiyans yaratmaya çalıştık. Gelin yolumuzu çiçeklerle süsleyerek salonumuza canlılık kattık.

Ses ve sahne sistemimiz kaliteli ekipmanlarca kurulduğundan dolayı kesintisiz bir şekilde eğlenebileceksiniz. Orkestra ve canlı performans sanatçımız genellikle özel günlerde sahne aldıklarından dolayı hareketli ve sizin seçtiğiniz şarkıları çalarak dinamik ve eğlenceli bir gün geçirmenizi sağlayacaklar.

Palmiye Düğün Salonu Mersin düğününüzün başından sonuna kadar sizinle ilgilenecek organizasyon sorumlusu tahsis ediyoruz. Servis ve hizmet elemanlarımız davetlilerinizle yakından ilgilenecek ve isteklerini güler yüzle yerine getiriyor olacak siz de aile sıcaklığını hissedebileceğiniz bir salonda mutluluğa ilk adımınızı atmak istiyorsanız yandaki formu doldurarak bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Ekiple Tanışın

 • Firma Yetkilisi

İletişim

 • Adres:

  Zeki Ayan Mah. Kuvva-i Milliye Blv. No:269/A (Toroslar Belediyesi Civarı)

 • E-posta

  E-posta Gönder
 • Haritadaki Konumu

  Palmiye Düğün Salonu Yol Haritası

Palmiye Düğün Salonu Düğün Yorumları (2)

Burada mı evlendin? Yorum yaparak evlenecek diğer çiftlere de yardımcı ol.

A&M

Ayşe & Mehmet

Düğün Tarihi: 06.03.2016


BİZİM SÜLALE BAYA GENİŞ OLDUĞU İÇİN PALMİYE DÜĞÜN SALONUNU TERCİH ETTİK VE PİŞMAN DEĞİLİZ. PİSTİ BAYA GENİŞ. İLGİ DE GÜZEL. EMEĞİNİZE SAĞLIK...

mu

Mustafa

Düğün Tarihi: 02.08.2015


Düğünümün genel anlamda güzel geçtiğini söyleyebilirim. Fiyat olarak uygundu mekan sahibinin tanıdık olması sebebi ile tercih ettik çalışanlar ve yetkililer çok ilgiliydi. Bizler ve konuklarımız çok memnun kaldık diyebilirim. Masa süslemeleri görsellik gayet güzeldi. Gelin odası vardı ve rahat... devamı 

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.