Tanyıldız Restaurant*

Tanyıldız Restaurant
Salonlarımız tüm etkinliklerimizle yemekli, yemeksiz, pastalı, kokteyl, açık büfe menüleriyle sizlere en kaliteli hizmeti vermeyi ilke edinmiş bir müessesedir. Salonlarımızda profesyonel canlı müzik ve profesyonel müzik sistemi ile modern tarzı sizlere her an yansıtmaktadır.

*Aradığın firmanın detayları bulunmamaktadır.

BENZER FİRMALAR


YORUMLAR (6)

+ Yorum Yaz
N&Y Nevra & Yakup Düğün Tarihi: 25/03/2017

25.Mart günü 600 kişi için yemekli sünnet düğünü yaptık. Tüm misafirler yemeğin fırından çıkmış kadar sıcak olduğunu, garsonların gözünün sürekli masalarda olduğunu ve daha önce hiç bu kadar güzel bir düğün görmediklerini söylediler. Misafirlerimin memnun ayrılması cemiyet sahibi olarak benide çok mutlu etti. Düğün sonunda ekstra ücret istemek, yok garson bahşişi , yok tuvalet parası demek yok. Kendi düğünümde ağzı yanan biri olarak sünnet cemiyetimizi unutulmaz bir anı olarak bize sunan Tanyıldız Düğün Salonları ve Rabia Hanıma çok teşekkür ederim.

SE Sevda Düğün Tarihi: 19/09/2015

Ulaşım konusunda merkezi bir konumda bulunuyor mekan. Bunun dışında ikramlarıda oldukça iyi ve başarılıydı. Bununla birlikte garsonlarıda oldukça ilgliydi. Görsellik olarakta geniş ve ferahtı bizim için bunun gibi detaylar aslında önemli değildi önemli olan evlenmek sonuçta ama yinede beğendik ve bir problem yaşamadık mekanla ilgili şikayet edebileceğim bir şey yok. Her anlamda memnun kaldık mekandan.

ÖM Ömür Düğün Tarihi: 13/09/2015

600 kişilik bir düğündü. Mekanın çalışanlarınının bize ve konuklarımıza karşı davranışları ilglileri çok iyiydi. Servis konusunda da başarılılar. Görselliğine gelince şık bir mekan diyebiliriz burası için. Genişlik konusunda da bir sorun yaşamıdk. Bunların yanında müziğide iyiydi sahnesi falan küçük değil gayet genişti. Bir salona göre çok çok iyiydi.

ÖZ özge Düğün Tarihi: 22/08/2015

Güzel ve sıcak bir ortamı vardı. 600 kişilik ikramlı bir düğün yaptık. Hepsinin tadına baktım ve güzeldi :) Ulaşımda sorun yaşanmadı , herkezle çok ilgilendiler. görsellik açısından da yeterliydi. Mekan içi süslemeler için renk seçimi standarttı ama zaten tam istediğim gibiydi. Kapalı alanda düğün yaptık, mekan kolonsuzdu ve pist alanı baya genişti. Orkestradan da memnun kaldık müzik listesi vermiştik zaten ve istediğimiz müzikleri çaldılar.

BÜŞRA Düğün Tarihi: 27/03/2015

Bizim için burayı diğer mekanlardan ayıran özelliği fiyat konusunda uygun olmasıydı.350 kişilik bir düğün oldu ve ikramlıydı.İkramların üretimini kendileri yapıyolardı ve lezzetleride tazeliğide çok iyiydi güzeldi.Mekanın standart renk seçeneği vardı o uygulandı.Biz çok memnun kaldık.Merkezde olduğu için başka ilden gelen konuklarımız bile rahatlıkla bulabilirler.Gelin odasıda gayet güzel ve temizdi.Mekan çatı katında bir mekan ve ferah bu yüzden içerde herhangi bir kötü koku vesayire olmadı.Her çifte önerebiliriz.

HA HANDE Düğün Tarihi: 14/02/2015

gayet güzeldi herşeyinden memnun kaldım

.
Evleneceklere Destek Hareketi
Tanyıldız Restaurant ile çalışmak isteyen çiftler için yorumların çok önemli

Lütfen onların doğru seçim yapmasını kolaylaştırmak için Tanyıldız Restaurant hakkında yorumlarını paylaş.

Yorum Yap