Şamdan Düğün Sarayı

E-posta Gönder

Kapasite Bilgileri

Şamdan Düğün Sarayı
Kapalı Alan
Yemekli
Min. 100 - Maks. 625
Kokteyl
Min. 100 - Maks. 625

Şamdan Düğün Sarayı Fiyatlandırma

Yemeksiz Paket Başlangıç Fiyatı (Hafta sonu)
20.000 - 30.000 TL
Yemeksiz Paket Başlangıç Fiyatı (Hafta içi)
20.000 - 30.000 TL

Şamdan Düğün Sarayı Özellikler

Mekan Özellikleri
Kolonsuz salon Şehir merkezinde Yüksek tavan
Manzara
Şehir manzaralı
Aynı zamanda birden fazla düğün yapılıyor mu?
Hayır
Fotoğrafçı Getirme
Evet
Engelli Girişi
Evet
Organizasyon Firması Getirme
Evet
Yemek Servisi
Evet
Catering Firması Getirme
Evet
Organizasyon Sorumlusu
Evet
Menü Tadımı
Evet
Işık, Ses ve Sahne Hizmeti
Evet
Menülerde Değişiklik
Evet
Vale hizmeti var mı?
Hayır

Şamdan Düğün Sarayı Sıkça Sorulan Sorular

Şamdan Düğün Sarayı düğün fiyatları ne kadar?

Şamdan Düğün Sarayı düğün fiyatları hafta içi yemekli kişi başı 20.000 - 30.000 TL, hafta içi yemeksiz ise 20.000 - 30.000 TL aralığından başlamaktadır. Şamdan Düğün Sarayı düğün fiyatları hafta sonu yemekli kişi başı 20.000 - 30.000 TL, hafta sonu yemeksiz ise 20.000 - 30.000 TL aralığından başlamaktadır.


Şamdan Düğün Sarayı kaç kişilik düğün kapasitesine sahiptir?

Şamdan Düğün Sarayı 100 kişiden 625 kişiye kadar yemekli hizmet, 100 kişiden 625 kişiye kadar kokteyl hizmeti sunmaktadır.


Şamdan Düğün Sarayı düğün dışında hangi organizasyonlarda hizmet veriyor?

Şamdan Düğün Sarayı düğün dışında davet ve resepsiyon, bayi toplantısı, açılışlar, kına, mezuniyet törenleri, parti, sünnet düğünü ve kurumsal etkinlikler hizmeti vermektedir.


Servis saat kaçta sona eriyor?

24:00

Tüm Sorular

Şamdan Düğün Sarayı Hakkında

Titizlikle hazırlandığınız ve planladığınız düğün organizasyonunuzu keyfinizce eğlenebileceğiniz düğün salonunda kutlamaya ne dersiniz?


Şamdan Düğün Salonu olarak uzun yıllar boyunca kaliteli hizmet anlayışımızla düğün sektöründe faaliyet gösteriyoruz. Değişen düğün trendini yakından takip ediyor her sene salonumuzun dekorunu güncelliyoruz. Düğün başta olmak üzere; kına ve bekârlığa veda partileri, nişan kutlamaları, sünnet, mezuniyet töreni, kurumsal etkinlik ve eğlencelerine de ev sahipliği yapıyoruz.


Hizmet detaylarımızdan ve salonumuzdan bahsedecek olursak;


 • Modern tasarımı ile göz kamaştıran salonumuzun oturma düzeninde kapasitesi oldukça fazladır. Organizasyonlarda davetlilerin sayısına uygun olarak yuvarlak masalarımızın yerleşim planını oluşturuyor, her davetlinin oyun pistini görebilecekler şekilde masaları yerleştiriyoruz. Geniş oyun pistimiz olduğundan dolayı kalabalık olsanız dahi ferah bir ortamda eğlenebileceksiniz.

 • Masa ve sandalye giydirmelerinde güpürlü örtü üzerine açık renkli süslemeler kullanıyor, nişan ve kına organizasyonlarına özel olarak belirlenen konsepte uygunluk sağlayan dekor ve aksesuarlar temin ediyoruz.

 • Gelin damat masasını seçtiğiniz giydirmelerin renk tonlarıyla uyumlu olarak süslüyor, masa arkasına fotoğraflarınızda arka fon olarak kullanabileceğiniz gösterişli dekor kurulumu yapıyoruz. Kına organizasyonlarına özel olarak kına tahtı ve kına süslemelerini bindallınıza uygun olarak hazırlıyoruz.

 • Kutlamaların en önem verilmesi gereken detaylarından biri olan ses sistemini son teknoloji ekipmanlarla kuruyor eğlenceniz süresince kesintisiz ve kulağa hoş gelen müzikler dinlemenizi sağlıyoruz. Düğün sektöründe deneyimli orkestra ve solistlerle anlaşıyor eğlenceli bir gün geçirmenizi sağlıyoruz.Şamdan Düğün Salonu Çayırova olarak çiftler tarafından tercih edilen Kocaeli düğün salonlarından biriyiz. Organizasyonun başından sonuna kadar siz ve davetlilerle ilgilenecek organizasyon sorumlusu tahsis ediyor, kusursuz bir gün geçirmenizi sağlıyoruz. Siz de bizim ev sahipliğimizde özel günlerinizi kutlamak istiyorsanız sayfa üzerinde bulunan fiyat teklifi al butonuna basıp karşınıza çıkan formu doldurarak bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Ekiple Tanışın

İletişim

 • Adres:

  Atatürk mahallesi Cumhuriyet caddesi No: 12 Çayırova, Gebze / KOCAELİ

 • E-posta

  E-posta Gönder
 • Haritadaki Konumu

  Şamdan Düğün Sarayı Yol Haritası

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.