Masal Düğün Salonu

E-posta Gönder

 • Darıca, Kocaeli.

Kapasite Bilgileri

Masal Düğün Salonu
Kapalı Alan
Yemekli
Min. 100 - Maks. 625
Kokteyl
Min. 100 - Maks. 625

Masal Düğün Salonu Fiyatlandırma

Yemeksiz Paket Başlangıç Fiyatı (Hafta sonu)
30.000 - 40.000 TL
Minimum Yemekli Fiyat (Hafta sonu)
100 TL'den Az
Yemeksiz Paket Başlangıç Fiyatı (Hafta içi)
30.000 - 40.000 TL
Minimum Yemekli Fiyat (Hafta içi)
100 TL'den az

Masal Düğün Salonu Özellikler

Mekan Özellikleri
Kolonsuz salon Şehir merkezinde Yüksek tavan
Manzara
Şehir manzaralı
Aynı zamanda birden fazla düğün yapılıyor mu?
Hayır
Fotoğrafçı Getirme
Evet
Engelli Girişi
Evet
Organizasyon Firması Getirme
Evet
Yemek Servisi
Evet
Catering Firması Getirme
Evet
Organizasyon Sorumlusu
Evet
Menü Tadımı
Evet
Işık, Ses ve Sahne Hizmeti
Evet
Menülerde Değişiklik
Evet
Vale hizmeti var mı?
Hayır

Masal Düğün Salonu Sıkça Sorulan Sorular

Masal Düğün Salonu düğün fiyatları ne kadar?

Masal Düğün Salonu düğün fiyatları hafta içi yemekli kişi başı 100 TL'den az, hafta içi yemeksiz ise 30.000 - 40.000 TL aralığından başlamaktadır. Masal Düğün Salonu düğün fiyatları hafta sonu yemekli kişi başı 100 TL'den Az, hafta sonu yemeksiz ise 30.000 - 40.000 TL aralığından başlamaktadır.


Masal Düğün Salonu kaç kişilik düğün kapasitesine sahiptir?

Masal Düğün Salonu 100 kişiden 625 kişiye kadar yemekli hizmet, 100 kişiden 625 kişiye kadar kokteyl hizmeti sunmaktadır.


Masal Düğün Salonu düğün dışında hangi organizasyonlarda hizmet veriyor?

Masal Düğün Salonu düğün dışında nişan, kına, davet ve resepsiyon, mezuniyet törenleri, sünnet düğünü, kurumsal etkinlikler, açılışlar, parti ve bayi toplantısı hizmeti vermektedir.


Servis saat kaçta sona eriyor?

24:00

Tüm Sorular

Masal Düğün Salonu Hakkında

Mutluluğa ilk adımınızı bizimle atın.


Masal tadında bir düğün organizasyonuyla sizi buluşturuyoruz. Masal Düğün Salonu Darıca olarak uzun yılalardır Kocaeli’nde düğün sektöründe faaliyet gösteriyor, çiftlerin profesyonel bir hizmet almasını sağlıyoruz.


Yıllarca hayalini surdunuz ve uzun bir hazırlık aşaması geçirdiğiniz düğün organizasyonunuzu planlarken artık eğlenme zamanı! İsteklerinizi karşılayabilecek birçok seçenek sunuyoruz size.


Hizmetlerimiz ve salonumuzdan bahsetmek gerekirse;


 • Kalabalık bir organizasyon geçirmek istiyorsanız salonumuzun kapasitesi tam da size göre. Modern ve şık tasarlanmış salonumuz yüksek tavanlı ve kolonsuz olduğundan dolayı ferah bir ortamda organizasyon gerçekleştirme fırsatıyla sizi buluşturuyoruz.

 • Dikdörtgen masalar ve altın sarısı tiffany sandalyeler kullanıyor, masa örtüsü ve sandalye süslemelerinde renk alternatifleri sunuyoruz. Pembe, mor ve beyaz rengini ağırlıklı olarak kullanıyoruz. Nişan ve kına gecenizi konsept bir şekilde geçirmek istiyorsanız belirlediğiniz temaya uygun olarak dekor ve aksesuarları hazırlıyoruz.

 • Salona ilk girişinizde ve davetlilerinizi karşıladığımız yola kırmızı halı seriyor, etrafını çiçekli dekorlarla süslüyoruz.

 • İlk dansınızda volkan ve konfeti gösterisi yapıyor, arka fonda önceden belirlediğiniz dans şarkısını çalabiliyoruz.

 • Organizasyonunuzun başından sonuna kadar profesyonel fotoğrafçımız tarafından düğün videonuz çekiliyor. Ayrıca gün sonunda ailenizle çekilen pozları armağan ediyoruz.

 • Gelin saçı hizmeti de veriyor, gelinlik ve yüz tipinize uyan tarzda saç ve makyajınızı yaparak güzel bir görünüme kavuşturuyoruz sizi.

 • Profesyonel sanatçı ve orkestrayla anlaşıyor, düğün sektöründe deneyimli olduklarından dolayı geniş repertuvara sahip müzisyenler eşliğinde eğlenceli bir organizasyon gerçekleştirme fırsatı tanıyoruz.

 • Düğün başta olmak üzere; kına ve bekârlığa veda partisi, nişan organizasyonu sünnet düğünü, kurumsal etkinlik ve eğlencelerine de ev sahipliği yapıyoruz.Faaliyette olduğumuz yıldan bugüne çiftler tarafından tercih edilen Darıca düğün salonlarından biriyiz. Siz de bizim ev sahipliğimizde özel günlerinizi kutlamak istiyorsanız Masal Düğün Salonu Darıca telefon bilgisine sayfa üzerinden bizimle iletişime geçerek ulaşabilirsiniz.

Ekiple Tanışın

İletişim

 • Adres:

  Abdi İpekçi Mahallesi, 1554/1. Sk. No:7, 41700 Darıca/Kocaeli

 • E-posta

  E-posta Gönder

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.