İhsaniye Düğün Salonu

E-posta Gönder

Kapasite Bilgileri

İhsaniye Düğün Salonu
Kapalı Alan
Yemekli
Min. 100 - Maks. 450
Kokteyl
Min. 100 - Maks. 450

İhsaniye Düğün Salonu Fiyatlandırma

Yemeksiz Paket Başlangıç Fiyatı (Hafta sonu)
20.000 - 30.000 TL
Yemeksiz Paket Başlangıç Fiyatı (Hafta içi)
20.000 - 30.000 TL

İhsaniye Düğün Salonu Özellikler

Mekan Özellikleri
Şehir merkezinde Yüksek tavan
Manzara
Şehir manzaralı
Aynı zamanda birden fazla düğün yapılıyor mu?
Hayır
Dışarıdan fotoğrafçı getirebilir miyiz?
Hayır
Engelli girişi var mı?
Hayır
Organizasyon Firması Getirme
Evet
Yemek Servisi
Evet
Catering Firması Getirme
Evet
Organizasyon Sorumlusu
Evet
Menü Tadımı
Evet
Işık, Ses ve Sahne Hizmeti
Evet
Menülerde Değişiklik
Evet
Vale hizmeti var mı?
Hayır

İhsaniye Düğün Salonu Sıkça Sorulan Sorular

İhsaniye Düğün Salonu düğün fiyatları ne kadar?

İhsaniye Düğün Salonu düğün fiyatları hafta içi yemekli kişi başı 20.000 - 30.000 TL, hafta içi yemeksiz ise 20.000 - 30.000 TL aralığından başlamaktadır. İhsaniye Düğün Salonu düğün fiyatları hafta sonu yemekli kişi başı 20.000 - 30.000 TL, hafta sonu yemeksiz ise 20.000 - 30.000 TL aralığından başlamaktadır.


İhsaniye Düğün Salonu kaç kişilik düğün kapasitesine sahiptir?

İhsaniye Düğün Salonu 100 kişiden 450 kişiye kadar yemekli hizmet, 100 kişiden 450 kişiye kadar kokteyl hizmeti sunmaktadır.


İhsaniye Düğün Salonu düğün dışında hangi organizasyonlarda hizmet veriyor?

İhsaniye Düğün Salonu düğün dışında baby shower, açılışlar, parti, doğum günü, sünnet düğünü, bayi toplantısı, mezuniyet törenleri, kurumsal etkinlikler, davet ve resepsiyon, kına ve nişan hizmeti vermektedir.


Servis saat kaçta sona eriyor?

23:00

Tüm Sorular

İhsaniye Düğün Salonu Hakkında

Kocaeli’nde evlenecek çiftleri şöyle alalım...

Şayet siz de kapalı düğün salonu arayışındaysanız İhsaniye Düğün Salonu Gölcük adresimize bakmadan karar vermemenizi öneririz.

Yıllardır Gölcük Belediyesi’ne bağlı olarak düğün salonu işletmeciliği yapıyoruz. Belediyenin çalışma prensipleri ışığında çalışmalarımızı sürdürüyor, halkımıza hizmeti esas amacımız bilerek hareket ediyoruz. Bugüne dek sayısız gelin ve damadı mutlu etmişizdir. Üstelik yalnızca çiftimizi değil misafirlerini de aynı doğrultuda memnun etmeye çalışıyoruz. Çünkü biliyoruz ki misafirler ne denli memnun olursa çiftimiz de o denli memnun oluyor. Bu sebeple birbiriyle iç içe olan bu durumu asla göz ardı etmiyoruz. Mutlak memnuniyet mottosuyla organizasyona başlıyoruz.

Mutlak memnuniyeti sağlayabilmek adına her aşamayı doğru yürütmek gerekiyor. Serviste, müzikte ve fotoğrafta kaliteyi yakalamak oldukça kıymetli. Salona girildiği ilk andan itibaren değil çok daha öncesinden bizim sorumluluğumuz başlıyor. Misafirler gelmeden İhsaniye Düğün Salonunu düğün için hazırlıyoruz. Oturma düzenini oluşturuyor, temizlikleri de tamamlıyoruz. İkramlar da yine aynı aşamada hijyenik mutfağımızda hazırlanıyor. Usta şeflerimiz günübirlik olarak ikramlarınızı hazırlıyor ve taze ürünlerimizle damaklarınızda dağılacak lezzetler ortaya çıkartıyor. Hatta dilerseniz yalnızca ikramlı değil yemekli olarak da düğününüzü gerçekleştirebiliyoruz. Siz yalnızca düğününüzde istediğinizi belirleyin, sonrasında arkanıza yaslanın ve kaliteli eğlencenin tadını çıkarın!

Düğün öncesi çalışmalarımız bu şekilde ilerlerken sıra düğün saatine geldiğinde ise çok daha titiz yaklaşıyoruz. Bugünün tekrarı olmadığını biliyor, asla riske atmıyoruz. Güler yüzlü bir şekilde misafirlerimizi karşılıyor, adım adım düğün ritüellerini yerine getiriyoruz. Çiftin salona girişi, ilk dans, eğlence, pasta merasimi, takı merasimi ve çok daha fazlası... Bu eğlenceli anlarda orkestramız da tüm misafirlere bilgilendirmede bulunuyor. Çiftimizin yönlendirmede ise organizasyon sorumlumuz bulunuyor. Adım adım keyifli bir organizasyon salonumuzda sizi ve misafirlerinizi bekliyor...

Siz de düğününüz için yapabileceklerimizle ilgili detaylı bilgi almak isterseniz; ücretsiz fiyat teklifi al butonu üzerinden İhsaniye Belediye Düğün Salonu ekibimizle iletişime geçebilirsiniz.

Ekiple Tanışın

  • Diğer

İletişim

  • Adres:

    İhsaniye Merkez Mah. Zorlu Cad. Gölcük/Kocaeli

  • E-posta

    E-posta Gönder
  • Haritadaki Konumu

    İhsaniye Düğün Salonu Yol Haritası

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.