Mavi Salon

E-posta Gönder

Mavi Salon
  • Osmangazi, Bursa.

Kapasite Bilgileri

Mavi Salon
Kapalı Alan
Yemekli
Min. 100 - Maks. 350
Kokteyl
Min. 100 - Maks. 350

Mavi Salon Fiyatlandırma

Yemeksiz Paket Başlangıç Fiyatı (Hafta sonu)
20.000 - 30.000 TL
Yemeksiz Paket Başlangıç Fiyatı (Hafta içi)
20.000 - 30.000 TL

Mavi Salon Özellikler

Mekan Özellikleri
Şehir merkezinde
Manzara
Şehir manzaralı
Aynı zamanda birden fazla düğün yapılıyor mu?
Hayır
Fotoğrafçı Getirme
Evet
Engelli girişi var mı?
Hayır
Organizasyon Firması Getirme
Evet
Yemek Servisi
Evet
Catering Firması Getirme
Evet
Organizasyon Sorumlusu
Evet
Menü Tadımı
Evet
Işık, Ses ve Sahne Hizmeti
Evet
Menülerde Değişiklik
Evet
Vale hizmeti var mı?
Hayır

Mavi Salon Sık Sorulan Sorular

Mavi Salon düğün fiyatları ne kadar?

Mavi Salon düğün fiyatları hafta içi yemekli kişi başı 20.000 - 30.000 TL, hafta içi yemeksiz ise 20.000 - 30.000 TL aralığından başlamaktadır. Mavi Salon düğün fiyatları hafta sonu yemekli kişi başı 20.000 - 30.000 TL, hafta sonu yemeksiz ise 20.000 - 30.000 TL aralığından başlamaktadır.


Mavi Salon kaç kişilik düğün kapasitesine sahiptir?

Mavi Salon 100 kişiden 350 kişiye kadar yemekli hizmet, 100 kişiden 350 kişiye kadar kokteyl hizmeti sunmaktadır.


Mavi Salon düğün dışında hangi organizasyonlarda hizmet veriyor?

Mavi Salon düğün dışında davet ve resepsiyon, sünnet düğünü, doğum günü, nişan ve kına hizmeti vermektedir.


Servis saat kaçta sona eriyor?

23:00

Tüm Sorular

Mavi Salon Hakkında

Düğün mekânı ararken konumu ile liste başlarında yer alan Mavi Düğün Salonu Bursa Osmangazi’nin en çok tercih edilen düğün salonu olma özelliğini taşıyor. Mutluluğa ilk adımı attığınız özel gününüzde her türlü isteğinizde cevap alabileceğiniz düğün paketlerine sahibiz. Son derece şık dekorasyonu, kaliteli servis anlayışı ve birbirinden güzel menü seçeneklerimizle fark yaratmayı amaç ediniyoruz. Kendimizi her geçen gün yenileyerek heyecanımızı sürekli dinç tutuyor; profesyonel ekibimizle güvenilir bir hizmet veriyoruz. Bu mutlu gününüzün birlikte tasarlamak için sabırsızlanıyoruz.

Mavi Düğün Salonu 500 kişiden başlayarak 750 kişiye kadar olan konuklarınızı ağırlayabilecek kapasiteli, geniş bir düğün salonu olarak faaliyet gösteriyor. Çiftlerimize ve konuklarınıza iyi bir hizmet vermek için çalışıyoruz. En önemlisi hayatınızda bir kez yaşayacağınız gecenin eğlenceli ve akılda kalmasını sağlıyoruz. Bu işin tecrübesine ve bilgisine sahip bir ekip ile çalışıyoruz. Unutamayacağınız organizasyonlar yaparak fark yaratıyoruz. Tüm olasılıkları düşünüyor, herhangi olumsuzluğa müsaade etmiyoruz.

Misafirlerinizle birlikte konforu hissedebileceğiniz mekânımızda kendinizi evinizde gibi rahat hissetmeniz için çalışıyoruz. Tüm davetlilerinizin isteklerine cevap verecek enerjik ve esnek yapımızla kaliteli yemek ve içecek servisi sağlıyoruz. 12 Kişilik yemek masalarımızı beyaz renkte ki örtülerimizle giydiriyoruz. Sandalyelerimiz ise rengârenk fiyonklardan oluşan süslemelerle mekânın dekoruna eşlik ediyor. Dilerseniz farklı renk seçeneklerinde de giydirmeler yapabileceğimizi belirtmek isteriz.

Düğün dışında kına gecesi, nişan, mezuniyet, konferans ve iş toplantıları düzenleyebiliyoruz; fiyatlandırmalarımızı organizasyon türüne göre şekillendiriyoruz.
Size her türlü kolaylığı sağlayıp; düğünüzün tüm yükünü omuzlarınızdan alarak hafiflemenizi istiyoruz. Sizde tüm bu süreçlerde yanınızda olalım istiyorsanız daha detaylı bilgi almak ve Bursa Mavi Düğün Salonu fiyatları hakkında ayrıcalıklarımızdan faydalanmak için yan tarafta bulunan ücretsiz teklif al butonuna tıklamanız yeterli.

Ekiple Tanışın

  • Firma Sahibi

İletişim

  • Adres:

    Küçükbalıklı Mahallesi, Küçükbalıklı Cad. No:35, 16250 Osmangazi/Bursa

  • E-posta

    E-posta Gönder

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.