Düğün Salonları Bursa

Besob davet

Firma Düğün.com üzerinden hizmet veremiyor
Besob davet

Besob davet Hakkında

2011 senesinden beri Bursa Nilüfer’de özel günlerinizi paylaşmak için hizmet veriyoruz. Restoranımızın Osmanlı Mutfağı’nın benzersiz lezzetleriyle sizi ağırlamak istiyoruz. 3 tane salona sahibiz. Bunlar ilki, 1000 kişilik Salon Diva. İkincisi, 500 kişilik Salon Koza. Üçüncüsü ise 1500 kişilik Salon Teras. Her biri de özel günlerinizi paylaşmak için hazır.
Düğün bir insanın hayatında yaşayacağı en önemli günlerden biridir. Hayatınızı başka biriyle birleştirdiğiniz bu günden itibaren her şeyi iki kişi düşünmeniz gerekir. Daha sonra çocuklarınızla birlikte devam ediyorsunuz hayatınıza. Artık çocuklarınızı kendinizden önce düşünmeye, sorumluluklarınız artmaya başlıyor ve bu şekilde de devam ediyor. Ne kadar önemli bir gün değil mi? Belki de yıllardır bugünün hayalini kuruyorsunuz. Bu yüzden çok değerli bir gün. Biz de bunun oldukça farkındayız. Öncesinde görüşme sağladıktan sonra tüm bu önemliliği dikkate alarak en küçük ayrıntısına kadar her şeyin sorumluluğunu alıyoruz. Planlama ve yönetme sürecini dolu dolu geçirdikten sonra da düğün gününüz gelip çatıyor. Salondan içeri girdiğiniz an her şeyin istediğiniz gibi olmasını istemeniz kadar doğal bir şey yok. Merak etmeyin. Bunu sağlıyoruz. Girdiğiniz andan itibaren dekorasyondan müziğe kadar hissediyorsunuz. O anda yüzünüze kocaman bir gülümseme oturuyor. Bunu gördüğümüz an o gülümseye bize de yerleşiyor. Engin Yıldızlar Düğün Salonları Nilüfer/Bursa olarak mutlu bir şekilde organizasyonunuzu tamamlıyoruz.
Eğer siz de bu noktalara dikkat ediyorsanız yandaki formu doldurarak bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Besob davet Özellikler

Mekan Özellikleri
Kolonsuz salon Şehir merkezinde Yüksek tavan
Manzara
Şehir manzaralı
Aynı zamanda birden fazla düğün yapılıyor mu?
Evet
Dışarıdan fotoğrafçı getirebilir miyiz?
Hayır
Engelli girişi var mı?
Evet
Dışarıdan organizasyon firması getirebilir miyiz?
Evet
Mekan yemek servisi veriyor mu?
Evet
Catering firması getirme imkanı var mı?
Hayır
Organizasyon sorumlusu var mı?
Evet
Düğün öncesi menü tadımı var mı?
Evet
Işık, ses ve sahne hizmeti sağlanıyor mu?
Evet
Menülerde değişiklik yapabilir miyiz?
Evet
Vale hizmeti var mı?
Evet

Besob davet Sıkça Sorulan Sorular

Besob davet düğün fiyatları ne kadar?

Besob davet düğün fiyatları hafta içi yemekli kişi başı 40.000 - 60.000 TL, hafta içi yemeksiz ise 40.000 - 60.000 TL aralığından başlamaktadır. Besob davet düğün fiyatları hafta sonu yemekli kişi başı price3, hafta sonu yemeksiz ise 40.000 - 60.000 TL aralığından başlamaktadır.

Besob davet kaç kişilik düğün kapasitesine sahiptir?

Besob davet 200 kişiden 875 kişiye kadar yemekli hizmet, 200 kişiden 875 kişiye kadar kokteyl hizmeti sunmaktadır.

Besob davet düğün dışında hangi organizasyonlarda hizmet veriyor?

Besob davet düğün dışında kurumsal etkinlikler, nişan, baby shower, açılışlar, bayi toplantısı, sünnet düğünü, parti, mezuniyet törenleri, davet ve resepsiyon, kına ve doğum günü hizmeti vermektedir.

Servis saat kaçta sona eriyor?

23:30

Müzik saat kaçta sona eriyor?

24:00

Özel menü seçenekleriniz neler?

Çocuklara özel

Otopark Araç Kapasitesi

50-75

Mekanın kısıtlamaları neler?

Evcil hayvan kabul edilmiyor

Firma hakkında düşüncelerin neler?

Belgin

Düğün Tarihi: 23.08.2015

Ulaşım olarak kolay bulunan bir yer. Renklendirmeler olsun, süslemeler, masa giydirmesi olsun, bizim istediğimiz gibi oldu. Yetkililerin ilgisi, alakası çok iyi, hiçbir sorun yaşamadık, her şey tam istediğimiz gibiydi. Çok memnun kaldık.

Tarık

Düğün Tarihi: 02.08.2015

mekanı rahat bir ortam oluşturduğu için tercih ettim,şöyle ki masalar birbirine çok uzak değildi dolayısıyla daha sıcak ve daha samimi bir ortam oluşturduk.ikramlı organizasyonda ikramın tadı tazeliği ve garsonların sunum hızı gayet iyiydi.masa düzenlemesi süslemeler sade ve şıktı bu konudada... devam 

Buket

Düğün Tarihi: 01.08.2015

900 kişilik ikramlı organizasyonumuzda mekana ulaşım kolaylığı olarak aynı zamanda yetkili ve çalışanların tam ilgisi mekanın ferahlığı masa düzeni ve konumu ve ayrıca ses sistemleri müzik ve orkestra olarak sağlanan hizmet tamdı.

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.