Bahar Düğün Salonu

E-posta Gönder

Kapasite Bilgileri

Bahar Düğün Salonu
Kapalı Alan
Yemekli
Min. 100 - Maks. 625
Kokteyl
Min. 100 - Maks. 625

Bahar Düğün Salonu Fiyatlandırma

Yemeksiz Paket Başlangıç Fiyatı (Hafta sonu)
20.000 - 30.000 TL
Yemeksiz Paket Başlangıç Fiyatı (Hafta içi)
10.000 - 20.000 TL

Bahar Düğün Salonu Özellikler

Mekan Özellikleri
Şehir merkezinde Yüksek tavan
Manzara
Bahçe manzaralı
Aynı zamanda birden fazla düğün yapılıyor mu?
Hayır
Fotoğrafçı Getirme
Evet
Engelli Girişi
Evet
Organizasyon Firması Getirme
Evet
Yemek Servisi
Evet
Catering Firması Getirme
Evet
Organizasyon Sorumlusu
Evet
Menü Tadımı
Evet
Işık, Ses ve Sahne Hizmeti
Evet
Menülerde Değişiklik
Evet
Vale hizmeti var mı?
Hayır

Bahar Düğün Salonu Sıkça Sorulan Sorular

Bahar Düğün Salonu düğün fiyatları ne kadar?

Bahar Düğün Salonu düğün fiyatları hafta içi yemekli kişi başı 10.000 - 20.000 TL, hafta içi yemeksiz ise 10.000 - 20.000 TL aralığından başlamaktadır. Bahar Düğün Salonu düğün fiyatları hafta sonu yemekli kişi başı 20.000 - 30.000 TL, hafta sonu yemeksiz ise 20.000 - 30.000 TL aralığından başlamaktadır.


Bahar Düğün Salonu kaç kişilik düğün kapasitesine sahiptir?

Bahar Düğün Salonu 100 kişiden 625 kişiye kadar yemekli hizmet, 100 kişiden 625 kişiye kadar kokteyl hizmeti sunmaktadır.


Bahar Düğün Salonu düğün dışında hangi organizasyonlarda hizmet veriyor?

Bahar Düğün Salonu düğün dışında bayi toplantısı, doğum günü, parti, sünnet düğünü, açılışlar, kına, davet ve resepsiyon, nişan, mezuniyet törenleri ve kurumsal etkinlikler hizmeti vermektedir.


Servis saat kaçta sona eriyor?

23:00

Tüm Sorular

Bahar Düğün Salonu Hakkında

Yıllardır edinmiş olduğumuz tecrübelerimiz ve işimizi severek yapıyor oluşumuzla Bahar Düğün Salonu olarak Bursa'da özel günleriniz için hizmet veriyoruz.

Hayallerinizde olan düğünü sizin için gerçeğe dönüştürüyoruz. Profesyonel ve güler yüzlü ekibimizle sizi mutlu etmek için disiplinle çalışıyoruz. İsteklerinizin neler olduğunu sizden dinliyor ve karakterleri izi analiz ederek ortaya beğeneceğiniz kusursuz bir düğün töreni çıkarmak için emek harcıyoruz.

Öncelikle davetli sayınıza göre masa düzeninizi oluşturuyoruz. 750 kişiye kadar misafir ağırlayabilen kapasitemizle konuklarınız için konforlu bir davetli alanı oluşturuyoruz. Geniş dans pistimiz ve yüksek tavanlarımızla ferah bir alana sahibiz. Biz Bahar Düğün davet salonu olarak genellikle beyaz ve turuncu renkte örtüleri masa ve sandalyeler de kullanıyoruz. İsteğinize bağlı olarak dekorasyon konusunda düzenlemeler yapabiliyoruz. Çeşitli aksesuarlar ve çiçek buketleri ile salon içi süslemeyi yapıyoruz. Salon içinde sıklığı tamamlayacak her şeyi ayarladıktan sonra yemek listenizle ilgileniyoruz. Düğün öncesi usta aşçılarımızın hazırladığı yiyecekleri tadabilirsiniz. Menu içeriğinde değişiklik yapmak isterseniz bize önceden iletebilirsiniz. Şamdanlarla süslediğimiz salonun içerisini spot ışıklarıyla aydınlatıyoruz. Âşık olduğunuz kişiyle birlikte bir hayata evet dedikten hemen sonra sevdiklerinizin karşısında yapacağınız ilk dansın eşsiz bir gösteriye dönüşmesini istersiniz değil mi? Tam bu noktada devreye başarılı müzisyenlerimizi söküyoruz. Son teknoloji ekipmanlarımızla özel repertuvarınızı ya da istek parçanızı hoş ritimlerle ustalıkla çalarak eşsiz bir anı size armağan ediyoruz.

Düğün organizasyonu dışında kına, nişan, söz, balo ve davet gibi etkinliklerle de size kapılarımızı açabiliyoruz. Bahar Düğün Salonu hakkında ayrıntılı bilgi almak, paket içeriklerini öğrenmek ve fiyat tekliflerini değerlendirmek için sayfanın üst kısmında yer alan salon iletişim bilgileri ile irtibat sağlayabilirsiniz. Bize ulaşmanın bir başka yolu ise yine sayfanın üstünde bulunan formun eksiksiz bir şekilde doldurularak “Ücretsiz teklif al” butonuna tıklanması ile oluyor.

Ekiple Tanışın

 • Firma Sahibi

İletişim

 • Adres:

  Vatan Mah. 7. Kent Sk. No:22

 • Nasıl gelinir?

  google aramasından BAHAR DÜĞÜN SALONU yazıldıgında gelinebilir. Özel aracı olmayan misafirlerimiz için VATAN - MİLLET minibüsleri salonun yanına kadar hizmet vermektedir..

 • E-posta

  E-posta Gönder
 • Haritadaki Konumu

  Bahar Düğün Salonu Yol Haritası

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.