Altın Davet

E-posta Gönder

Kapasite Bilgileri

Altın Davet
Kapalı Alan
Yemekli
Min. 200 - Maks. 875
Kokteyl
Min. 200 - Maks. 875

Altın Davet Fiyatlandırma

Yemeksiz Paket Başlangıç Fiyatı (Hafta sonu)
30.000 - 40.000 TL
Minimum Yemekli Fiyat (Hafta sonu)
100 - 200 TL
Yemeksiz Paket Başlangıç Fiyatı (Hafta içi)
20.000 - 30.000 TL
Minimum Yemekli Fiyat (Hafta içi)
100 - 200 TL

Altın Davet Özellikler

Mekan Özellikleri
Bahçe Balkon Kolonsuz salon Şehir merkezinde Teras Yüksek tavan
Manzara
Panaromik manzara Şehir manzaralı Doğa manzaralı
Aynı Anda Birden Fazla Düğün
Evet
Fotoğrafçı Getirme
Evet
Engelli Girişi
Evet
Organizasyon Firması Getirme
Evet
Yemek Servisi
Evet
Catering firması getirme imkanı var mı?
Hayır
Organizasyon Sorumlusu
Evet
Düğün öncesi menü tadımı var mı?
Hayır
Işık, Ses ve Sahne Hizmeti
Evet
Menülerde değişiklik yapabilir miyiz?
Hayır
Vale Hizmeti
Evet

Altın Davet Sık Sorulan Sorular

Altın Davet düğün fiyatları ne kadar?

Altın Davet düğün fiyatları hafta içi yemekli kişi başı 100 - 200 TL, hafta içi yemeksiz ise 20.000 - 30.000 TL aralığından başlamaktadır. Altın Davet düğün fiyatları hafta sonu yemekli kişi başı 100 - 200 TL, hafta sonu yemeksiz ise 30.000 - 40.000 TL aralığından başlamaktadır.


Altın Davet kaç kişilik düğün kapasitesine sahiptir?

Altın Davet 200 kişiden 875 kişiye kadar yemekli hizmet, 200 kişiden 875 kişiye kadar kokteyl hizmeti sunmaktadır.


Servis saat kaçta sona eriyor?

23:30


Müzik saat kaçta sona eriyor?

23:30

Tüm Sorular

Altın Davet Hakkında

Altın Davet Bursa’da şıklığı ve özgünlüğüyle dikkat çeken bir düğün salonu olmayı başarıyor. Çiftlerimizin en mutlu günlerini kusursuzluğa taşımalarını sağlayan zengin bir hizmet yelpazesiyle faaliyet gösteriyoruz. Ferah mimarimiz, sarayların şıklığından esinlenerek oluşturulan dekorasyonumuz ve profesyonelliğiyle takdir toplayan ekibimiz bir araya gelerek Altın Davet’i mükemmel bir düğün mekanı haline getiriyor.

Davet Alanları

Düğününü iç mekan konseptiyle gerçekleştirmek isteyen çiftlerimiz için 2 adet kapalı salonla hizmet veriyoruz. Salonlarımız yüksek tavanlı ve kolonsuz mimarileriyle, gelişmiş iklimlendirme sistemleriyle ve doğal ışık almalarıyla dikkat çekiyor.

●Gümüş Salon, 750 ila 1.000 kişilik konuk ağırlama kapasitesiyle faaliyet gösteriyor. Salonumuzun terasından panoramik şehir ve doğa manzaraları izlenebiliyor.
●Gold Salon da tıpkı Gümüş Salon gibi kendine özel terasıyla hizmet veriyor. Bu salonumuzda 500 ila 750 kişiyi aynı anda ağırlayabiliyoruz.

Dekorasyon

Altın Davet Düğün Salonu Bursa’nın koyu renk ağırlıklı dekorasyona sahip mekanları arasında yer alıyor. Yuvarlak masalarımızı kahverengi ve bej tonlarındaki işlemeli masa örtülerimizle örtüyoruz. Kahverengi abeltrade sandalyelerimiz masaları çevreliyor. Gümüş rengi, kristal taşlı lale şamdanlarımızla ve altın rengi suplalarımızla masa düzenlemesi yapıyoruz. Avangart tarzdaki beyaz nikah masamıza altın rengi oymalı ve bej minder detaylı nikah sandalyelerimiz eşlik ediyor. Nikah masamızın arka planında bordo duvar ve kahverengi-bej perdeler yer alıyor.

Hizmetler

Altın Davet çiftlerine sunduğumuz gelişmiş imkanlar arasında son teknoloji donanım kullanarak oluşturduğumuz ışık, ses ve sahne imkanları başı çekiyor. Böylece müzik ve dans dolu, eğlenceli düğünlerin kapılarını aralıyoruz. Yemekli bir düğün gerçekleştirmek istediğiniz takdirde damak zevkinize en uygun lezzetlerden oluşan zengin ikram menüleri hazırlıyoruz. Mekanımızda ayrıca otopark ve vale hizmeti de mevcut. Çiftlerimiz dilerse kendi anlaştıkları bir organizasyon firmasıyla çalışabilir ve kendi seçtikleri bir fotoğrafçıyı mekanımıza davet edebilir.

Altın Davet, tüm misafirlerinizin kolayca ulaşım sağlayabileceği merkezi konumuyla ve geniş katılımlı düğünleri mümkün kılan büyüklüğüyle öne çıkıyor. Düğün ve davet sektöründeki deneyimini hizmetinize sunan ekibimiz, rüyalarınızı süsleyen o düğünü gerçekleştirmede size yardımcı oluyor. Siz de Altın Davet’in ayrıcalıklı çiftlerinden biri olmak istediğinize karar verdiyseniz hemen aşağıdaki iletişim bilgilerimiz aracılığıyla bize ulaşarak erkenden yerinizi ayırtabilirsiniz. Dilerseniz yandaki formumuzu doldurup bize göndererek de Altın Davet Nilüfer/Bursa düğün fiyatlarımızı öğrenmeniz mümkün.

Ekiple Tanışın

 • Firma Sahibi

 • Firma Yetkilisi

İletişim

 • Adres:

  Demirci Mahallesi Kavaklıdere Cad. Çağan Sok. No:6 Nilüfer / Bursa

 • Nasıl gelinir?

  metro, otobüs,taksi,özel araç.

 • E-posta

  E-posta Gönder
 • Haritadaki Konumu

  Altın Davet Yol Haritası

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.