Düğün Salonları Bursa

Altın Davet

Altın Davet

Firmayı Neden Tercih Etmelisin?

  • İhtişamlı süsleme kullanıyor.
  • Küçük gruplar için uygun.
  • Yüksek tavanı sayesinde ferah.
  • Salon tasarımında kolon yok.
  • Etkili havalandırmaya sahip.
  • Alkol servisi bulunmuyor.

Altın Davet Hakkında

Altın Davet Bursa’da şıklığı ve özgünlüğüyle dikkat çeken bir düğün salonu olmayı başarıyor. Çiftlerimizin en mutlu günlerini kusursuzluğa taşımalarını sağlayan zengin bir hizmet yelpazesiyle faaliyet gösteriyoruz. Ferah mimarimiz, sarayların şıklığından esinlenerek oluşturulan dekorasyonumuz ve profesyonelliğiyle takdir toplayan ekibimiz bir araya gelerek Altın Davet’i mükemmel bir düğün mekanı haline getiriyor.

Davet Alanları

Düğününü iç mekan konseptiyle gerçekleştirmek isteyen çiftlerimiz için 2 adet kapalı salonla hizmet veriyoruz. Salonlarımız yüksek tavanlı ve kolonsuz mimarileriyle, gelişmiş iklimlendirme sistemleriyle ve doğal ışık almalarıyla dikkat çekiyor.

●Gümüş Salon, 650 ila 1.000 kişilik konuk ağırlama kapasitesiyle faaliyet gösteriyor. Salonumuzun terasından panoramik şehir ve doğa manzaraları izlenebiliyor.
●Gold Salon da tıpkı Gümüş Salon gibi kendine özel terasıyla hizmet veriyor. Bu salonumuzda 200 ila 800 kişiyi aynı anda ağırlayabiliyoruz.

Dekorasyon

Altın Davet Düğün Salonu Bursa’nın koyu renk ağırlıklı dekorasyona sahip mekanları arasında yer alıyor. Yuvarlak masalarımızı kahverengi ve bej tonlarındaki işlemeli masa örtülerimizle örtüyoruz. Kahverengi abeltrade sandalyelerimiz masaları çevreliyor. Gümüş rengi, kristal taşlı lale şamdanlarımızla ve altın rengi suplalarımızla masa düzenlemesi yapıyoruz. Avangart tarzdaki beyaz nikah masamıza altın rengi oymalı ve bej minder detaylı nikah sandalyelerimiz eşlik ediyor. Nikah masamızın arka planında bordo duvar ve kahverengi-bej perdeler yer alıyor.

Hizmetler

Altın Davet çiftlerine sunduğumuz gelişmiş imkanlar arasında son teknoloji donanım kullanarak oluşturduğumuz ışık, ses ve sahne imkanları başı çekiyor. Böylece müzik ve dans dolu, eğlenceli düğünlerin kapılarını aralıyoruz. Yemekli bir düğün gerçekleştirmek istediğiniz takdirde damak zevkinize en uygun lezzetlerden oluşan zengin ikram menüleri hazırlıyoruz. Mekanımızda ayrıca otopark ve vale hizmeti de mevcut. Çiftlerimiz dilerse kendi anlaştıkları bir organizasyon firmasıyla çalışabilir ve kendi seçtikleri bir fotoğrafçıyı mekanımıza davet edebilir.

Altın Davet, tüm misafirlerinizin kolayca ulaşım sağlayabileceği merkezi konumuyla ve geniş katılımlı düğünleri mümkün kılan büyüklüğüyle öne çıkıyor. Düğün ve davet sektöründeki deneyimini hizmetinize sunan ekibimiz, rüyalarınızı süsleyen o düğünü gerçekleştirmede size yardımcı oluyor. Siz de Altın Davet’in ayrıcalıklı çiftlerinden biri olmak istediğinize karar verdiyseniz hemen aşağıdaki iletişim bilgilerimiz aracılığıyla bize ulaşarak erkenden yerinizi ayırtabilirsiniz. Dilerseniz yandaki formumuzu doldurup bize göndererek de Altın Davet Nilüfer/Bursa düğün fiyatlarımızı öğrenmeniz mümkün.

Altın Davet Özellikler

Mekan Özellikleri
Bahçe Balkon Kolonsuz salon Şehir merkezinde Teras Yüksek tavan
Manzara
Panoramik manzaralı Şehir manzaralı Doğa manzaralı
Aynı zamanda birden fazla düğün yapılıyor mu?
Evet
Dışarıdan fotoğrafçı getirebilir miyiz?
Evet
Engelli girişi var mı?
Evet
Dışarıdan organizasyon firması getirebilir miyiz?
Evet
Mekan yemek servisi veriyor mu?
Evet
Catering firması getirme imkanı var mı?
Hayır
Organizasyon sorumlusu var mı?
Evet
Düğün öncesi menü tadımı var mı?
Hayır
Işık, ses ve sahne hizmeti sağlanıyor mu?
Evet
Menülerde değişiklik yapabilir miyiz?
Hayır
Vale hizmeti var mı?
Evet

Altın Davet Sıkça Sorulan Sorular

Altın Davet düğün fiyatları ne kadar?

Altın Davet düğün fiyatları hafta içi yemekli kişi başı 250 - 500 TL, hafta içi yemeksiz ise 40.000 - 60.000 TL aralığından başlamaktadır. Altın Davet düğün fiyatları hafta sonu yemekli kişi başı price3, hafta sonu yemeksiz ise 60.000 - 80.000 TL aralığından başlamaktadır.

Altın Davet kaç kişilik düğün kapasitesine sahiptir?

Altın Davet 200 kişiden 1000 kişiye kadar yemekli hizmet, 200 kişiden 1000 kişiye kadar kokteyl hizmeti sunmaktadır.

Servis saat kaçta sona eriyor?

23:30

Müzik saat kaçta sona eriyor?

23:30

Otopark Araç Kapasitesi

750-1.000

Mekanın kısıtlamaları neler?

Alkol servisi yok

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.