Düğün Salonları Antalya

Bizimköy Düğün Salonu

Firma Düğün.com üzerinden hizmet veremiyor
Bizimköy Düğün Salonu

Bizimköy Düğün Salonu Hakkında

Antalya’da unutulmaz bir gecede konuklarınız ile birlikte doyasıya eğleneceğiniz bir düğün hayata geçireceğiniz bir mekân arıyorsanız sizi Bizimköy Düğün Salonu’na davet ediyoruz!

Belki de uzun yıllardan beri düğününüzü nasıl bir ortamda hayata geçirmek istediğinizi düşündüğünüzü ve muhteşem davetiniz için planlar yaptığınızı tahmin edebiliyoruz. Bu bilinçle çalıştığımız mekânımızda isteklerinize ve düşlerinize büyük önem veriyoruz. Mekânımızda geçireceğiniz davetinizin hayatınızın en güzel gününe dönüşmesi için profesyonel ve güler yüzlü ekibimiz oldukça titiz bir şekilde çalışıyor. Bizimköy Düğün Salonu Antalya’da son derece kolay ulaşılabilen bir konumda yer alıyor. Bu sayede değerli misafirleriniz düğününüze son derece rahat bir şekilde katılabiliyorlar.

2000 ila 3000 davetliyi ağırlama kapasitesine sahip olduğumuz salonumuzda yüksek sayıda davetli sayısına sahip organizasyonlarınız için yeterli alanlara sahibiz. Mekânımızda düğünlerin vazgeçilmez rengi olan beyazı masalarda ve sandalyelerimizde kullanıyoruz. Aynı zamanda masumiyet ve sadeliği de simgeleyen bu renk ile birlikte mekânımızda son derece hoş bir görünüme kavuşuyoruz. Ayrıca salonumuzda son teknolojiye sahip gelişmiş ışık, ses ve sahne sistemlerine de sahibiz. Bu sistemler ile birlikte hem istediğiniz atmosferi yaratabiliriz hem de asla hız kesmeyen bir eğlenceyi konuklarınıza sunabiliriz. Elbette düğününüzü yemekli olarak düzenlemeyi de düşünüyor olabilirsiniz. Bu davetleriniz öncesinde menü tadımlarına katılarak usta aşçılarımız tarafından hazırlanan leziz yemeklerimiz arasından damak tadınıza en uygun olanları seçebilirsiniz. Ayrıca düğününüzde yaşanacak en duygusal ve eğlenceli anların kayıt altına alınması için profesyonel fotoğrafçılar ile birlikte yardımcınız olabiliriz.

Muhteşem bir gecede gönlünüze göre eğlenmek için Bizimköy Düğün Salonu’nu tercih ediyorsanız bize ulaşabilirsiniz. Sayfanın üst kısmında bulunan Bizimköy Kır Düğün Salonu iletişim bilgilerimizi kullanarak bizimle irtibat kurabilir ve avantajlı fiyat tekliflerimizi alabilirsiniz.

Bizimköy Düğün Salonu Özellikler

Mekan Özellikleri
Bahçe Balkon Çim alan Havuz başı Kolonsuz salon Yüksek tavan
Manzara
Park manzaralı Kır manzaralı Bahçe manzaralı Doğa manzaralı
Aynı zamanda birden fazla düğün yapılıyor mu?
Hayır
Dışarıdan fotoğrafçı getirebilir miyiz?
Hayır
Engelli girişi var mı?
Evet
Dışarıdan organizasyon firması getirebilir miyiz?
Evet
Mekan yemek servisi veriyor mu?
Evet
Catering firması getirme imkanı var mı?
Hayır
Organizasyon sorumlusu var mı?
Evet
Düğün öncesi menü tadımı var mı?
Evet
Işık, ses ve sahne hizmeti sağlanıyor mu?
Evet
Menülerde değişiklik yapabilir miyiz?
Evet
Vale hizmeti var mı?
Evet

Bizimköy Düğün Salonu Sıkça Sorulan Sorular

Bizimköy Düğün Salonu düğün fiyatları ne kadar?

Bizimköy Düğün Salonu düğün fiyatları hafta içi yemekli kişi başı 250 TL'den az, hafta içi yemeksiz ise 60.000 - 80.000 TL aralığından başlamaktadır. Bizimköy Düğün Salonu düğün fiyatları hafta sonu yemekli kişi başı price3, hafta sonu yemeksiz ise 60.000 - 80.000 TL aralığından başlamaktadır.

Bizimköy Düğün Salonu kaç kişilik düğün kapasitesine sahiptir?

Bizimköy Düğün Salonu 200 kişiden 875 kişiye kadar yemekli hizmet, 200 kişiden 875 kişiye kadar kokteyl hizmeti sunmaktadır.

Bizimköy Düğün Salonu düğün dışında hangi organizasyonlarda hizmet veriyor?

Bizimköy Düğün Salonu düğün dışında parti, kurumsal etkinlikler, sünnet düğünü, piknik, davet ve resepsiyon, mezuniyet törenleri, nişan, açılışlar, bayi toplantısı, kına ve doğum günü hizmeti vermektedir.

Servis saat kaçta sona eriyor?

24:00

Müzik saat kaçta sona eriyor?

24:00

Özel menü seçenekleriniz neler?

Çocuklara özel

Otopark Araç Kapasitesi

50'den az

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.