Yılmazlar Düğün Sarayı

E-posta Gönder

Kapasite Bilgileri

Yılmazlar Düğün Sarayı
Kapalı Alan
Yemekli
Min. 200 - Maks. 875
Kokteyl
Min. 200 - Maks. 875

Yılmazlar Düğün Sarayı Fiyatlandırma

Yemeksiz Paket Başlangıç Fiyatı (Hafta sonu)
40.000 - 50.000 TL
Minimum Yemekli Fiyat (Hafta sonu)
100 TL'den Az
Yemeksiz Paket Başlangıç Fiyatı (Hafta içi)
30.000 - 40.000 TL
Minimum Yemekli Fiyat (Hafta içi)
100 TL'den az

Yılmazlar Düğün Sarayı Özellikler

Mekan Özellikleri
Şehir merkezinde Yüksek tavan
Manzara
Şehir manzaralı
Aynı Anda Birden Fazla Düğün
Evet
Dışarıdan fotoğrafçı getirebilir miyiz?
Hayır
Engelli Girişi
Evet
Dışarıdan organizasyon firması getirebilir miyiz?
Hayır
Yemek Servisi
Evet
Catering firması getirme imkanı var mı?
Hayır
Organizasyon Sorumlusu
Evet
Düğün öncesi menü tadımı var mı?
Hayır
Işık, Ses ve Sahne Hizmeti
Evet
Menülerde Değişiklik
Evet
Vale Hizmeti
Evet

Yılmazlar Düğün Sarayı Sıkça Sorulan Sorular

Yılmazlar Düğün Sarayı düğün fiyatları ne kadar?

Yılmazlar Düğün Sarayı düğün fiyatları hafta içi yemekli kişi başı 100 TL'den az, hafta içi yemeksiz ise 30.000 - 40.000 TL aralığından başlamaktadır. Yılmazlar Düğün Sarayı düğün fiyatları hafta sonu yemekli kişi başı 100 TL'den Az, hafta sonu yemeksiz ise 40.000 - 50.000 TL aralığından başlamaktadır.


Yılmazlar Düğün Sarayı kaç kişilik düğün kapasitesine sahiptir?

Yılmazlar Düğün Sarayı 200 kişiden 875 kişiye kadar yemekli hizmet, 200 kişiden 875 kişiye kadar kokteyl hizmeti sunmaktadır.


Yılmazlar Düğün Sarayı düğün dışında hangi organizasyonlarda hizmet veriyor?

Yılmazlar Düğün Sarayı düğün dışında doğum günü, sünnet düğünü, kurumsal etkinlikler, açılışlar, mezuniyet törenleri, nişan, kına ve bayi toplantısı hizmeti vermektedir.


Servis saat kaçta sona eriyor?

23:30

Tüm Sorular

Yılmazlar Düğün Sarayı Hakkında

1993 yılından bu yana düğün sektöründe faaliyet gösteriyoruz. Yılmazlar Düğün Sarayı Demetevler’de bulunuyor ve Ankara’da evlenecek çiftler için hizmet veriyor. Sadece Yılmazlar değil farklı isimlerle birçok düğün salonuna da sahibiz. Bünyemizde gerçekleştirdiğimiz ve yılda ortalama 250’ye varan düğün organizasyonlarının tamamının altından başarı ile kalkıyoruz.
Ekip olarak oldukça kalabalığız. Organizasyonun büyüklüğüne ve konuk sayısının fazlalığına göre yeterli seviyede servis elemanını düğünün başından sonuna kadar salonda görevlendiriyoruz. Garson hizmetlerimizde bahşiş uygulaması yoktur. Ayrıca düğün boyunca gelin ve damat ile özel olarak ilgilenen bir çalışanımız var. Birçok salona sahip olduğumuz için aynı anda birden fazla düğüne ev sahipliği yaptığımızdan kapıda gelen konuklarınızı karşılayan ve doğru düğüne onları yönlendiren bir görevlimiz de mevcut. Bunların yanı sıra fotoğrafçı ve kameramanımız, canlı müzik ekibimiz ve organizasyon sorumlumuza kadar geniş bir kadro ile düğününüzün kusursuz bir şekilde gerçekleşmesi için elimizden gelenin en iyisini yapmak için çalışıyoruz.
Salonumuzun görüntüsü de oldukça moderndir. Yenilenen gelin ve damat masamız, tasarım iç aksesuarlarımız, avizelerimiz ve masa süslemesi için kullandığımız şamdanlarımızla şık bir düğününüz olacağının garantisini verebiliriz. 10’ar kişilik yuvarlak masalarımız ve modern krem rengi sandalyelerimizle konuklarınızı şık olduğu kadar rahat bir salonda ağırlama şansına sahip oluyorsunuz.
Gelin ve damat odamızı her türlü ihtiyacınız için rahatlıkla kullanabilirsiniz. Bünyemizde bulunan iş yerlerinden kuaför hizmeti, düğün fotoğraf albümü ve gelinlik gibi bir düğünün mekândan sonraki en önemli detaylarını uygun fiyata halledebilirsiniz.
Yılmazlar Düğün Sarayı Ankaralı çiftlere hizmet etmekten mutluluk duyar. Bizimle iletişime geçmek için yandaki formu doldurmanız yeterli.

Ekiple Tanışın

  • Firma Yetkilisi

İletişim

  • Adres:

    Karşıyaka Mah. İvedik Cad.(12. Cad.) Karşıyaka İş Merkezi 486/8

  • E-posta

    E-posta Gönder
  • Haritadaki Konumu

    Yılmazlar Düğün Sarayı Yol Haritası

Yılmazlar Düğün Sarayı Düğün Yorumları (1)

Bu mekanda mı evlendin? Yorum yaparak burada evlenecek diğer çiftlere yardımcı ol.

Gürkan

Düğün Tarihi: 04.08.2015

Düğün.com üzerinden anlaştı


Kapasite olarak 750 kişilik kapasiteye sahip olan mekanda 500 konuk ağırladık ferah ve her şeyin çok güzel olduğunu söyleyebilirim. İkramlısı organizasyon ve ikramların tadı sunumu görselliği güzeldi. Masa düzenlemesi görsellik güzeldi. Yetkili ve çalışanlar güler yüzlüydü merkezi bir yer olduğu... devamı 

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.