Utku Düğün Sarayı

E-posta Gönder

Kapasite Bilgileri

Utku Düğün Sarayı
Kapalı Alan
Yemekli
Min. 200 - Maks. 875
Kokteyl
Min. 200 - Maks. 875

Utku Düğün Sarayı Fiyatlandırma

Yemeksiz Paket Başlangıç Fiyatı (Hafta sonu)
20.000 - 30.000 TL
Yemeksiz Paket Başlangıç Fiyatı (Hafta içi)
20.000 - 30.000 TL

Utku Düğün Sarayı Özellikler

Mekan Özellikleri
Balkon Şehir merkezinde Yüksek tavan
Manzara
Şehir manzaralı
Aynı zamanda birden fazla düğün yapılıyor mu?
Hayır
Fotoğrafçı Getirme
Evet
Engelli girişi var mı?
Hayır
Organizasyon Firması Getirme
Evet
Yemek Servisi
Evet
Catering Firması Getirme
Evet
Organizasyon Sorumlusu
Evet
Menü Tadımı
Evet
Işık, Ses ve Sahne Hizmeti
Evet
Menülerde Değişiklik
Evet
Vale hizmeti var mı?
Hayır

Utku Düğün Sarayı Sıkça Sorulan Sorular

Utku Düğün Sarayı düğün fiyatları ne kadar?

Utku Düğün Sarayı düğün fiyatları hafta içi yemekli kişi başı 20.000 - 30.000 TL, hafta içi yemeksiz ise 20.000 - 30.000 TL aralığından başlamaktadır. Utku Düğün Sarayı düğün fiyatları hafta sonu yemekli kişi başı 20.000 - 30.000 TL, hafta sonu yemeksiz ise 20.000 - 30.000 TL aralığından başlamaktadır.


Utku Düğün Sarayı kaç kişilik düğün kapasitesine sahiptir?

Utku Düğün Sarayı 200 kişiden 875 kişiye kadar yemekli hizmet, 200 kişiden 875 kişiye kadar kokteyl hizmeti sunmaktadır.


Utku Düğün Sarayı düğün dışında hangi organizasyonlarda hizmet veriyor?

Utku Düğün Sarayı düğün dışında bayi toplantısı, parti, sünnet düğünü, kurumsal etkinlikler, davet ve resepsiyon, açılışlar, kına, mezuniyet törenleri, nişan, doğum günü ve baby shower hizmeti vermektedir.


Servis saat kaçta sona eriyor?

22:00

Tüm Sorular

Utku Düğün Sarayı Hakkında

Yenilikçi teknoloji, üstün kalite ve hizmet anlayışı birleşimiyle ortaya çıkan bir düğün organizasyonu hayal edin. Ankara Mamak Utku Düğün Salonu tam da bunu gerçekleştiriyor. Fark yaratan mekân tasarımı, zengin hizmet seçenekleriyle tercih edilen bir salonuz.

Görüntü ve tasarım şıklığı ile ayrıcalığın farkına varıyorsunuz. Kaliteli hizmet ilkesi ile unutulmaz dakikalar yaşatıyoruz. Çağdaş hizmet sunmayı hedef bildik. Bunu yaptığımız için de onur duyuyoruz. Hizmetlerimizi çeşitli alternatif seçeneklerle sunuyoruz. Zevk ve beğenilerinize uygun olmasına dikkat ediyoruz. Bu sebeple sürekli yenileniyoruz. Asıl kaliteyi belirleyenin de bu beğeniler olduğunu düşünüyoruz. İzlediğimiz kalite politikası da bu memnuniyet üzerine kurulu. Diğer dikkat ettiğimiz nokta ise, hizmetimizin sonuna kadar arkasında olmamız. Doğabilecek sorun ve şikayetleri de anlayış içerisinde çözüyoruz. Utku Düğün Salonu Ankara’da bu ilkeler üzerine kurulu bir salon inşa etti.

800 kişilik salonumuz restoran görünümlü. Ferah bir ortama sahip olmakla birlikte bu atmosfere uyum sağlayan sanatçı kadrosuna da sahibiz. İstediğiniz müzik tarzına göre icra ediyorlar. Pembenin beyazla buluştuğu, geniş bir pisti olan salonumuzda, son teknolojiye uyumlu aydınlatma ve havalandırma sistemi mevcut. Böylece dans ederken rahat hissediyorsunuz. Kamera ve projeksiyon yansımalı çekimler sayesinde de tüm gece kayda alınıyorsunuz. Düğünüze gelemeyen misafirlerinize de internetten canlı yayın hizmetimiz mevcut. Bunun dışında öncesinde sağladığımı görüşmeler sayesinde de isteğine ve ihtiyaçlarınıza uygun bir program yapıyoruz.

Otopark sıkıntısı olmayan Utku Düğün Salonu Karapürçek Caddesi’nde yeni ortamıyla sizi bekliyor. Dekorlardaki ayrıntılar, uygun fiyat ve kalite. Hizmet vermek için sabırsızlanıyoruz. Eğer bizimle iletişime geçmek istiyorsanız yapmanız gereken yandaki formu eksiksiz doldurmak! Böylece daha kolay bir şekilde size ulaşabiliyoruz. Uygun fiyatlı ve kaliteli bir düğün isteyenleri fiyat teklifi formunun diğer tarafında bekliyoruz.

Ekiple Tanışın


İletişim

  • Adres:

    Başak Mahallesi Kapapürçek Caddesi No.56

  • E-posta

    E-posta Gönder
  • Haritadaki Konumu

    Utku Düğün Sarayı Yol Haritası

Utku Düğün Sarayı Düğün Yorumları (1)

Bu mekanda mı evlendin? Yorum yaparak burada evlenecek diğer çiftlere yardımcı ol.

Zafer

Düğün Tarihi: 16.08.2015


ailemizin evlerine yakınlığı sebebi ile tercih ettik mekanı. cok da memnun kaldık. konum olarak cok yakın kolay bulunabilir bir yer. biz 500 kişi organizasyon yaptık ikramlı olarak garsonlar tarafından ikramların sunum hızı gayet iyiydi. kapalı bir mekandı ancak oldukça ferah kolonsuz pisti... devamı 

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.