Pembe Köşk Kır Düğünü

E-posta Gönder

 • Sincan, Ankara. Haritada Gör

 • Hızlı firma 24 saat içinde cevap veriyorlar

En Popüler Yorum

Meltem & Burak

Düğün Tarihi: 04.09.2016


Arkadaşlar mükemmel bir düğün organizasyonu düzenlemişler istediğimiz her şey vardı. Gelin ve damatla istekleri konusunda tüm düğün boyunca aralıksız olarak ilgilendiler ne istedikse yaptılar.muzık secımında 3 saat boyunca mahsur bıraktıgımız Berat beye gulen yuzu ve sabrından dolayı,samımıyetı ve... devamı 

Kapasite Bilgileri

Pembe Köşk Kır Düğünü
Açık ve Kapalı Alan
Yemekli
Min. 200 - Maks. 875
Kokteyl
Min. 200 - Maks. 875

Pembe Köşk Kır Düğünü Fiyatlandırma

Yemeksiz Paket Başlangıç Fiyatı (Hafta sonu)
30.000 - 40.000 TL
Minimum Yemekli Fiyat (Hafta sonu)
100 - 200 TL
Yemeksiz Paket Başlangıç Fiyatı (Hafta içi)
20.000 - 30.000 TL
Minimum Yemekli Fiyat (Hafta içi)
100 TL'den az

Pembe Köşk Kır Düğünü Özellikler

Mekan Özellikleri
Bahçe Çim alan Kolonsuz salon Şehir dışında
Manzara
Kır manzaralı Bahçe manzaralı Doğa manzaralı Dağ manzaralı
Aynı zamanda birden fazla düğün yapılıyor mu?
Hayır
Dışarıdan fotoğrafçı getirebilir miyiz?
Hayır
Engelli Girişi
Evet
Organizasyon Firması Getirme
Evet
Yemek Servisi
Evet
Catering Firması Getirme
Evet
Organizasyon Sorumlusu
Evet
Menü Tadımı
Evet
Işık, Ses ve Sahne Hizmeti
Evet
Menülerde Değişiklik
Evet
Vale Hizmeti
Evet

Pembe Köşk Kır Düğünü Sıkça Sorulan Sorular

Pembe Köşk Kır Düğünü düğün fiyatları ne kadar?

Pembe Köşk Kır Düğünü düğün fiyatları hafta içi yemekli kişi başı 100 TL'den az, hafta içi yemeksiz ise 20.000 - 30.000 TL aralığından başlamaktadır. Pembe Köşk Kır Düğünü düğün fiyatları hafta sonu yemekli kişi başı 100 - 200 TL, hafta sonu yemeksiz ise 30.000 - 40.000 TL aralığından başlamaktadır.


Pembe Köşk Kır Düğünü kaç kişilik düğün kapasitesine sahiptir?

Pembe Köşk Kır Düğünü 200 kişiden 875 kişiye kadar yemekli hizmet, 200 kişiden 875 kişiye kadar kokteyl hizmeti sunmaktadır.


Pembe Köşk Kır Düğünü düğün dışında hangi organizasyonlarda hizmet veriyor?

Pembe Köşk Kır Düğünü düğün dışında baby shower, piknik, bayi toplantısı, kurumsal etkinlikler, davet ve resepsiyon, mezuniyet törenleri, kına, açılışlar, nişan, doğum günü, parti ve sünnet düğünü hizmeti vermektedir.


Servis saat kaçta sona eriyor?

23:00

Tüm Sorular

Pembe Köşk Kır Düğünü Hakkında

Çok uzun yıllardır mekân işletmeciliği yapıyor ve özellikle de düğün ile davet sektöründe çalışmalar yaparak bu alanda farkımızı ortaya koyuyoruz. Vizyon sahibi bakış açımız ve mesleğimize olan saygı ve sevgimiz sayesinde şimdiye dek hep başarılı olduk. Ev sahipliği yaptığımız organizasyonların kusursuzluğu sayesinde de methimizi şehrimiz çapında duyurduk ve hedef kitlemizi günden güne artırdık. Mekânımız Pembe Köşk Kır Bahçesi Sincan Ankara’da olmasına karşın merkezi konumu ve hizmet kalitesi ile şehrin her bölgesinden tercih ediliyor. Eğer siz de o şanslı çiftlerden biri olmak ve eksiksiz bir organizasyon ile düğününüzü gerçekleştirmek isterseniz buyurun, sizi yazımızın devamına alalım.

Düğünler başta olmak üzere; kına geceleri, nişan törenleri, nikâh merasimleri, sünnetler, mezuniyet baloları, kurumsal etkinlikler ve benzeri her türden toplu daveti mekânımızda aynı özen ve titizlik ile gerçekleştirebiliyoruz. Bu nu da doğa ile iç içe yemyeşil bir atmosfere sahip kır bahçemizde yapıyoruz. Şehir gürültüsünden uzakta kendinizi son derece huzurlu bir ortamda hissederek sevdikleriniz ile birlikte gönlünüzce eğlenirken bulacaksınız. 4.000 metrekarelik bir alan üzerine kurduğumuz bu bahçemiz, civardaki en geniş kapasiteli mekânlardan da bir tanesi. Burada 1.500 kişiye kadar konuğu rahatlıkla ağırlayabiliyoruz. En mutlu gününüzde yanınızda olabilmeleri için tüm yakınlarınızı düğününüze rahatça davet edebilirsiniz. Daha butik etkinlikler için ise 100 ila 200 kişilik bir kapalı alanımız da mevcut.

Düğünleri çiftlerimizin bütçelerine göre yemeksiz, yemekli veya kokteyl usulünde düzenleyebiliyoruz. Usta aşçılar ve deneyimli bir ekibin çalıştığı mutfağımız her şeyin titizlik içerisinde özenle hazırlandığı bir yer ve burada lezzet açısında üst düzey yemekler hazırlanıyor. Kırmızı veya beyaz et seçenekleri ile daha önceden belirlediğimiz set menülerimizden damak tadınıza en çok uyanını tercih edebilirsiniz.

Sayfa üzerindeki iletişim bilgilerimizi kullanarak bize ulaşabilir ve Pembe Köşk düğün fiyatlarımız hakkında bilgi alabilirsiniz.

Ekiple Tanışın

 • Firma Sahibi

 • Firma Yetkilisi

İletişim

 • Adres:

  eskişehir yolu 28. km yapracık toki konutları arkası Çiçektepe Mh. No:38

 • E-posta

  E-posta Gönder
 • Haritadaki Konumu

  Pembe Köşk Kır Düğünü Yol Haritası

Pembe Köşk Kır Düğünü Düğün Yorumları (6)

Bu mekanda mı evlendin? Yorum yaparak burada evlenecek diğer çiftlere yardımcı ol.

Meltem & Burak

Düğün Tarihi: 04.09.2016


Arkadaşlar mükemmel bir düğün organizasyonu düzenlemişler istediğimiz her şey vardı. Gelin ve damatla istekleri konusunda tüm düğün boyunca aralıksız olarak ilgilendiler ne istedikse yaptılar.muzık secımında 3 saat boyunca mahsur bıraktıgımız Berat beye gulen yuzu ve sabrından dolayı,samımıyetı ve... devamı 

Münire & Rıza

Düğün Tarihi: 06.08.2017


06.08.2017 tarihinde kız kardeşimin düğünü bu mekanda oldu, hayalimizdeki düğünü gerçekleştirebilmemizi sağladıkları için Pembe Köşk Kırbahçesi ve tüm ekibe bu güzel organizasyon için çok teşekkür ediyoruz. Kesinlikle tercih edilebilecek bir mekan, çok eğlenceli bir kır düğünü oldu, yemekler ve... devamı 

Burcu & Burak

Düğün Tarihi: 30.07.2016


Açık hava olması manzara ve kır düğünü konsepti sebebi ile tercihimiz oldu mekan. 250 kişilik yemekli organizyonumuzda yemeklerin tadı sunumu görselliği gayet güzeldi. Lokasyon olarak kolay bulunabilen bir mekan ve otoparkı sorunu yoktu. Yetkili ve çalışanlardan özellikle mekan müdürü olan Berat... devamı 

Cansu & Berat

Düğün Tarihi: 17.07.2016


Harika bir yer iyiki burada yapmışız bütün devetliler hayran kaldı bizim hava nedeniyle biraz çekincemiz olsada çok şükür havada çok güzeldi rüya gibiydi herşey,davetlilerde bizde tadına doyamadık.

Eda & Tolga

Düğün Tarihi: 17.07.2016


Geçen sene hem Ankara'da hem İstanbul'da Düğün yaptık. Ankarada ise PEMBE KÖŞK KIR BAHÇESİN'DE yapmıştık düğünü. İstanbul'dakinden ne kadar memnun kalmadıysak, buradan da o kadar fazlasıyla memnun kaldık. Söz verdikleri her şeyi yaptılar sağ olsunlar.

Nazlı & Yiğit

Düğün Tarihi: 02.07.2016


Çok memnun kaldığımız güzel ceviz ağaçları ile çevrilmiş doğal bir mekan. yetkili ve çalışanlar gerek fiyat konusunda gerekse diğer konularda oldukça yardımcı oldular bizlere 400 kişilik ikramlı organizasyonumuzda ikramların tadına bakamasam da gayet güzel olduğu söyleniyor. kokteyl konseptti... devamı 

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.