Miray Düğün Salonu

E-posta Gönder

Kapasite Bilgileri

Miray Düğün Salonu
Kapalı Alan
Yemekli
Min. 100 - Maks. 625
Kokteyl
Min. 100 - Maks. 625

Miray Düğün Salonu Fiyatlandırma

Yemeksiz Paket Başlangıç Fiyatı (Hafta sonu)
20.000 - 30.000 TL
Yemeksiz Paket Başlangıç Fiyatı (Hafta içi)
20.000 - 30.000 TL

Miray Düğün Salonu Özellikler

Mekan Özellikleri
Balkon Şehir merkezinde Yüksek tavan
Manzara
Şehir manzaralı
Aynı Anda Birden Fazla Düğün
Evet
Dışarıdan fotoğrafçı getirebilir miyiz?
Hayır
Engelli Girişi
Evet
Organizasyon Firması Getirme
Evet
Yemek Servisi
Evet
Catering Firması Getirme
Evet
Organizasyon Sorumlusu
Evet
Menü Tadımı
Evet
Işık, Ses ve Sahne Hizmeti
Evet
Menülerde Değişiklik
Evet
Vale Hizmeti
Evet

Miray Düğün Salonu Sıkça Sorulan Sorular

Miray Düğün Salonu düğün fiyatları ne kadar?

Miray Düğün Salonu düğün fiyatları hafta içi yemekli kişi başı 20.000 - 30.000 TL, hafta içi yemeksiz ise 20.000 - 30.000 TL aralığından başlamaktadır. Miray Düğün Salonu düğün fiyatları hafta sonu yemekli kişi başı 20.000 - 30.000 TL, hafta sonu yemeksiz ise 20.000 - 30.000 TL aralığından başlamaktadır.


Miray Düğün Salonu kaç kişilik düğün kapasitesine sahiptir?

Miray Düğün Salonu 100 kişiden 625 kişiye kadar yemekli hizmet, 100 kişiden 625 kişiye kadar kokteyl hizmeti sunmaktadır.


Miray Düğün Salonu düğün dışında hangi organizasyonlarda hizmet veriyor?

Miray Düğün Salonu düğün dışında sünnet düğünü, kına, baby shower, kurumsal etkinlikler, mezuniyet törenleri, doğum günü, parti, nişan, bayi toplantısı, açılışlar ve davet ve resepsiyon hizmeti vermektedir.


Servis saat kaçta sona eriyor?

23:30

Tüm Sorular

Miray Düğün Salonu Hakkında

Tüm ayrıntıların hesaplandığı, her hizmette konukların konfor ve rahatlıklarının amaçlandığı bir düğün salonunda benzersiz bir düğüne hazır mısınız? Miray Düğün Salonu, şık ve geniş salonu, uzman kadrosu ve uygun fiyatlarıyla çiftlerin beklentilerini en iyi şekilde karşılamak için sabırsızlanıyor.

Düğün sektörüne girdiğimiz ilk günden beri öncelikli amacımız; Etimesgut’ta en iyi düğünlere ev sahipliği yapmak! Bunun için de kendimizi sürekli geliştiriyor, en iyi aksesuar ve ekipmanları kullanmayı devam ediyoruz. Yenilikçi bir anlayış ile hizmet veriyor, en yeni trend ve en çok tercih edilen konseptleri yakından takip ediyoruz. En mutlu günlerde tercih edilmenin bilinciyle çalışıyor, bu sorumluluğun altından başarıyla kalkmak için ekibimiz ile birlikte titizlikle çalışıyoruz.

Miray Düğün Salonu Etimesgut’ta diğer düğün salonlarından farklı tasarımı ile dikkat çekiyor. Yüksek bir tavana sahip salonumuzda bir balkon bulunuyor. Çiftimiz, renkli ışıklandırmalar ile süslediğimiz merdivenlerden aşağıya iniyor, özel olarak süslediğimiz masalarına hayran bakışlar arasında yürüyorlar. Balkonda bulunan masalardan da salonun her yeri net bir şekilde görülüyor.

Salonumuzda pek çok imkân ve ayrıcalığı bir paket dahilinde sunuyoruz. Bu sayede çok daha ekonomik bir şekilde yararlanabiliyorsunuz. Profesyonel bir orkestra, fotoğraf ve video hizmeti, konfeti, meşale, jeneratör, otopark, slayt gösterisi, pasta ve meşrubat imkânları başta olmak üzere daha pek çok olanağı çiftlerimizle buluşturuyoruz.

Hakkımızda daha çok şey öğrenmek ve sizlere sunduğumuz bu imkânlardan yararlanarak rüya gibi bir düğüne imza atmak için yapmanız gereken tek şey; sayfanın yanında bulunan formu ücretsiz doldurarak ya da üst kısımda yer alan iletişim bilgilerini kullanarak bize ulaşmak! Miray Düğün Salonu Ankara’da çiftlerini eşsiz bir ortamda ağırlamak için hazır, ya siz? Siz hazır mısınız?

Ekiple Tanışın

 • Firma Sahibi

 • Firma Yetkilisi

İletişim

 • Adres:

  piyade mahallesi istasyon caddesi 1999 sokak 5/a

 • E-posta

  E-posta Gönder
 • Haritadaki Konumu

  Miray Düğün Salonu Yol Haritası

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.