Melodi Teras Düğün Balo Salonları

E-posta Gönder

Kapasite Bilgileri

Melodi Teras Düğün Balo Salonları
Açık ve Kapalı Alan
Yemekli
Min. 100 - Maks. 450
Kokteyl
Min. 100 - Maks. 450

Melodi Teras Düğün Balo Salonları Fiyatlandırma

Yemeksiz Paket Başlangıç Fiyatı (Hafta sonu)
20.000 - 30.000 TL
Yemeksiz Paket Başlangıç Fiyatı (Hafta içi)
10.000 - 20.000 TL

Melodi Teras Düğün Balo Salonları Özellikler

Mekan Özellikleri
Şehir merkezinde Teras
Manzara
Şehir manzaralı
Aynı zamanda birden fazla düğün yapılıyor mu?
Hayır
Fotoğrafçı Getirme
Evet
Engelli girişi var mı?
Hayır
Organizasyon Firması Getirme
Evet
Yemek Servisi
Evet
Catering Firması Getirme
Evet
Organizasyon Sorumlusu
Evet
Düğün öncesi menü tadımı var mı?
Hayır
Işık, Ses ve Sahne Hizmeti
Evet
Menülerde Değişiklik
Evet
Vale Hizmeti
Evet

Melodi Teras Düğün Balo Salonları Sıkça Sorulan Sorular

Melodi Teras Düğün Balo Salonları düğün fiyatları ne kadar?

Melodi Teras Düğün Balo Salonları düğün fiyatları hafta içi yemekli kişi başı 10.000 - 20.000 TL, hafta içi yemeksiz ise 10.000 - 20.000 TL aralığından başlamaktadır. Melodi Teras Düğün Balo Salonları düğün fiyatları hafta sonu yemekli kişi başı 20.000 - 30.000 TL, hafta sonu yemeksiz ise 20.000 - 30.000 TL aralığından başlamaktadır.


Melodi Teras Düğün Balo Salonları kaç kişilik düğün kapasitesine sahiptir?

Melodi Teras Düğün Balo Salonları 100 kişiden 450 kişiye kadar yemekli hizmet, 100 kişiden 450 kişiye kadar kokteyl hizmeti sunmaktadır.


Melodi Teras Düğün Balo Salonları düğün dışında hangi organizasyonlarda hizmet veriyor?

Melodi Teras Düğün Balo Salonları düğün dışında açılışlar, nişan, doğum günü, bayi toplantısı, sünnet düğünü, kına, kurumsal etkinlikler, mezuniyet törenleri ve parti hizmeti vermektedir.


Servis saat kaçta sona eriyor?

23:00

Tüm Sorular

Melodi Teras Düğün Balo Salonları Hakkında

Melodi Teras Düğün Balo Salonları olarak uzun yıllardır düğün sektöründe faaliyet gösteriyoruz. Bugüne kadar Ankara’nın her bölgesinden çifte ulaşarak harika anılar yarattık ve bir dolu deneyim elde ettik. Edindiğimiz tecrübeler sayesinde bu işi tüm detayları ile biliyor ve çiftlerin her türlü isteklerine cevap verebiliyoruz. Öyle ki yıllar içerisinde sektörde çalışan bir sürü başarılı insanla tanışarak kendimize harika bir ekip kurduk. İşini hem severek hem de profesyonelce yapan bir kadro ile yolumuza devam ediyoruz.

Melodi Teras Düğün Salonu olarak 500 kişi kapasiteli bir alana sahibiz. Tüm sevdiklerinizi en mutlu gününüze davet ederek en özel anılarınızı onlarla paylaşabilirsiniz. Adı üzerinde teras katında bulunan salonumuzda harika bir şehir manzaramız var. Burada yemekli veya yemeksiz düğün organizasyonları yapabilirsiniz.

Salonumuzun 9 kişilik yuvarlak masaları var ve bunlara beyaz tiffany sandalyelerimiz eşlik ediyor. Açık mavi sandalye bağları ve şık yapay çiçekler ile masalarımızı süslüyoruz. Zaten genel itibari ile salonumuz mavi beyaz renk konseptinde dizayn edildi. Gelin yoluna, yine mavi çiçeklerden kuş kafesleri ile farklı bir süsleme yaptık ve mekânın havasını değiştirdik. Dilerseniz fotoğraflarımızı inceleyerek bu detayları kendi gözlerinizle görebilirsiniz. Mavi deri koltuklarımız olan beyaz gelin masamızda otururken tüm davetlilerinizi rahatlıkla görebilir, dilerseniz her biri ile göz teması kurabilirsiniz. Her şey yolunda gittiği ve salonumuz tüm detaylar ile ilgilendiği için geniş pistimizde dans ederken çok eğleneceğinizden ve saatlerin nasıl geçtiğini fark etmeden müziğe kendinizi kaptıracağınızdan eminiz.

Mevkii olarak Natoyolu Caddesi, Tuzluçayır Mahallesi Mamak’tayız. Eğer düğününüzü bizimle birlikte Melodi Düğün Salonları Teras Salon’da yapmak istiyorsanız bize ulaşmak için yandaki formu doldurmanız yeterli. Bize ulaşmak işte bu kadar kolay. Hadi hemen harekete geçin ve erken rezervasyon fırsatlarını kaçırmayın.

İletişim

  • Adres:

    Natoyolu Cad. Tuzluçayır Mahallesi 294.sok No:1/7 Mamak

  • E-posta

    E-posta Gönder
  • Haritadaki Konumu

    Melodi Teras Düğün Balo Salonları Yol Haritası

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.