Kızılırmak Düğün Salonu

E-posta Gönder

Kapasite Bilgileri

Kızılırmak Düğün Salonu
Kapalı Alan
Yemekli
Min. 100 - Maks. 625
Kokteyl
Min. 100 - Maks. 625

Kızılırmak Düğün Salonu Fiyatlandırma

Yemeksiz Paket Başlangıç Fiyatı (Hafta sonu)
30.000 - 40.000 TL
Minimum Yemekli Fiyat (Hafta sonu)
100 TL'den Az
Yemeksiz Paket Başlangıç Fiyatı (Hafta içi)
30.000 - 40.000 TL
Minimum Yemekli Fiyat (Hafta içi)
100 TL'den az

Kızılırmak Düğün Salonu Özellikler

Mekan Özellikleri
Şehir merkezinde
Manzara
Şehir manzaralı
Aynı Anda Birden Fazla Düğün
Evet
Dışarıdan fotoğrafçı getirebilir miyiz?
Hayır
Engelli girişi var mı?
Hayır
Dışarıdan organizasyon firması getirebilir miyiz?
Hayır
Yemek Servisi
Evet
Catering firması getirme imkanı var mı?
Hayır
Organizasyon Sorumlusu
Evet
Düğün öncesi menü tadımı var mı?
Hayır
Işık, Ses ve Sahne Hizmeti
Evet
Menülerde Değişiklik
Evet
Vale hizmeti var mı?
Hayır

Kızılırmak Düğün Salonu Sıkça Sorulan Sorular

Kızılırmak Düğün Salonu düğün fiyatları ne kadar?

Kızılırmak Düğün Salonu düğün fiyatları hafta içi yemekli kişi başı 100 TL'den az, hafta içi yemeksiz ise 30.000 - 40.000 TL aralığından başlamaktadır. Kızılırmak Düğün Salonu düğün fiyatları hafta sonu yemekli kişi başı 100 TL'den Az, hafta sonu yemeksiz ise 30.000 - 40.000 TL aralığından başlamaktadır.


Kızılırmak Düğün Salonu kaç kişilik düğün kapasitesine sahiptir?

Kızılırmak Düğün Salonu 100 kişiden 625 kişiye kadar yemekli hizmet, 100 kişiden 625 kişiye kadar kokteyl hizmeti sunmaktadır.


Kızılırmak Düğün Salonu düğün dışında hangi organizasyonlarda hizmet veriyor?

Kızılırmak Düğün Salonu düğün dışında doğum günü, sünnet düğünü, kurumsal etkinlikler, mezuniyet törenleri, nişan, bayi toplantısı, kına ve açılışlar hizmeti vermektedir.


Servis saat kaçta sona eriyor?

23:00

Tüm Sorular

Kızılırmak Düğün Salonu Hakkında

20 yılı aşkın süredir faaliyette bulunduğumuz düğün sektöründe; 5 adet düğün salonu, 3 adet kına salonu, birer tane de moda evi, güzellik salonu ve fotoğraf stüdyosu ile hizmet veriyoruz. Yani evlenmeye niyet eden bir çiftin ihtiyaç duyacağı en önemli şeylerin tamamını A’dan Z’ye karşılayabiliyoruz. Uzun yıllardır düğün sektörünü domine eden girişimlerimizden bir tanesi olan Kızılırmak Düğün Salonu Ankara’da gerçekleşen bir sürü düğüne ev sahipliği yapmıştır.
700 kişilik kapasiteye sahip salonumuzda düğününüz için arka planda çalışan kocaman bir ekibimiz var. Hiçbir detayı atlamadan ihtiyaç duyabileceğiniz her şeyi önceden hesapladık ve her biri için çözümler getirdik. Mesela aynı gün kompleksimizde birden fazla düğün gerçekleşiyorsa konuklarınızın yanlış salona gitmemeleri ve yollarını şaşırmamaları için lobide onlara yardımcı olan bir görevlimiz var. Gelin ve damat ile birebir ilgilenen ve tek işi bu olan bir çalışanımız da var. Bunlar haricinde düğünün yemekli veya yemeksiz oluşuna ve konuk sayısına göre servis elemanlarımızın sayısı değişkenlik gösterebiliyor. Ayrıca garson hizmetlerinde bahşiş kabul etmiyoruz.
10 kişilik yuvarlak masalarımızı krem rengi yeni model sandalyelerle tamamlıyoruz. Süslemesi için de avizelerimize uygun şık şamdanlar kullanıyoruz. Geniş pistimiz ve sahnemizle konuklarınızı eğlendireceklerinden emin olduğumuz canlı müzik ekibimiz mevcut. Fakat dışarıdan müzisyen getirmek isteyen çiftlerimizi de tabii ki kırmıyoruz.
Misafirlerimizi park yeri arama sıkıntısından kurtarıyoruz. Konuklarınızın faydalanabileceği, 4 katlı ve yüksek araç kapasiteli otoparkımız oldukça kolaylık sağlıyor. İvedik Caddesi Kızılırmak Düğün Salonumuzun bulunduğu caddedir. Şehir merkezinde olduğumuz için rahatlıkla gelebilirsiniz. Bizimle iletişime geçmek ve fiyat teklifi almak için yandaki formu doldurmanız yeterli olacaktır.

Ekiple Tanışın

  • Firma Yetkilisi

İletişim

  • Adres:

    Demetevler Mahallesi, İvedik Cd., No :135, 06200 Yenimahalle/Ankara

  • E-posta

    E-posta Gönder
  • Haritadaki Konumu

    Kızılırmak Düğün Salonu Yol Haritası

Kızılırmak Düğün Salonu Düğün Yorumları (5)

Bu mekanda mı evlendin? Yorum yaparak burada evlenecek diğer çiftlere yardımcı ol.

Hasan

Düğün Tarihi: 29.08.2015

Düğün.com üzerinden anlaştı


Tercih ettiğim mekanda arkadaşım düğün yapmaya karar verdi. o denli memnun kaldık. ikramlı olan organizasyonumuzda ikramların tadı sunumu görselliği gayet güzeldi. 500 600 kişi konuğumuz vardı biz tavsiye üzerine mekanı tuttuk ve her hizmetten de oldukça memnun kaldık. fiyat olarak da gayet uygun... devamı 

Selçuk

Düğün Tarihi: 09.08.2015


Mekanda 150 kişi konuk ağırladık. ikramlı olan organizasyonumuzdan genel anlamda memnun kaldık. masa düzenlemesi süslemeler görsellik güzeldi.

Selçuk

Düğün Tarihi: 09.08.2015


Genel anlamda memnun kaldık. ikramlı organizasyonumuzda 150 kişi konuk ağırladık. masa düzenlemesi süslemeler görsellik güzeldi.

Aytac

Düğün Tarihi: 08.08.2015


Görsellik açısından güzeldi. Kapalı bir alandı ama salonda kolon yoktu. Yaklaşık olarak 600 kişilik bir organizasyon düzenledik. ikramlı oldu ve sunulan ikramların tadı güzeldi. ulaşımda herhangi bir problem yaşanmadı, toplu taşıma aracıyla da ulaşılabiliyor mekana.

Ebru

Düğün Tarihi: 08.08.2015


Dekorasyon açısından şık bir mekan,fiyat olarakta uygun.Masa düzeni,ışıklandırma güzeldi.İkramlı oldu düğünümüz.Orkestra eğlendirdi,tam istediğim gibi düğün oldu.Mekan sahiplerinin bize olan yaklaşımları gayet iyiydi.Evlenmeyi düşünen çiftlere bu mekanı öneririm.

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.