Düğün Salonları Ankara

Kayapa Düğün Salonu

Firma kapanmıştır
Kayapa Düğün Salonu

Kayapa Düğün Salonu Hakkında

2000 yılından bu yana hizmet verdiğimiz mekanımız Kayapa Düğün Salonu Mamak gibi Ankara’nın en merkezi konumlarından birinde bulunuyor. Düğün ve davet sektöründe verdiğimiz hizmetler dolayısıyla burada şimdiye dek sayısız organizasyona imza attık ve çok sayıda konuğumuzu ağırladık. Hep daya iyiye gitmek ve çağın gerekliliklerini yakalayarak kendimizi geliştirmek için çok çabaladık. İşini severek ve güler yüzlülükle yapan ekibimiz sayesinde %100 müşteri memnuniyetini sağlayarak bu günlere geldik.

Salonumuzda düğünler başta olmak üzere; kına geceleri, söz ve nişan merasimleri, bayi toplantıları, grup yemek davetleri, sünnet törenleri ve daha pek çok özel gün organizasyonuna ev sahipliği yapıyoruz. Düğünler özelinde konuşmak gerekirse dünyaevine girecek olan çiftlerimize en iyi şekilde hizmet etmek ve hayallerindeki düğünü onlara yaşatmak için elimizden geleni yapıyoruz.

Salonumuz tam tamına 800 kişilik kalabalık davetleri rahatça ağırlayabilecek geniş bir kapasiteye sahip. Burada yüksek tavanlı, aydınlatma sistemi kaliteli ferah bir atmosfere sahibiz. Yuvarlak masalar ve tiffany sandalyeler ile oluşturduğumuz oturma düzenimiz sayesinde konforlu bir organizasyon sunabiliyoruz.

Eğer düğününüzü yemekli olarak yapmak ve konuklarınıza bir ziyafet hediye etmek isterseniz en doğru yerdesiniz. Kırmızı ve beyaz etli ana yemek seçeneklerimiz ile oluşturduğumuz son derece lezzetli menülere sahibiz. Toplu yemekli davetler için oluşturduğumuz bu menülerimizde her damak zevkine ve bütçeye uygun en az bir menümüz olduğuna eminiz. Üstelik eğer çiftlerimiz dilerlerse onlara kendi özel menülerini oluşturma şansı da tanıyoruz. Tüm yemeklerimiz ve ikramlarımız usta aşçılarımız tarafından büyük bir özen ve titizlikle kaliteli malzemeler kullanılarak hazırlanıyor.

Mamak Boğaziçi Kayapa Düğün Salonu olarak en mutlu gününüzde sizin de hayallerini gerçekleştirmek isteriz. Eğer salonumuzun tüm hizmetlerini ve fiyatlarını öğrenmek isterseniz yandaki formu doldurarak bize ulaşabilirsiniz.

Kayapa Düğün Salonu Özellikler

Mekan Özellikleri
Şehir merkezinde
Manzara
Şehir manzaralı
Aynı zamanda birden fazla düğün yapılıyor mu?
Evet
Dışarıdan fotoğrafçı getirebilir miyiz?
Hayır
Engelli girişi var mı?
Hayır
Dışarıdan organizasyon firması getirebilir miyiz?
Evet
Mekan yemek servisi veriyor mu?
Evet
Catering firması getirme imkanı var mı?
Evet
Organizasyon sorumlusu var mı?
Evet
Düğün öncesi menü tadımı var mı?
Evet
Işık, ses ve sahne hizmeti sağlanıyor mu?
Evet
Menülerde değişiklik yapabilir miyiz?
Evet
Vale hizmeti var mı?
Evet

Kayapa Düğün Salonu Sıkça Sorulan Sorular

Kayapa Düğün Salonu düğün fiyatları ne kadar?

Kayapa Düğün Salonu düğün fiyatları hafta içi yemekli kişi başı 20.000 TL'den az, hafta içi yemeksiz ise 20.000 TL'den az aralığından başlamaktadır. Kayapa Düğün Salonu düğün fiyatları hafta sonu yemekli kişi başı price3, hafta sonu yemeksiz ise 40.000 - 60.000 TL aralığından başlamaktadır.

Kayapa Düğün Salonu kaç kişilik düğün kapasitesine sahiptir?

Kayapa Düğün Salonu 100 kişiden 625 kişiye kadar yemekli hizmet, 100 kişiden 625 kişiye kadar kokteyl hizmeti sunmaktadır.

Kayapa Düğün Salonu düğün dışında hangi organizasyonlarda hizmet veriyor?

Kayapa Düğün Salonu düğün dışında kına, nişan, sünnet düğünü, kurumsal etkinlikler, bayi toplantısı, doğum günü ve açılışlar hizmeti vermektedir.

Servis saat kaçta sona eriyor?

22:00

Müzik saat kaçta sona eriyor?

23:00

Özel menü seçenekleriniz neler?

Çocuklara özel

Otopark Araç Kapasitesi

75-100

Mekanın kısıtlamaları neler?

Alkol servisi yok

Firma hakkında düşüncelerin neler?

Güldane & Abdulrahman

Düğün Tarihi: 02.09.2017

Gerçekten mükemmel bir isletme.Herkese tavsiye ederim.Gerek ilgilenme gerek ise gelin ve damat çıkışı mükemmeldi.

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.