İki Alyans Düğün Salonları

E-posta Gönder

Kapasite Bilgileri

İki Alyans Düğün Salonları
Kapalı Alan
Yemekli
Min. 100 - Maks. 625
Kokteyl
Min. 100 - Maks. 625

İki Alyans Düğün Salonları Fiyatlandırma

Yemeksiz Paket Başlangıç Fiyatı (Hafta sonu)
30.000 - 40.000 TL
Minimum Yemekli Fiyat (Hafta sonu)
100 TL'den Az
Yemeksiz Paket Başlangıç Fiyatı (Hafta içi)
30.000 - 40.000 TL
Minimum Yemekli Fiyat (Hafta içi)
100 TL'den az

İki Alyans Düğün Salonları Özellikler

Mekan Özellikleri
Kolonsuz salon Şehir merkezinde Yüksek tavan
Manzara
Şehir manzaralı
Aynı zamanda birden fazla düğün yapılıyor mu?
Hayır
Fotoğrafçı Getirme
Evet
Engelli girişi var mı?
Hayır
Organizasyon Firması Getirme
Evet
Yemek Servisi
Evet
Catering Firması Getirme
Evet
Organizasyon Sorumlusu
Evet
Menü Tadımı
Evet
Işık, Ses ve Sahne Hizmeti
Evet
Menülerde Değişiklik
Evet
Vale hizmeti var mı?
Hayır

İki Alyans Düğün Salonları Sıkça Sorulan Sorular

İki Alyans Düğün Salonları düğün fiyatları ne kadar?

İki Alyans Düğün Salonları düğün fiyatları hafta içi yemekli kişi başı 100 TL'den az, hafta içi yemeksiz ise 30.000 - 40.000 TL aralığından başlamaktadır. İki Alyans Düğün Salonları düğün fiyatları hafta sonu yemekli kişi başı 100 TL'den Az, hafta sonu yemeksiz ise 30.000 - 40.000 TL aralığından başlamaktadır.


İki Alyans Düğün Salonları kaç kişilik düğün kapasitesine sahiptir?

İki Alyans Düğün Salonları 100 kişiden 625 kişiye kadar yemekli hizmet, 100 kişiden 625 kişiye kadar kokteyl hizmeti sunmaktadır.


İki Alyans Düğün Salonları düğün dışında hangi organizasyonlarda hizmet veriyor?

İki Alyans Düğün Salonları düğün dışında davet ve resepsiyon, açılışlar, doğum günü, parti, kına, mezuniyet törenleri, baby shower, kurumsal etkinlikler, nişan, bayi toplantısı ve sünnet düğünü hizmeti vermektedir.


Servis saat kaçta sona eriyor?

24:00

Tüm Sorular

İki Alyans Düğün Salonları Hakkında


Uzun yıllardır Ankara Polatlı İki Alyans Düğün Salonu olarak özel günleriniz için profesyonel bir hizmet veriyoruz. Konusunda uzman ekibimiz sizin için her ayrıntıyı düşünerek çalışıyor.


Organizasyon ekibimiz sayesinde özel günleriniz için “özel” bir çalışma yapıyoruz. Öncesinde sağladığımız görüşmeler sayesinde, mutluluğunuzu sağlamak için ihtiyaçlarınız ve talepleriniz doğrultusunda bir program hazırlıyoruz. Bunun doğrultusunda düğününüze kadar bir planlama yapıyoruz. Düğün günü gelip çattığında ise, memnun tavırlarla salonumuzdan ayrılıyorsunuz.


Salonumuzda şık bir dekorasyon sağlamaya çalıştık. Bu yüzden her sene değişen trendlere ayak uyduruyoruz. Teknolojiyi de yakından takip ettiğimiz için teknik donanımlar açısından da bu konuya dikkat ediyoruz. Duvarların üzerine kahve perdelerle sağladığımı dekorasyon oldukça farklı. Salona girdiğiniz anda şıklığın içinde kayboluyorsunuz. Beyaz sandalyelerle çevrili yuvarlak masaların üzerinde ise çiçekli dekoratif detaylar var. Geniş pistimizin hemen üzerinde renkli ışıklar saçılan daire şeklinde dekoratif bir yapı var. Bu sayede ilk dansınızı yaparken aralarından ışıklar saçılıyor ve volkanlar tepenizden aşağı harika bir görsel şov yaratıyor. Muhteşem bir görselliğin için de anılarınızda iz bırakacak bir ilk dans yapıyorsunuz.


Yemekli bir düğün bir tercih ediyorsanız, ustalarımız size harika lezzetler yaratıyor. Servis ekibimizde asla aksama yaşarmadan yemeklerini sunuyor. Hem hizmet hem de lezzet açısından oldukça tatmin oluyorsunuz. Gelin damat masasının da görüş açısı tüm salona hâkim. Böylece dinlenmek için oturduğunuzda herkesi görebiliyorsunuz.


Memnuniyetiniz, önceliğimiz. Bu yüzden elimizden geleni yapıyoruz bunu sağlamak için. Günün sonunda gülümseyen tavırlarla ayrılmanızı istiyoruz. Eğer düğününüzü profesyonel ellere emanet etmek hem de İki Alyans Düğün Salonu Polatlı telefonunu öğrenmek istiyorsanız yapmanız gereken yandaki formu eksiksiz doldurmak! Böylece size hemen geri dönüş sağlıyoruz. Modern çizgilerle üstün hizmet kalitesiyle düğününüzü unutulmaz kılmak için…

Ekiple Tanışın

İletişim

  • Adres:

    Gülveren Mah. Kutluhan Sok. No:9

  • E-posta

    E-posta Gönder
  • Haritadaki Konumu

    İki Alyans Düğün Salonları Yol Haritası

İki Alyans Düğün Salonları Düğün Yorumları (3)

Bu mekanda mı evlendin? Yorum yaparak burada evlenecek diğer çiftlere yardımcı ol.

Fati̇h

Düğün Tarihi: 03.09.2015


Kapalı düğün salonu.Mekan kapasitesi 1000 kişilik.Bizim konuk sayımız 800 kişiydi.Ulaşım olarak herkes kendi arabasıyla geldiğinde herhangi bir problem olmaz.Servis ilgi ve alaka gayet iyiydi.Giydirmeler ve dekorlar için kataloglar var ve istediğinizi seçebiliyorsunuz.Biz ikramlarımızı dışardan... devamı 

Zuhal

Düğün Tarihi: 27.07.2015


700 kişilik kalabalık bir düğün yaptık. Mekan oldukça geniş kapasitesi yüksek bir yer. Kalabalık organizasyonlarda genelde masalar sıkışık içiçe olur fakat burada öyle değildi. Bunun yanında pist alanıda oldukça geniş ve yeterliydi bizim için. Kalabalık organizasyonlar için çok uygun bir mekan... devamı 

Safure

Düğün Tarihi: 06.06.2015


Yetkili ve çalışanların ilgisi tamdı. Tanıdık olduğu için tercih ettik. Her şey istediğimiz gibi oldu. Biz nişanımızı da burada yaptık. Herkes çok beğendi. Yemekli bir davet yaptık. Biz tadına bakamadık ama, sunumu, lezzeti görselliği çok iyiydi. Polatlı'da ki en güzel mekan.

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.