Düğün Salonları Ankara

İki Alyans Düğün Salonları

 • Kapasite
  100 - 625 Kişi

 • Başlangıç Fiyatı
  60.000 - 80.000 TL
Wedding Planner

Ücretsiz

Wedding Planner'ın Selin ile Tanış!

Nasıl bir düğün salonu aradığını anlat, ücretsiz düğün asistanımız tercihlerine uygun 5 salondan teklif göndersin!

Tarih en erken bugün seçilebilir

İki Alyans Düğün Salonları Fiyatlandırma

Yemeksiz Paket Başlangıç Fiyatı (Hafta sonu)
60.000 - 80.000 TL
Minimum Yemekli Fiyat (Hafta sonu)
250 TL'den az
Yemeksiz Paket Başlangıç Fiyatı (Hafta içi)
60.000 - 80.000 TL
Minimum Yemekli Fiyat (Hafta içi)
250 TL'den az

İki Alyans Düğün Salonları Kapasite

Yemekli
Min. 100 - Maks. 625
Kokteyl
Min. 100 - Maks. 625

İki Alyans Düğün Salonları Özellikler

Mekan Özellikleri
Kolonsuz salon Şehir merkezinde Yüksek tavan
Manzara
Şehir manzaralı
Aynı zamanda birden fazla düğün yapılıyor mu?
Hayır
Dışarıdan fotoğrafçı getirebilir miyiz?
Evet
Engelli girişi var mı?
Hayır
Dışarıdan organizasyon firması getirebilir miyiz?
Evet
Mekan yemek servisi veriyor mu?
Evet
Catering firması getirme imkanı var mı?
Evet
Organizasyon sorumlusu var mı?
Evet
Düğün öncesi menü tadımı var mı?
Evet
Işık, ses ve sahne hizmeti sağlanıyor mu?
Evet
Menülerde değişiklik yapabilir miyiz?
Evet
Vale hizmeti var mı?
Hayır

İki Alyans Düğün Salonları Sıkça Sorulan Sorular

İki Alyans Düğün Salonları düğün fiyatları ne kadar?

İki Alyans Düğün Salonları düğün fiyatları hafta içi yemekli kişi başı 250 TL'den az, hafta içi yemeksiz ise 60.000 - 80.000 TL aralığından başlamaktadır. İki Alyans Düğün Salonları düğün fiyatları hafta sonu yemekli kişi başı price3, hafta sonu yemeksiz ise 60.000 - 80.000 TL aralığından başlamaktadır.

İki Alyans Düğün Salonları kaç kişilik düğün kapasitesine sahiptir?

İki Alyans Düğün Salonları 100 kişiden 625 kişiye kadar yemekli hizmet, 100 kişiden 625 kişiye kadar kokteyl hizmeti sunmaktadır.

İki Alyans Düğün Salonları düğün dışında hangi organizasyonlarda hizmet veriyor?

İki Alyans Düğün Salonları düğün dışında davet ve resepsiyon, açılışlar, doğum günü, parti, kına, mezuniyet törenleri, baby shower, kurumsal etkinlikler, nişan, bayi toplantısı ve sünnet düğünü hizmeti vermektedir.

Servis saat kaçta sona eriyor?

24:00

Müzik saat kaçta sona eriyor?

24:00

Otopark Araç Kapasitesi

Otopark yok

Mekanın kısıtlamaları neler?

Evcil hayvan kabul edilmiyor

İki Alyans Düğün Salonları Hakkında


Uzun yıllardır Ankara Polatlı İki Alyans Düğün Salonu olarak özel günleriniz için profesyonel bir hizmet veriyoruz. Konusunda uzman ekibimiz sizin için her ayrıntıyı düşünerek çalışıyor.


Organizasyon ekibimiz sayesinde özel günleriniz için “özel” bir çalışma yapıyoruz. Öncesinde sağladığımız görüşmeler sayesinde, mutluluğunuzu sağlamak için ihtiyaçlarınız ve talepleriniz doğrultusunda bir program hazırlıyoruz. Bunun doğrultusunda düğününüze kadar bir planlama yapıyoruz. Düğün günü gelip çattığında ise, memnun tavırlarla salonumuzdan ayrılıyorsunuz.


Salonumuzda şık bir dekorasyon sağlamaya çalıştık. Bu yüzden her sene değişen trendlere ayak uyduruyoruz. Teknolojiyi de yakından takip ettiğimiz için teknik donanımlar açısından da bu konuya dikkat ediyoruz. Duvarların üzerine kahve perdelerle sağladığımı dekorasyon oldukça farklı. Salona girdiğiniz anda şıklığın içinde kayboluyorsunuz. Beyaz sandalyelerle çevrili yuvarlak masaların üzerinde ise çiçekli dekoratif detaylar var. Geniş pistimizin hemen üzerinde renkli ışıklar saçılan daire şeklinde dekoratif bir yapı var. Bu sayede ilk dansınızı yaparken aralarından ışıklar saçılıyor ve volkanlar tepenizden aşağı harika bir görsel şov yaratıyor. Muhteşem bir görselliğin için de anılarınızda iz bırakacak bir ilk dans yapıyorsunuz.


Yemekli bir düğün bir tercih ediyorsanız, ustalarımız size harika lezzetler yaratıyor. Servis ekibimizde asla aksama yaşarmadan yemeklerini sunuyor. Hem hizmet hem de lezzet açısından oldukça tatmin oluyorsunuz. Gelin damat masasının da görüş açısı tüm salona hâkim. Böylece dinlenmek için oturduğunuzda herkesi görebiliyorsunuz.


Memnuniyetiniz, önceliğimiz. Bu yüzden elimizden geleni yapıyoruz bunu sağlamak için. Günün sonunda gülümseyen tavırlarla ayrılmanızı istiyoruz. Eğer düğününüzü profesyonel ellere emanet etmek hem de İki Alyans Düğün Salonu Polatlı telefonunu öğrenmek istiyorsanız yapmanız gereken yandaki formu eksiksiz doldurmak! Böylece size hemen geri dönüş sağlıyoruz. Modern çizgilerle üstün hizmet kalitesiyle düğününüzü unutulmaz kılmak için…

Ekiple Tanışın


İletişim

 • Adres::

  Gülveren Mah. Kutluhan Sok. No:9

 • Haritadaki Konumu

  İki Alyans Düğün Salonları Yol Haritası

İki Alyans Düğün Salonları Düğün Yorumları (3)

Fatih

Düğün Tarihi: 03.09.2015

Kapalı düğün salonu.Mekan kapasitesi 1000 kişilik.Bizim konuk sayımız 800 kişiydi.Ulaşım olarak herkes kendi arabasıyla geldiğinde herhangi bir problem olmaz.Servis ilgi ve alaka gayet iyiydi.Giydirmeler ve dekorlar için kataloglar var ve istediğinizi seçebiliyorsunuz.Biz ikramlarımızı dışardan... devam 

Zuhal

Düğün Tarihi: 27.07.2015

700 kişilik kalabalık bir düğün yaptık. Mekan oldukça geniş kapasitesi yüksek bir yer. Kalabalık organizasyonlarda genelde masalar sıkışık içiçe olur fakat burada öyle değildi. Bunun yanında pist alanıda oldukça geniş ve yeterliydi bizim için. Kalabalık organizasyonlar için çok uygun bir mekan... devam 

Safure

Düğün Tarihi: 06.06.2015

Yetkili ve çalışanların ilgisi tamdı. Tanıdık olduğu için tercih ettik. Her şey istediğimiz gibi oldu. Biz nişanımızı da burada yaptık. Herkes çok beğendi. Yemekli bir davet yaptık. Biz tadına bakamadık ama, sunumu, lezzeti görselliği çok iyiydi. Polatlı'da ki en güzel mekan.

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.