Golden Palace Düğün Sarayı*

Golden Palace Düğün Sarayı
Düğün davet organizasyonlarında hizmete başladığı tarihten bu güne gelindiğinde her zaman en iyi ve en mükemmeli hak eden sizler için hizmetinizdeyiz.

Ankara Golden Palace gerek hayatlarını birleştiren çiftlerden gerek ailelerden hatta Türkiye genelinden almış olduğu teşekkür ve tebriklerle bu kulvarda, çizgisinden şaşmadan hizmet vermeye devam etmektedir. Sizde bizimle bu 5 yıldızlı keyfi yaşamak ister misiniz.?

*Aradığın firmanın detayları bulunmamaktadır.

BENZER FİRMALAR


YORUMLAR (3)

+ Yorum Yaz
S&M semra & murat Düğün Tarihi: 19/07/2017

kolay bunulabilen bir yer olması bizim için çok önemli terası çok güzeldi misafirlerimiz memnun kaldılar geniş ferah ve havadar bir yer hizmet gayet güzeldi hiç sorunsuz bir düğün yaptık kesinlikle tavsiye ederim...

Uğur Düğün Tarihi: 23/08/2015

Verilen sözlerin tutulduğu memnun kaldığımız bir mekandı. ikramlı organizasyonumuzda ikramların tadı sunumu görselliği gayet güzeldi. lokasyon olarak oldukça kolay bulunabilen bir mekan. masa düzeni süslemeler görsellik gayet güzldi.teşekkürler.

AB abdulkadir Düğün Tarihi: 27/09/2014

Mekan lokasyon olarak kolay bir yerde. Davetlilerin gelmesi çok rahat oldu. Düğünümüz sorunsuz bir şekilde gerçekleşti, herkese tavsiye ederiz.

.
Evleneceklere Destek Hareketi
Golden Palace Düğün Sarayı ile çalışmak isteyen çiftler için yorumların çok önemli

Lütfen onların doğru seçim yapmasını kolaylaştırmak için Golden Palace Düğün Sarayı hakkında yorumlarını paylaş.

Yorum Yap