Erva Düğün Salonu

E-posta Gönder

Kapasite Bilgileri

Erva Düğün Salonu
Kapalı Alan
Yemekli
Min. 100 - Maks. 350
Kokteyl
Min. 100 - Maks. 350

Erva Düğün Salonu Fiyatlandırma

Yemeksiz Paket Başlangıç Fiyatı (Hafta sonu)
10.000 TL'den az
Minimum Yemekli Fiyat (Hafta sonu)
100 TL'den Az
Yemeksiz Paket Başlangıç Fiyatı (Hafta içi)
10.000 TL'den Az
Minimum Yemekli Fiyat (Hafta içi)
100 TL'den az

Erva Düğün Salonu Özellikler

Mekan Özellikleri
Şehir merkezinde Yüksek tavan
Manzara
Şehir manzaralı
Aynı zamanda birden fazla düğün yapılıyor mu?
Hayır
Fotoğrafçı Getirme
Evet
Engelli girişi var mı?
Hayır
Organizasyon Firması Getirme
Evet
Yemek Servisi
Evet
Catering Firması Getirme
Evet
Organizasyon Sorumlusu
Evet
Menü Tadımı
Evet
Işık, Ses ve Sahne Hizmeti
Evet
Menülerde Değişiklik
Evet
Vale hizmeti var mı?
Hayır

Erva Düğün Salonu Sıkça Sorulan Sorular

Erva Düğün Salonu düğün fiyatları ne kadar?

Erva Düğün Salonu düğün fiyatları hafta içi yemekli kişi başı 100 TL'den az, hafta içi yemeksiz ise 10.000 TL'den Az aralığından başlamaktadır. Erva Düğün Salonu düğün fiyatları hafta sonu yemekli kişi başı 100 TL'den Az, hafta sonu yemeksiz ise 10.000 TL'den az aralığından başlamaktadır.


Erva Düğün Salonu kaç kişilik düğün kapasitesine sahiptir?

Erva Düğün Salonu 100 kişiden 350 kişiye kadar yemekli hizmet, 100 kişiden 350 kişiye kadar kokteyl hizmeti sunmaktadır.


Erva Düğün Salonu düğün dışında hangi organizasyonlarda hizmet veriyor?

Erva Düğün Salonu düğün dışında mezuniyet törenleri, doğum günü, parti, nişan, kına, açılışlar, baby shower, sünnet düğünü, davet ve resepsiyon, kurumsal etkinlikler ve bayi toplantısı hizmeti vermektedir.


Servis saat kaçta sona eriyor?

22:00

Tüm Sorular

Erva Düğün Salonu Hakkında

Uzun yıllardır Erva Düğün Salonu Basınevleri’nde profesyonel bir hizmet veriyor. Üstün hizmet kalitesi ile çalışan ekibimiz düğün organizasyonunuzu güzelleştirmek için elinden geleni yapıyor.

Düğünün uzun ve zorlu bir süreç olduğunun farkındayız. Ortalama 9 aylık olmakla birlikte detaylı bir program gerektiriyor. Gelinliği, kuaförü, organizasyonu, fotoğrafçısı gibi birçok ihtiyacınız oluyor. Profesyonel hizmet veren yerlerle anlaştığınız takdirde de tüm bunları karşılayabiliyorsunuz. En önemlisi ise düğün salonu kısmı. Hem konseptinize uygun hem de genişlik olarak misafirlerinizi ağırlayacak kapasitede olması gerekiyor.

Salonumuzun dekorasyonunda ekru rengi ağırlıklı. Fiyonklu giydirmelere sahip sandalyeler yuvarlak masaların etrafında dizili. Masaların üzerinde ise mor renkte runnerlar ile renk kattık. Geniş bir piste sahip olmakla birlikte, sahnenin arka planını ışıklandırdık. İyi bir havalandırma sistemimiz olması sebebiyle pistimiz de rahatça dans ediyorsunuz. Düğününüz boyunca tek düşündüğünüz keyifli vakit geçirmek oluyor.

Yemekli bir düğün düşünüyorsanız da şeflerimiz harika tatlar hazırlıyor. Hem lezzet hem de görsellik açısından doyuma ulaşıyorsunuz. Ayrıca ikramlarımıza da oldukça güveniyoruz. İsteğiniz doğrultusunda her çeşit hazırlayabiliyoruz. Günün sonunda da damağınızda güzel bir tat kalıyor.

En güzelini en iyisini sunmak için yıllardır çalışıyoruz. Bu tarz özel günlerin ne kadar önemli olduğunun farkındayız. Bu yüzden daha iyisi için sürekli ileriyi hedefleyen bir yapıya sahibiz.

Şu zamana kadar Erva Düğün Salonu Ankara’da birçok çiftin mutluluğuna ev sahipliği yaptı. Onların bizi tercih etmesi sebebiyle büyüyüp, dilden dile yayıldık. Bu yüzden bu başarımıza sizi de ortak etmek
istiyoruz. Yandaki formu ücretsiz olarak doldurup bizimle iletişime geçerseniz, bu sürece dahil oluyorsunuz. Ama bundan daha önemlisi tabii ki hayallerinizi süsleyen düğün organizasyonuna kavuşuyorsunuz. Bu yüzden vakit kaybetmeden iletişime geçin!

Ekiple Tanışın

  • Firma Sahibi

İletişim

  • Adres:

    Basınevleri Mahallesi, Basın Caddesi, Öykü Sok. 2/A 06010 Keçiören/Ankara

  • E-posta

    E-posta Gönder
  • Haritadaki Konumu

    Erva Düğün Salonu Yol Haritası

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.