Ekol Düğün Salonu

E-posta Gönder

Kapasite Bilgileri

Ekol Düğün Salonu
Kapalı Alan
Yemekli
Min. 100 - Maks. 450
Kokteyl
Min. 100 - Maks. 450

Ekol Düğün Salonu Fiyatlandırma

Yemeksiz Paket Başlangıç Fiyatı (Hafta sonu)
10.000 - 20.000 TL
Yemeksiz Paket Başlangıç Fiyatı (Hafta içi)
10.000 - 20.000 TL

Ekol Düğün Salonu Özellikler

Mekan Özellikleri
Bahçe Balkon Çim alan Şehir merkezinde Yüksek tavan
Manzara
Şehir manzaralı
Aynı zamanda birden fazla düğün yapılıyor mu?
Hayır
Fotoğrafçı Getirme
Evet
Engelli girişi var mı?
Hayır
Organizasyon Firması Getirme
Evet
Yemek Servisi
Evet
Catering Firması Getirme
Evet
Organizasyon Sorumlusu
Evet
Düğün öncesi menü tadımı var mı?
Hayır
Işık, Ses ve Sahne Hizmeti
Evet
Menülerde Değişiklik
Evet
Vale hizmeti var mı?
Hayır

Ekol Düğün Salonu Sıkça Sorulan Sorular

Ekol Düğün Salonu düğün fiyatları ne kadar?

Ekol Düğün Salonu düğün fiyatları hafta içi yemekli kişi başı 10.000 - 20.000 TL, hafta içi yemeksiz ise 10.000 - 20.000 TL aralığından başlamaktadır. Ekol Düğün Salonu düğün fiyatları hafta sonu yemekli kişi başı 10.000 - 20.000 TL, hafta sonu yemeksiz ise 10.000 - 20.000 TL aralığından başlamaktadır.


Ekol Düğün Salonu kaç kişilik düğün kapasitesine sahiptir?

Ekol Düğün Salonu 100 kişiden 450 kişiye kadar yemekli hizmet, 100 kişiden 450 kişiye kadar kokteyl hizmeti sunmaktadır.


Ekol Düğün Salonu düğün dışında hangi organizasyonlarda hizmet veriyor?

Ekol Düğün Salonu düğün dışında kurumsal etkinlikler, davet ve resepsiyon, nişan, parti, bayi toplantısı, doğum günü, kına, mezuniyet törenleri ve sünnet düğünü hizmeti vermektedir.


Servis saat kaçta sona eriyor?

24:00

Tüm Sorular

Ekol Düğün Salonu Hakkında

1990’lardan beri düğün sektöründe faaliyet gösteriyoruz. Uzun yıllar içerisinde elde ettiğimiz tecrübelerimiz iş yapma biçimimize ve problem çözme yetimize oldukça fayda sağladı. Artık sorunsuz ve kusursuz bir organizasyon için planlamalarımızı nasıl yapacağımızı gayet iyi biliyoruz. Ekol Düğün Salonu Sincan’da Ankaralı çiftlere hizmet vermekten ve en mutlu günlerine şahit olmaktan dolayı gurur duyuyor.
Yüksek tavanlı ve beyaz ağırlıklı dekorasyona sahip oluşuyla oldukça geniş ve ferah olan salonumuzda 500 kişiye kadar konuğu rahatlıkla ağırlayabiliyoruz. Çok modern bir görünüme sahip olan mekânımız hem görünümü hem de ışıklandırması itibariyle şimdiye kadar gördüğünüz çoğu salondan farklıdır. Organizasyon türüne ve düğünün akışına göre farklı ışıklarla renklendirerek tamamen bambaşka bir görünüme bürünebiliyor. Neyi kast ettiğimizi daha iyi anlayabilmeniz için fotoğraflarımıza göz atabilir, hatta müsait olduğunuz bir gün salonumuzu bizzat ziyaret edebilirsiniz.
Hem yemekli hem de yemeksiz olarak hizmet verebiliyoruz. Kendi bütçenize göre kırmızı et veya tavuk menülerimizden birini tercih edebilirsiniz. Eğer yemeksiz isterseniz de kuru pasta ve meşrubat ile servisimizi gerçekleştiriyoruz.
Salonumuz zemin kattadır ve düz bir girişe sahiptir, böylece rahatlıkla girip çıkabilirsiniz. Hatta herhangi bir engeli olan veya yaşlı olduğu için salona tekerlekli sandalye ile gelmesi gereken bir akrabanız varsa onun için de büyük kolaylık olacaktır.
Ekol Düğün Salonu iletişime geçmek için son derece kolay bir mekândır. Tek yapmanız gereken yandaki formu hızlıca doldurup göndermeniz. Dilerseniz bu yolla fiyat teklifi alabilir, daha detaylı bilgilere sahip olabilirsiniz.

Ekiple Tanışın

İletişim

 • Adres:

  Plevne Mah. Destek Caddesi 1/19 Lale Sincan Ankara

 • Nasıl gelinir?

  Lale tren istasyonunun 200 metre yanı

 • E-posta

  E-posta Gönder
 • Haritadaki Konumu

  Ekol Düğün Salonu Yol Haritası

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.