Aydın Düğün Salonu

E-posta Gönder

Kapasite Bilgileri

Aydın Düğün Salonu
Kapalı Alan
Yemekli
Min. 200 - Maks. 1500
Kokteyl
Min. 200 - Maks. 1500

Aydın Düğün Salonu Fiyatlandırma

Yemeksiz Paket Başlangıç Fiyatı (Hafta sonu)
30.000 - 40.000 TL
Minimum Yemekli Fiyat (Hafta sonu)
100 TL'den Az
Yemeksiz Paket Başlangıç Fiyatı (Hafta içi)
30.000 - 40.000 TL
Minimum Yemekli Fiyat (Hafta içi)
100 TL'den az

Aydın Düğün Salonu Özellikler

Mekan Özellikleri
Kolonsuz salon Şehir merkezinde Yüksek tavan
Manzara
Şehir manzaralı
Aynı Anda Birden Fazla Düğün
Evet
Fotoğrafçı Getirme
Evet
Engelli girişi var mı?
Hayır
Organizasyon Firması Getirme
Evet
Yemek Servisi
Evet
Catering Firması Getirme
Evet
Organizasyon Sorumlusu
Evet
Menü Tadımı
Evet
Işık, Ses ve Sahne Hizmeti
Evet
Menülerde Değişiklik
Evet
Vale hizmeti var mı?
Hayır

Aydın Düğün Salonu Sıkça Sorulan Sorular

Aydın Düğün Salonu düğün fiyatları ne kadar?

Aydın Düğün Salonu düğün fiyatları hafta içi yemekli kişi başı 100 TL'den az, hafta içi yemeksiz ise 30.000 - 40.000 TL aralığından başlamaktadır. Aydın Düğün Salonu düğün fiyatları hafta sonu yemekli kişi başı 100 TL'den Az, hafta sonu yemeksiz ise 30.000 - 40.000 TL aralığından başlamaktadır.


Aydın Düğün Salonu kaç kişilik düğün kapasitesine sahiptir?

Aydın Düğün Salonu 200 kişiden 1500 kişiye kadar yemekli hizmet, 200 kişiden 1500 kişiye kadar kokteyl hizmeti sunmaktadır.


Aydın Düğün Salonu düğün dışında hangi organizasyonlarda hizmet veriyor?

Aydın Düğün Salonu düğün dışında sünnet düğünü, parti, bayi toplantısı, doğum günü, nişan, mezuniyet törenleri, kurumsal etkinlikler, davet ve resepsiyon, kına, baby shower ve açılışlar hizmeti vermektedir.


Servis saat kaçta sona eriyor?

24:00

Tüm Sorular

Aydın Düğün Salonu Hakkında

Özel günlerinizi büyük bir mutlulukla Ankara Nallıhan Aydın Düğün Salonu olarak gerçekleştiriyoruz. Her çeşit organizasyonunuz kapsamında üstün hizmet kalitesiyle çalışıyoruz.

Düğün, kına, sünnet gibi öze davetlerinizin ne kadar değerli ve önemli olduğunun farkındayız. Bu hissiyatla çalışarak, sizi memnun etmek için elimizden geleni yapıyoruz. Düğün süreci ortalama 9 aylık. Gelinlikten bindallıya damatlıktan düğün salonuna kadar birçok ayrıntıyı değerlendirmeniz gerekiyor. Zorlu gibi gözükse de aslında oldukça keyifli. Fakat profesyonel ellere kendinizi emanet ederseniz… Aydın Düğün Salonu olarak bunu sağlamak için elimizden geleni yapıyoruz. Ekibimizden dekorasyonumuza kadar her hizmeti size özel tasarladık. Salonumuza girdiğiniz andan çıkmanıza kadar bunu hissediyorsunuz. Öncesinde sağladığımız görüşmeler sayesinde isteklerinize paralel bir şekilde bir program hazırlıyoruz. Sahip olduğumuz tecrübe sayesinde de fikirlerimizi paylaşıyoruz. Tahmin edersiniz ki, çok fazla çiftin mutluluğuna şahit olduk. Bu yüzden en başından beri nelerle karşılaşabileceğinizi tahmin edebiliyoruz. Bu yüzden gününüzün kusursuz geçmesi için yanınızdayız.

Yemekli ya da yemeksiz alternatiflerle karşınıza çıkıyoruz. Usta ellerden çıkan lezzetler damak tadınıza uygun olarak sunuluyor. Hem lezzet hem de görsellik açısından doyuma ulaşacağınız bir menü sunuyoruz. Hatta dilerseniz öncesinde menü tadımı gerçekleştirebiliyor, değişiklikler bile yapabiliyorsunuz. Her şey sizin için!

2 adet salonumuzun her birinde kaliteli hizmet veriliyor. Mevsim etkilerini hissetmeyeceğiniz bir havalandırma sistemi sayesinde rahatça dans ediyorsunuz. Ayrıca pastalı paketimizi seçtiğiniz takdirde salon olarak bu hizmeti sağlıyoruz. Bunun yanında da kamerayla kayıt altına alınıyorsunuz. Böylece ileride açıp izleyebileceğiniz bir hatıra kalıyor.

Sahip olduğumuz tecrübe sayesinde Ankara düğün salonu önerileri arasında adımı görmekten mutluluk duyuyoruz. Gelin, siz de bu hizmeti yaşayın. Bunun içinde yandaki formu eksiksiz olarak doldurmanız yeterli!

Ekiple Tanışın

İletişim

  • Adres:

    Atatürk Mah. Hürriyet Cad. 6 Nallıhan, Ankara

  • E-posta

    E-posta Gönder
  • Haritadaki Konumu

    Aydın Düğün Salonu Yol Haritası

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.