Düğün Salonları Ankara

Ankor Wedding Balo

Ankor Wedding Balo
 • Kapasite
  100 - 625 Kişi

 • Başlangıç Fiyatı
  20.000 - 40.000 TL
Wedding Planner

Ücretsiz

Wedding Planner'ın Selin ile Tanış!

Nasıl bir düğün salonu aradığını anlat, ücretsiz düğün asistanımız tercihlerine uygun 5 salondan teklif göndersin!

Tarih en erken bugün seçilebilir

Ankor Wedding Balo Fiyatlandırma

Yemeksiz Paket Başlangıç Fiyatı (Hafta sonu)
20.000 - 40.000 TL
Minimum Yemekli Fiyat (Hafta sonu)
250 - 500 TL
Yemeksiz Paket Başlangıç Fiyatı (Hafta içi)
20.000 - 40.000 TL
Minimum Yemekli Fiyat (Hafta içi)
250 TL'den az

Ankor Wedding Balo Kapasite

Yemekli
Min. 100 - Maks. 625
Kokteyl
Min. 100 - Maks. 625

Ankor Wedding Balo Özellikler

Mekan Özellikleri
Yüksek tavan
Manzara
Şehir manzaralı
Aynı zamanda birden fazla düğün yapılıyor mu?
Hayır
Dışarıdan fotoğrafçı getirebilir miyiz?
Hayır
Engelli girişi var mı?
Evet
Dışarıdan organizasyon firması getirebilir miyiz?
Evet
Mekan yemek servisi veriyor mu?
Evet
Catering firması getirme imkanı var mı?
Evet
Organizasyon sorumlusu var mı?
Evet
Düğün öncesi menü tadımı var mı?
Hayır
Işık, ses ve sahne hizmeti sağlanıyor mu?
Evet
Menülerde değişiklik yapabilir miyiz?
Evet
Vale hizmeti var mı?
Hayır

Ankor Wedding Balo Sıkça Sorulan Sorular

Ankor Wedding Balo düğün fiyatları ne kadar?

Ankor Wedding Balo düğün fiyatları hafta içi yemekli kişi başı 250 TL'den az, hafta içi yemeksiz ise 20.000 - 40.000 TL aralığından başlamaktadır. Ankor Wedding Balo düğün fiyatları hafta sonu yemekli kişi başı price3, hafta sonu yemeksiz ise 20.000 - 40.000 TL aralığından başlamaktadır.

Ankor Wedding Balo kaç kişilik düğün kapasitesine sahiptir?

Ankor Wedding Balo 100 kişiden 625 kişiye kadar yemekli hizmet, 100 kişiden 625 kişiye kadar kokteyl hizmeti sunmaktadır.

Servis saat kaçta sona eriyor?

22:00

Müzik saat kaçta sona eriyor?

23:00

Otopark Araç Kapasitesi

150-250

Mekanın kısıtlamaları neler?

Alkol servisi yok

Ankor Wedding Balo Hakkında

Ankor Wedding Balo, Eryaman’daki düğün salonları arasında yer alıyor. Kolay ulaşım sağlanacak konumu sayesinde çiftler ve misafirleri konforlu bir şekilde mekana ulaşabiliyor. Sektördeki profesyonel geçmişi sayesinde misafirlere seçkin bir hizmet sunuluyor. Mekan, bünyesinde davet vermek isteyen çiftlere kapalı davet alanını tahsis ediyor. Böylelikle salon düğünü konseptinin hakim olduğu eğlenceli bir gece yaratılıyor.

Davet Alanları

Ankor Wedding Balo, oldukça ferah davet alanı sayesinde, 700 kişilik davet listesine sahip çiftlerin özel gecelerine ev sahipliği yapıyor. Yüksek tavanlı salonda, çift için ayrılmış bir oturma alanı, düğünün eğlencesi için tahsis edilmiş sahne ve davetlilerin eğlencenin tadına doyasıya varacakları geniş bir dans alanı mevcut. Kapalı davet alanı sayesinde salon düğünü yapmak isteyen çiftler gönüllerince bir eğlence yaşıyorlar.

Dekorasyon

Mekan, davet alanının stilini gösterişli bir saray görünümüyle eşleştiriyor. Salonun genel tonunda altın ve beyaz renkleri hakim. Yuvarlak masalarda soft tonlarda hareketli bir masa örtüsü ve masanın ortasındaki çiçek aranjmanıyla salonun gösterişli stiline sade bir dokunuş ekleniyor. Mekan tavandan yansıyan spot ışığıyla aydınlatılıyor. Kırmızı halı serilmiş çiftin yürüme yolundaysa yine çiçek aranjmanlı büyük süsler mevcut.

Hizmetler

Ankara davet mekanlarının çeşitli olduğu bir gerçek. Bu noktada çiftlere ve misafirlerine gösterilen hizmetlerle mekanlar farklılığını ortaya koyabiliyor. Ankor Wedding Balo, yüksek standartları göze alarak hizmet sunuyor. Klima sistemi, açık ve kapalı otopark, canlı müzik, ses ve ışık gibi teknik destek ve fotoğraf çekimi olanakları Ankor Wedding Balo’yu vazgeçilmez bir mekan kılıyor.

Yiyecek / İçecek

Salonda verilen davetlerin konforunun ve şıklığının yanında bir önemli nokta ise sunulan çeşitli ikramlar oluyor. Eğlenceli gecenin tamamlayıcısı her zaman lezzetli ve eşsiz menülerdir. Bu sebeple Ankor Wedding Balo, ev sahipliği yaptığı davetlerin misafirlerine 7 katlı yaş pasta, kuru pasta, kanepe, pizza, kuruyemiş ve meyve ikramıyla oldukça doyurucu bir menü sunuyor.

Ankor Wedding Balo’nun sunduğu olanaklar ve gösterişli saray dekorasyonuyla sayesinde, çiftler Ankara Eryaman’ın merkezinde salon düğünü konseptinin tadını doyasıya çıkarıyorlar. Geniş aileli çiftler, hizmetlerin dışında lezzetli ikramlar sayesinde de misafirlerine unutulmaz bir gece yaşatabilirler. Tabii, Eryaman düğün salonu fiyatları bakımından farklılık gösterebilir fakat Ankor Wedding Balo erken rezervasyonla ödeme kolaylığını bünyesinde davet vermek isteyen çiftlere sunuyor. Siz de bilgi almak için sayfadaki iletişim numaralarından yararlanabilirsiniz.

Ekiple Tanışın

 • Firma Sahibi

İletişim

 • Adres::

  Eryaman 3.Etap Susuz Mah. Ağrı Dağı Cad. 3497. Sokak Ankor Alışveriş Merkezi - 1.Kat Eryaman

 • Haritadaki Konumu

  Ankor Wedding Balo Yol Haritası

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.