Batıkent Düğün Salonları

Batıkent düğün salonlarını keşfetmek için mekan mekan gezmene gerek yok! Düğün salonlarının fotoğraflarına, hizmetlerine, minimum fiyatlarına ve diğer tüm detaylarına tek sayfada ulaşabilirsin.

Esnek sözleşme Beli's Wedding

Yenimahalle

Beli's Wedding

Tecrübemizi sizinle paylaşmak, en mutlu günlerinize şahitlik etmek için Ankara Yenimahalle düğün salonları arasında Beli’s Wedding olarak profesyonel bir hizmet veriyoruz. Candan gülümsemelerine...

7.500-10.000 TL

Başlangıç Fiyatı

500-750

Kapasite

6 yorum

%30 indirim 20 1
İncele
Esnek sözleşme Berceste Balo Ve Nikah Salonu

Yenimahalle

Berceste Balo Ve Nikah Salonu

Hayatınızdaki en mutlu anları daha da özel kılmak ve unutulmaz olmasını sağlamak için hazırız! Ankara düğün salonları arasında yer aldığımız Berceste Balo ve Nikah Salonu ailesi olarak sizi de...

10.000 TL'den fazla

Başlangıç Fiyatı

750-1.000

Kapasite

7 yorum

%10 indirim 32 1
İncele
Esnek sözleşme Asrı Saadet Düğün Salonları

Yenimahalle

Asrı Saadet Düğün Salonları

Sevdiğiniz kişi ile birlikte mutlu bir geleceğe ‘’Evet’’ diyeceğiniz mutlu davetinizi hayata geçirmek için Asr-ı Saadet Düğün Salonları’na davetlisiniz! Yıllardan beri hayatınızın en önemli...

5.000-7.500 TL

Başlangıç Fiyatı

500-750

Kapasite

10 yorum

29 1 5
İncele
Esnek sözleşme Andora Düğün Balo Salonu

Yenimahalle

Andora Düğün Balo Salonu

Ankara’da hayatınızın en özel günlerinden birinde konuklarınız ile birlikte doyasıya eğleneceğiniz bir davet hayata geçirmek istiyorsanız sizi Andora Düğün Balo Salonu’na davet...

5.000-7.500 TL

Başlangıç Fiyatı

400-500

Kapasite

14

Yorum

23 1 5
İncele
Esnek sözleşme İlayda Rose Garden

Yenimahalle

İlayda Rose Garden

Hayalini kurduğunuz en özel ânlar için ,sadelik, mutluluk ve zarafet…Sizi İlayda Rose Garde'a bekliyoruz. Yenimahalle’de yer alan tesisimizde, rüya gibi organizasyonları sizin için tasarlıyoruz....

7.500-10.000 TL

Başlangıç Fiyatı

400-500

Kapasite

5

Yorum

%25 indirim 54 1 2
İncele
Esnek sözleşme Grand Deluxe Düğün Balo Nikah Davet

Yenimahalle

Grand Deluxe Düğün Balo Nikah Davet

Hayallerinizdeki düğün için Grand Deluxe Ankara’da sizleri bekliyor! Yüksek tavanlı, ferah ve ihtişamlı bir salonda kendinizi oldukça güçlü ve iyi hissedeceğiniz Grand Deluxe Balo Salonu, uzun...

5.000-7.500 TL

Başlangıç Fiyatı

750-1.000

Kapasite

11 yorum

%50 indirim 27 4 4
İncele
Esnek sözleşme Botanik Batıkent Düğün Salonları

Yenimahalle

Botanik Batıkent Düğün Salonları

Davet sektöründe Ankara çapında tanınan ve rüştünü ispat etmiş bir işletme olarak ilk günkü heyecanımız ile işimizi yapmaya devam ediyoruz. İşimizi çok severek yapmamızın yanı sıra vizyon sahibi...

5.000-7.500 TL

Başlangıç Fiyatı

400-500

Kapasite

5 yorum

16 5
İncele
Esnek sözleşme Batı Düğün Salonu

Yenimahalle

Batı Düğün Salonu

Mutluluğa ilk adımı atacağınız düğün tarihinizde sizler düğün telaşıyla uğraşırken bizler de sizin yerinize düğününüz ile ilgili diğer işleri halledelim istiyoruz. Düğün salonumuz hayatınızda...

5.000-7.500 TL

Başlangıç Fiyatı

300-400

Kapasite

10 yorum

25 2 5
İncele

Diğer Firmalar

Firmanız Burada Yer Alsın.

Her yıl evlenen 3 çiftten 2'si, Düğün.com'da 50.000'in üzerinde firmayla tanışıyor. Siz de burada yerinizi alın, çiftlerle anlaşmaya başlayın!

Firmanı Ekle
Tüm Şehirler Düğün Salonları

Ankara Batıkent Düğün Salonları

Yenimahalle’nin yoğun nüfuslu semtlerinden biri Batıkent! Burada evliliğe adım atan çiftlerin düğün yapabileceği çok sayıda salon bulunuyor. Son zamanlarda semte kazandırılan metro hattı sayesinde de çevredeki ilçelerden Batıkent’e kolay bir şekilde ulaşım sağlanabiliyor. Çiftlerin bu bölgeyi seçmelerindeki önemli etkenlerden biri de kolay ulaşımı oluyor.

Çiftlerin Batıkent’te düğün salonlarını tercih etmelerinin bir diğer nedeni de uygun fiyatlar talep etmeleri oluyor. Hem çok alternatif var hem de fiyatlarda avantajlar sunuyorlar.

Batıkent düğün salonlarında ortalama 500-750 kişiye kadar davetli ağırlanabiliyor. Bu rakam salona göre elbette değişiklik gösteriyor. Mesela 200 kişi ağırlayacağınız butik mekanları da 1.000 kişi çağıracağınız geniş düğün salonlarını da rahatlıkla bulabiliyorsunuz.

Batıkent’in düzenli yapısı düğün salonlarına da yansımış durumda. Nasıl ki semtte yerleşim ve yaşam açısından bir düzen oturmuş durumda; işte salonlarda da bunların yansımalarını görüyoruz. Her detay düzenli ve nizami bir şekilde oluşturulmuş.

Batıkent düğün salonlarında; nişan töreni, kına gecesi gibi organizasyonlarınızı da düzenleyebiliyorsunuz. Özellikle kına geceleri için bu düğün salonları sıklıkla tercih ediliyor. Zaten salonların hafta içi organizasyonları genelde kın gecelerinden oluşuyor.

Batıkent Düğün Salonlarının Paketleri

Batıkent’teki düğün salonları tarafından çiftlere özel standart paketler sunuluyor. Standart düğün paketlerinin içeriğinde şu hizmetler bulunuyor:

Mekan Kiralama: Batıkent düğün salonlarının paket dahilinde sunduğu en temel hizmet kiralama! Belirlenen gün ve saatler içerisinde mekan tamamen size ait oluyor. Bu süre zarfında tüm personeller sizin düğününüze hizmet ediyor ve sizin akışınıza odaklanıyor. Aynı şekilde mekanda varsa otopark gibi imkanlardan da bu süre zarfında sizin davetlilerin yararlanıyor.

Ses ve Işık Sistemleri: Batıkent’teki düğün salonlarının bünyelerinde, kendilerine ait ses ve ışık sistemleri bulunuyor. Kolon, mikser, spot ışık ve diğer cihazlardan oluşan bu sistemler için dışarıdan bir firmayla anlaşmanıza gerek kalmıyor. Bir mekanla anlaştığınızda düğünden önce tüm sistemlerin kontrolünü yapacaklarının ve organizasyon esnasında aksilik yaşamayacağınızın da teyidini almış oluyorsunuz.

Fotoğraf ve Video Çekimi: Mekanlarla anlaştığınız düğün paketinin içeriğinde fotoğraf ve video çekimleri de bulunuyor. Bu çekimler ya mekanın bünyesindeki ekip ya da anlaşmalı oldukları firmalar tarafından yapılıyor. Düğününüz başından sonuna kadar kayda alınıyor ve düğün sonrasında size tüm dosyalar teslim ediliyor. Ayrıca düğün esnasında anında baskı yöntemiyle, çekildiğiniz fotoğraflar davetlilerinize sunulabiliyor.

Süslemeler: Batıkent düğün salonlarının hazır süslemeleri ve konseptleri oluyor. Bu süslemelerde çiftlere renk alternatifleri sunuyorlar. Masaların üzerinde kullanılacak runnerlar, sandalye tülleri gibi detayların renklerini siz seçebiliyorsunuz. Ekstra süsleme isterseniz, onlar ayrıca fiyatlandırılıyor. Salonda farklılık yaratmak isterseniz düğün salonu için en trend 7 dekorasyon fikrine de göz atabilirsiniz.

DJ / Canlı Müzik: Düğünlerin olmazsa olmazı müzik! Batıkent düğün salonları da bunun farkında olacak ki çiftlere standart paket dahilinde DJ ve canlı müzik hizmeti sunuyor. Canlı müzik ekipleri genelde tek kişi veya iki-üç kişiden oluşabiliyor.

Batıkent Düğün Salonlarının Ayrıcalıkları

Batıkent düğün salonlarının havadar yapısı ve klima sistemlerinden çiftlerin çok memnun olduğunu söyleyebiliriz. Özellikle yüksek tavanlı ve kolonsuz olanlar herkesin güzel bir atmosferde eğlenebilmesini sağlıyor.

Batıkent’teki mekanların birçoğunda jeneratör bulunuyor. Yaşanabilecek herhangi bir elektrik kesintisi durumunda düğününüze ara vermeden eğlenceye devam edebiliyorsunuz. Siz yine de mekana böyle bir imkanlarının olup olmadığını, aksi takdirde nasıl önlem aldıklarını sormalısınız.

Batıkent’teki düğün salonlarının toplu taşıma araçlarına yakın olduğunu söylemiştik. Ancak kendi aracıyla mekana gelmek isteyen birçok davetliniz de olacaktır. Bu durumda davetlilerinizin park sorunu yaşamaması için mekanlar otoparklarını açıyor. Davetlileriniz ve siz bu otopark hizmetinden ücretsiz olarak yararlanabiliyorsunuz. Dilerseniz mekanlardan vale talebinde de bulunabiliyorsunuz.

Yemekli bir organizasyon yapmanız da Batıkent düğün salonlarında mümkün. Salonlar standart paketleri dahilinde sadece atıştırmalık sunsa da dileyen çiftlerin davetlilerine yemek menüleri hazırlayabiliyorlar. Bu menüler başlangıç, ara sıcak, ana yemek, tatlı ve sınırsız meşrubattan oluşuyor. Hatta mekanların birçoğu düğünden önce menü tadımı yapma imkanı da sunuyor.

Batıkent düğün salonlarının kapalı alanlarının haricinde açık bölümleri de bulunuyor. Bu teras, bahçe gibi açık kısımları sigara içme alanı olarak değerlendirebiliyorsunuz. Ayrıca kalabalık ortamdan bir süreliğine uzaklaşmak isteyen davetlileriniz olursa onlar da bu alanlarda vakit geçirebiliyor.

Düğün salonlarında çiftlerle ilgilenen organizasyon ekipleri oluyor. Bu ekiplerle düğününüzden önce çok sayıda toplantı yapıyor ve akışı beraber belirliyorsunuz. Düğün günü de devamlı sizin yanınızda oluyor, yönlendirmeler yapıyorlar.

Batıkent Düğün Salonu Fiyatları

Batıkent düğün salonlarında çoğunlukla uygun fiyatlar sunuluyor. Davetli sayınıza ve istediğiniz hizmetlere göre size fiyat çıkarıyorlar. Tabii düğün tarihinize göre de fiyatlar değişiyor. Hafta içi yapılan düğünler hafta sonuna, gündüz düğünleri de akşam yapılanlara göre çok daha uygun fiyatlı oluyor.

Batıkent düğün salonlarının sunduğu paketlerdeki hizmetlerin dışında talepleriniz olursa bunlar ayrıca ücretlendiriliyor. Mesela düğününüzde dansöz/zenne gösterisi yapılmasını isterseniz, bunun için anlaşmalı firmalarıyla görüşüp size fiyat veriyorlar.

Yemeksiz organizasyonlarda toplu fiyatlandırma yapılırken, yemekli düğünlerde kişi başı fiyat veriliyor. Bu durumda da ne kadar çok davetli çağırırsanız ödemeniz gereken rakam aynı oranda artıyor.

Batıkent düğün salonlarından net bir fiyat almak isterseniz, firma sayfalarını ziyaret etmenizi öneriyoruz. Beğendiğiniz mekanların sayfalarındaki formları doldurun ve kısa süre içerisinde fiyat teklifi alın!