Düğün Pastası Tekirdağ

Şar Pastanesi

  • Min. Dilim Fiyatı
    25 TL'den az
Wedding Planner

Ücretsiz

Wedding Planner'ın Selin ile Tanış!

Nasıl bir düğün pastası istediğini söyle, ücretsiz asistanımız isteklerine uygun 5 pastacıdan fiyat teklifi göndersin!

Tarih en erken bugün seçilebilir

Şar Pastanesi Özellikler

Minimum Dilim Başı Fiyatı
25 TL'den az
Maksimum Dilim Sayısı
2.000
Ne kadar önce iletişime geçmeliyiz?
2 hafta
Özellikler
Ücretsiz Tadım Özel Tasarım Cupcake

Şar Pastanesi Sıkça Sorulan Sorular

Karşılanan özel talepler neler?

Fındıksız

Kesilen pasta maket mi, gerçek mi?

İsteğe bağlı

Şar Pastanesi Hakkında

Tekirdağ'ın özgün lezzetleriyle ünlü pastanesi, yazın dondurmasıyla Tekirdağ halkı kadar şehrin geçici sakinleri "yazlıkçılar"ın da uğrak yeri, kışın peynir helvası, pastası, kurabiyeleriyle klasik lezzetlerden vazgeçemeyenlerin göz bebeği.

Pehlivanoğlu ailesinin büyük dedesi İdris Pehlivan'la Ukrayna Sivastopol'da başlamış Şar'ın hikayesi. İdris Pehlivan, 1917 yılına kadar tatlıcılık ve dondurmacılık zanaatleriyle uğraşmış, Çarlık Rusya’sı yıkılınca Yugoslavya’nın başkenti Belgrad’da sürdürmüş bu zanaatı. Ta ki, Bulgaristan, Sofya’da hayata gözlerini kapatana kadar. İdris Pehlivan’dan sonra oğlu, yani dede Abdurahman Pehlivanoğlu devralmış mesleği. Abdurahman Pehlivanoğlu, 1961 yılında ailesiyle birlikte Üsküp’ten Türkiye’ye gelmiş, Tekirdağ’a yerleşmiş. Zamanın zor koşullarında oğlu Kahraman Pehlivanoğlu’nu dahil ederek kuruyemiş işiyle hayatlarını kazanmışlar. 1989 yılında ise eski zanaati yeniden eklemişler kuruyemişciliğin yanına. Bugün Şar Pastanesi, Kahraman Pehlivanoğlu’nun oğulları Kemalettin, Maksut, Erdoğan, Orhan, İdris ve Erkan Pehlivanoğlu’nun yönetiminde dünya standartlarında üretim vizyonuyla devam ediyor. Sektörde her zaman en iyi olmak için çaba sarf eden Şar Patisserie, kalitesini ve ürün yelpazesini her geçen gün daha ileri taşımak için çalışmaktadır.

Misyonumuz;
Köklü geçmişimizin ve saygın markamızın tüm Şar ailesine verdiği gururla, misafirlerimiz için her zaman en lezzetli, sağlıklı ve en kaliteli ürünleri üretmek ve en iyi hizmeti sunmak... Geçmişten gelen tatlarla bağımızı koparmadan, geleneksel ve yöresel tatlarımızı geleceğe taşıyarak yeni lezzetler yaratmak ve misafirlerimizle paylaşmak.

Vizyonumuz;
Kalite ve lezzetin buluştuğu Şar Patisserie, işletmelerini ve ürünlerini, zengin hizmet çeşitliliği ile bölgesel olarak daha çok noktada sunmak.

Ekiple Tanışın

  • Satınalma Müdürü

İletişim

  • Adres::

    Merkez: Hükümet Caddesi No: 83/1 Şube: Hüseyin Pehlivan Caddesi No: 2

  • Haritadaki Konumu

    Şar Pastanesi Yol Haritası

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.