Şar Pastanesi

E-posta Gönder

Şar Pastanesi Genel Özellikler

 • Minimum Dilim Başı Fiyatı

  5 TL'den az

 • Maksimum Dilim Sayısı

  2.000

 • Ne kadar önce iletişime geçmeliyiz?

  2 hafta

Şar Pastanesi Özellikler

 • Özellikler

  Ücretsiz Tadım, Özel Tasarım, Cupcake

Şar Pastanesi Sıkça Sorulan Sorular

 • Karşılanan özel talepler neler?

  Fındıksız


 • Kesilen pasta maket mi, gerçek mi?

  İsteğe bağlı

Şar Pastanesi Hakkında

Tekirdağ'ın özgün lezzetleriyle ünlü pastanesi, yazın dondurmasıyla Tekirdağ halkı kadar şehrin geçici sakinleri "yazlıkçılar"ın da uğrak yeri, kışın peynir helvası, pastası, kurabiyeleriyle klasik lezzetlerden vazgeçemeyenlerin göz bebeği.

Pehlivanoğlu ailesinin büyük dedesi İdris Pehlivan'la Ukrayna Sivastopol'da başlamış Şar'ın hikayesi. İdris Pehlivan, 1917 yılına kadar tatlıcılık ve dondurmacılık zanaatleriyle uğraşmış, Çarlık Rusya’sı yıkılınca Yugoslavya’nın başkenti Belgrad’da sürdürmüş bu zanaatı. Ta ki, Bulgaristan, Sofya’da hayata gözlerini kapatana kadar. İdris Pehlivan’dan sonra oğlu, yani dede Abdurahman Pehlivanoğlu devralmış mesleği. Abdurahman Pehlivanoğlu, 1961 yılında ailesiyle birlikte Üsküp’ten Türkiye’ye gelmiş, Tekirdağ’a yerleşmiş. Zamanın zor koşullarında oğlu Kahraman Pehlivanoğlu’nu dahil ederek kuruyemiş işiyle hayatlarını kazanmışlar. 1989 yılında ise eski zanaati yeniden eklemişler kuruyemişciliğin yanına. Bugün Şar Pastanesi, Kahraman Pehlivanoğlu’nun oğulları Kemalettin, Maksut, Erdoğan, Orhan, İdris ve Erkan Pehlivanoğlu’nun yönetiminde dünya standartlarında üretim vizyonuyla devam ediyor. Sektörde her zaman en iyi olmak için çaba sarf eden Şar Patisserie, kalitesini ve ürün yelpazesini her geçen gün daha ileri taşımak için çalışmaktadır.

Misyonumuz;
Köklü geçmişimizin ve saygın markamızın tüm Şar ailesine verdiği gururla, misafirlerimiz için her zaman en lezzetli, sağlıklı ve en kaliteli ürünleri üretmek ve en iyi hizmeti sunmak... Geçmişten gelen tatlarla bağımızı koparmadan, geleneksel ve yöresel tatlarımızı geleceğe taşıyarak yeni lezzetler yaratmak ve misafirlerimizle paylaşmak.

Vizyonumuz;
Kalite ve lezzetin buluştuğu Şar Patisserie, işletmelerini ve ürünlerini, zengin hizmet çeşitliliği ile bölgesel olarak daha çok noktada sunmak.

Ekiple Tanışın

 • Satınalma Müdürü

İletişim

 • Adres:

  Merkez: Hükümet Caddesi No: 83/1 Şube: Hüseyin Pehlivan Caddesi No: 2

 • E-posta

  E-posta Gönder
 • Haritadaki Konumu

  Şar Pastanesi Yol Haritası

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.