Düğün Pastasında Son Trendler

Bihter Tunç tarafından yazılmıştır.

2:11 dakika

29.06.2020

Düğününüzün en tatlı anı düğün pastanızın sahneye çıkışı değil midir? O anı içinize sinen en güzel şekliyle anabilmeniz için son dönem düğün pastası trendlerini Düğün.com sizler için biraraya getirdi.

Mimari Şaheserler

İçinden bir peri kızı çıkacakmış hissi veren bu pastalar düğün gecesi şıklıkta sizinle yarışacak gibi duruyor. Ne dersiniz, ikinci planda kalmaya razı olabilecek misiniz? Dışardan mimari bir şahaseri andıran bu pastalar maket düğün pastası değil üstelik. Görünümündeki şıklık ve zarafetin yarışacağı tek rakip de siz değilsiniz. Bir de işin lezzet boyutu var. Siz de hayalinizdeki pastayı hemen bulun!

düğün pastasında son trendler

Cupcake Kulesi

Cupcake bir kişiye sunulmak üzere hazırlanmış sevimli mi sevimli bir kek türü. Alternatif düğün pastaları seçenekleri arasında her ne kadar yerini yeni yeni almaya başlamış olsa da sandığınızın aksine tarihi epey eskiye uzanmakta. "Cupcake" sözcüğü ilk kez 19. Yüzyılın başlarında bir yemek kitabında geçmiş ve o günden beri hayalleri süsleyen, damakları şenlendiren bir tat olarak gönülleri fethetmiştir. Davetlilerinizin farklı damak tat ve beğenilerine hitap etmek, gelen herkesi mutlu etmek istiyorsanız düğün pastasında son dönem seçeneklerini öğreneceğiniz uzman videosunu mutlaka izleyin!

Makaron İkramı

Düğün kurabiyeniz neden bu rengarenk makaronlar olmasın? Ne de olsa son yıllarda en çok tercih edilen düğün pastası modelleri arasında baş köşeye kuruldu. Fıstıklı, limonlu, vanilyalı, bademli, fındıklı, çilekli ve daha onlarca farklı seçenekle davetlilerinizin kalbine kısa yoldan ulaşabilir, onlara görsel bir şölen yaşatabilirsiniz. Renklerini düğününüzde hakim olan tonlara göre de seçebileceğiniz makaronları dilerseniz renk geçişleriyle, dilerseniz de farklı renkleri yanyana kullanarak düzenleyebilirsinz. Bu minik, tatlı kahramanları yabana atmayın; sıra düğün pastanıza geldiğinde yardımınıza koşabilirler.

düğün pastasında son trendler

Çikolata ve Meyveler

Çikolataya batırılmış bir çileğin cazibesine kim karşı durabilir ki? Siz de çikolata ve taze meyve birlikteliğinin dayanlımaz hafifliğine hayır diyemeyenlerdenseniz işte bu seçenek tam size göre. Pastaların vazgeçilmezi çikolatayı düğün mevsiminizin meyveleriyle buluşturacağınız, çiçek bahçelerini anımsatan bu pastalar mevsiminde taze meyvelerin tadına varmanızı sağlayacaklar. Üstelik bu mevsim meyveleri düğün pastanızın fiyatını aşağıya çekmenize yardımcı olacak.

düğün pastasında son trendler

Minyatür Gelin & Damat

Kullanılabilecek en güzel düğün pastası süsleri kuşkusuz gelin ve damat minyatürleri. Ağır başlı ve romantik çiftlerin düğünlerini süsleyen bu minyatürleri beyaz ya da uçuk pembe tonlarda pastaların üzerinde tercih ederseniz daha şık ve asil bir görünüm elde edeceksiniz.

düğün pastasında son trendler

Komik Olsun Bizim Olsun

İlk bakışta aça aça bitiremeyeceğiniz kocaman bir hediye paketini andıran bu pastalar çılgın çiftlerin tercihleri arasında yer alıyor. Tüm gece dans edilsin, bir an bile parti konseptinden sapılmasın, eğlenilsin, yenilsin, içilsin tadında düğünlerin ruhunu yansıtan bu pastalar hayal gücünüzle sınırlı. Yetenekliyseniz kendiniz, yok değilseniz; sanatçı ruhlu, tasarımcı bir arkadaşınız hayallerinizdeki pastayı gerçeğe dönüştürebilir. Böylece hem davetlilerinize sadece size özel tasarım bir pasta sunmuş olursunuz, hem de pastanızı tasarlarken yaşadığınız keyifli anlarla bir ömür boyu anlatılacak anılar biriktirmiş olursunuz.

düğün pastasında son trendler

Siz de bu eşsiz fikirleri ve daha fazlasını düğününüzde uygulamak istiyorsanız şehrinizdeki en seçkin düğün pastası firmalarıyla görüşün:

Düğün Pastası Firmaları

En şık ve lezzetli düğün pastaları Düğün.com’da!

Her 3 çiftten 2'si aradığı firmaları Düğün.com’da buluyor. Sen de onlar arasına katıl!

Düğün pastanı seç

Vitrindeki Düğün Pastası Firmaları

Düğün Pastası kategorisinde öne çıkan firmalara buradan ulaş!

3 yorum

CD

Cahide Doğan

23/10/2014

makaleler çok faydalı ve yeni şeyler öğreniyoruz teşekkürşer


E

Elvan

23/10/2014

bence klasikten şaşılmamalı gözde ama herkes klendi kararını veriyo tabi..


GO

Gözde Oğuz

23/10/2014

Enteresan fikirler olması düğünü de orijinal kılar :))