Vizyon Davet

E-posta Gönder

Vizyon Davet Genel Özellikler

  • Minimum Paket Fiyatı

    30-40 TL

  • Ne kadar önce iletişime geçmeliyiz?

    4 hafta

Vizyon Davet Özellikler

  • Demo Masa
  • Konsept/Tema Geliştirme
  • Şehir Dışında Hizmet

Vizyon Davet Sıkça Sorulan Sorular

  • Verilen Hizmetler

    Catering, Davetiye, Dekor, Fotoğraf ve video, Havai fişek, Işık ve ses ekipmanları, Kapalı çadır, Kına gecesi, Masa / sandalye temini, Mekan giydirme, Sanatçı, Servis ve hizmet elemanı, Süsleme


  • Hizmet verdiğiniz diğer organizasyon türleri?

    Açılışlar, Bayi toplantısı, Davet ve resepsiyon, Doğum günü, Kurumsal etkinlikler, Mezuniyet törenleri, Nişan, Parti, Piknik, Sünnet düğünü


  • Organizasyon stilinizi nasıl tanımlarsınız?

    Hizmet anlayışımız, Organizasyon talep edenlerin beklentilerini dinledikten sonra Etkili ama En ekonomik çözümler sunarak Unutulmaz organizasyonlar gerçekleştirmek.<br/>Biz diyoruz ki;<br/>anlatmıyoruz, yaşatıyoruz...


  • Organizasyon Mekanı

    Bahçe/Kır Düğünü, Plaj/Sahil Düğünü, Havuz Başı Düğünü, Restoran, Tekne/Yat Düğünü, Düğün Salonu

Tüm Sorular

Vizyon Davet Hakkında

Yeni hayatınızın ilk günlerine atacağınız adımlarda, sevdiğiniz kişiyle hayatınızı birleştirmeye karar verdiğiniz tüm özel günlerde profesyonel bir dokunuşla size Vizyon Davet farkını yaşatıyoruz. Tekirdağ’da bulunan organizasyon firmamızla siz de harika bir davete ev sahipliği yapabilirsiniz.

Düğününüze dair pek çok ayrıntıyla yakından ilgilendiğinizi, detayları incelediğinizi ve planladığınızı biliyoruz. İşte tam da bu noktada rahatlamanız ve üzerinizden yüklerinizi atmanız için profesyonel kadromuzla size yardımcı oluyoruz. Vizyon Davet Çorlu’da düğün organizasyonunuzu planlıyor ve sizin için özel konseptlerle etkinliklerinizi güzelleştiriyoruz.

Düğünden önce sizinle bir araya gelerek ne tür bir hizmet almak istediğinizi, zevklerinizi, beğenilerinizi, özel isteklerinizin olup olmadığını ve düşlerini kurduğunuz düğünün nasıl bir konsepte sahip olduğunu konuşuyoruz. Düğününüzün yapılacağı mekanı da yakından inceleyerek nasıl bir görsel düzenleme yapabiliriz birlikte kararlaştırıyoruz. Tüller, balonlar, yemek takımları, vazolar, şamdanlar, renkli çiçek aranjmanları, şık peçetelikler ve aklınıza gelebilecek çeşitli dekorasyon malzemeleriyle ortamın ambiyansını değiştiriyoruz. Her zaman müşteri memnuniyeti odaklı çalışarak tüm detayların istediğiniz gibi olmasını sağlıyoruz. İster modern isterseniz de geleneksel bir ortam oluşturabiliyoruz. Buna tamamen siz karar veriyoruz. Hizmet sunarken daima onayınızı alıyor, sizi memnun etmeye özen gösteriyoruz.

İşimizi severek yapıyor ve alanında uzman, yetenekli kişilerle çalışıyoruz. Bu ortaya profesyonel bir iş çıkarmamızı sağlıyor. Her zaman kaliteli malzemeler kullanarak işimizin de değerini yükseltiyoruz. Kişiye özel bir hizmet sunarak tamamen sizin zevkiniz doğrultusunda organizasyon içeriği oluşturuyoruz. Hem etkili hem de ekonomik bir hizmet sunmak tek gayemiz. A’dan Z’ye profesyonel bir destek sağlayarak düğün, kına gecesi ve nişan gibi eğlencelerinizi güzelleştiriyoruz.

Siz de Çorlu organizasyon firmaları arasında yer alan şirketimizle çalışmak isterseniz sayfa üzerinde yer alan bilgileri kullanarak ya da yandaki iletişim formunu doldurarak bize ulaşabilirsiniz.

İletişim

  • <strong>Adres:</strong> %address%

    Şeyh Sinan Mah. Omurtak Cd. Kantarcı Sk. No:14/A Çorlu / Tekirdağ

  • E-posta

    E-posta Gönder

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.