Düğün Organizasyon Tekirdağ

Tarkan Çiçek & Organizasyon

  • Min. Fiyat
    200-400 TL
Wedding Planner

Ücretsiz

Wedding Planner'ın Selin ile Tanış!

Nasıl bir organizasyon istediğini anlat, ücretsiz düğün asistanı, kriterlerine uygun 5 organizasyon firmasından fiyat teklifi göndersin!

Tarih en erken bugün seçilebilir

Ekiple Tanışın

  • Firma Sahibi

Tarkan Çiçek & Organizasyon Fiyatlandırma

Minimum Paket Fiyatı
200-400 TL

Tarkan Çiçek & Organizasyon Özellikler

Ne kadar önce iletişime geçmeliyiz?
1 hafta
Demo masa hazırlıyor musunuz?
Evet
Konsept/tema geliştirme yapıyor musunuz?
Evet
Şehir dışında hizmet verebilir misiniz?
Evet

Tarkan Çiçek & Organizasyon Sıkça Sorulan Sorular

Tarkan Çiçek & Organizasyon şehir dışında hizmet veriyor mu?

Evet, Tarkan Çiçek & Organizasyon şehir dışında hizmet veriyor.

Tarkan Çiçek & Organizasyon ile ne kadar süre önce iletişime geçilmeli?

Tarkan Çiçek & Organizasyon ile 1 hafta önce iletişime geçmelisiniz.

Tarkan Çiçek & Organizasyon düğün organizasyonu dışında hangi organizasyon türlerinde hizmet vermektedir?

Tarkan Çiçek & Organizasyon düğün organizasyonu dışında parti, sünnet düğünü, bayi toplantısı, açılışlar, doğum günü, davet ve resepsiyon, kurumsal etkinlikler, nişan, mezuniyet törenleri, baby shower organizasyonlarında hizmet vermektedir.

Tarkan Çiçek & Organizasyon hangi hizmetleri vermektedir?

Tarkan Çiçek & Organizasyon mekan giydirme, süsleme, nikah şekeri, çiçek hizmetlerini vermektedir.

Tarkan Çiçek & Organizasyon düğün organizasyonu fiyatları ne kadar?

Tarkan Çiçek & Organizasyon organizasyonu minimum paket fiyatı kişi başı 200-400 TL aralığından başlamaktadır.

Tarkan Çiçek & Organizasyon Hakkında

Düğününüzün önemli detaylarından biri olan çiçekçilik hizmetini profesyonel bir şekilde almak isterseniz sizi Tarkan Çiçek & Organizasyon ile tanıştırmak istiyoruz. Tekirdağ’da faaliyet gösteren Tarkan Çiçek Şarköy’deki tüm organizasyonlarda çiftlerinin yanında olmak için sabırsızlanıyor.

Düğün salonunuzu bambaşka bir hale getireceğimiz, gece boyunca elinizden düşmeyecek gelin buketini temin edeceğimiz ve arabanızı istediğiniz bir şekilde süsleyeceğimiz hizmetlerin tümünde kalitemizi ve tecrübemizi hissedeceğinizden eminiz. Uzun süredir bu özel günlerde rol almanın mutluluğunu yaşıyor ve sıradaki çiftimiz siz olun istiyoruz.

Sadece mekân süsleme ve giydirmeleri değil nikâh şekeri teminimiz de bulunuyor. Aynı zamanda gelin arabalarınızı da renkli çiçeklerimizle süsleyebiliyoruz. Tüm bu hizmetlerimiz için profesyonel ekibimiz sizlere destek veriyor. İstekleriniz doğrultusunda çalışıyor ve tüm beklentilerinizi eksiksiz bir şekilde karşılıyorlar. Bunun için de önce sizi dinliyor, sizi anlıyorlar. Memnuniyetinizi sağlamak adına her konunun üzerinde duracaklarından emin olabilirsiniz.

Özel günlerinizin hepsinde yanınızda olduğumuzu belirtmek istiyoruz. Düğünler, doğum günleri, baby showerlar, partiler, sünnet düğünleri, mezuniyet baloları, söz ya da nişanlar gibi özel günlerin yanı sıra açılışlar, şirket toplantıları, seminerler ve lansmanlar gibi kurumsal etkinliklerin hepsinde Tarkan Çiçekçilik farkını sizlere göstermek için sabırsızlanıyoruz.

Tarkan Çiçekçilik Şarköy’de çiftlerine çiçekçilik hizmeti dışında bir de düğün organizasyon hizmeti sağlıyor. Düğününüzü A’dan Z’ye organize ederek hiçbir eksikliğin yaşanmamasını sağlıyor, unutamayacağınız bir davete imza atıyor.

Sağladığımız tüm bu hizmetlerden yararlanmak için bizimle düğün tarihinizden en az 1 hafta önce iletişime geçmeniz yeterli olacaktır. Hazırlıklarımızı ve planlarımızı eksiksiz bir şekilde yaparak gecenizi hiçbir aksaklık olmadan tamamlayacağımızdan emin olabilirsiniz.

Eğer hakkımızda daha fazla bilgi almak ve bizi tercih etmek için sayfanın yanında bulunan iletişim bilgilerini kullanarak bize kolaylıkla ulaşabilirsiniz. Hayatınızın, çiçeklerimiz gibi rengarenk olması dileğiyle!

İletişim

  • Adres::

    Cumhuriyet Mah. Fabrik Sok. No:3 59800 Sarkoy, Tekirdağ, Turkey

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.