Düğün Organizasyon Tekirdağ

Grand Organizasyon

Grand Organizasyon
Wedding Planner

Ücretsiz

Wedding Planner'ın Selin ile Tanış!

Nasıl bir organizasyon istediğini anlat, ücretsiz düğün asistanı, kriterlerine uygun 5 organizasyon firmasından fiyat teklifi göndersin!

Tarih en erken bugün seçilebilir

Grand Organizasyon Hakkında

Aklınızda ve kalbinizde düşlerinizi süsleyen bir düğün atmosferi varsa ve organizasyonunuz için henüz kiminle çalışmanız gerektiğini bilmiyorsanız karar vermenizi kolaylaştırmak ve size kendimizi tanıtmak istiyoruz. Çerkezköy merkezli faaliyet gösterdiğimiz Grand Organizasyon ekibi olarak düğün, kına gecesi, sünnet, açılış, davet ve etkinlik gibi pek çok alanda hizmet veriyoruz. Son teknoloji ürünler kullanıyor ve başarılı bir çalışan kadrosuyla özel ânlarınız için size destek oluyoruz. Çerkezköy’e yakın merkezler olan Saray, Çorlu ve Kapaklı başta olmak üzere Tekirdağ organizasyon firmaları arasında başarısını kanıtlamış, tanınan ve sevilen firmalardan biri olduğumuzu belirtmek isteriz.

Bugüne kadar pek çok çiftle tanışarak tatlı telaşlarına ortak olmayı başaran bir ekibiz. Hazırlık zamanlarının çok stresli olduğunun farkındayız. Tüm bu telaş arasında hiçbir ayrıntıyı atlamadan, en az sizin kadar titiz bir şekilde çalışıyor ve size sorunsuz bir düğün süreci yaşamayı vaat ediyoruz. Hayalini kurduğunu renk ve konseptte mekânınızı süslüyoruz. Nikâh masanızın olduğu platformu ise beyaz organze tüller ve kırmızı kurdelelerle kaplıyoruz. Çiçek aranjmanları ile masa üstüne süsleme yapıyor ve şık bir görünüm kazanmanıza yardımcı oluyoruz. Volkan şovu ve konfeti patlamalarıyla ortamın ambiyansına hareketlilik katıyoruz. VIP araç kiralama hizmetimizle de uygun fiyatlarla size yardımcı oluyoruz. Aracı dilediğiniz gibi süsleme imkânını size sunuyoruz. Konuklarınızın çocukları için palyaço hizmetimizle minik misafirlerin de eğlenceli zamanlar geçirmesini sağlıyoruz.

Bizim hakkımızda daha ayrıntılı bilgi almak, organizasyon paketlerimizin içeriklerini öğrenmek ve fiyat tekliflerimizi değerlendirmek için sayfanın üst kısmında yer alan Grand Organizasyon’a ait iletişim bilgileri ile bizimle irtibat sağlayabilirsiniz. Firmamıza ulaşmanın bir başka yolu ise yine sayfanın üstünde bulunan iletişim formunun Grand Organizasyon için eksiksiz bir şekilde doldurularak ardından “Ücretsiz teklif al” butonuna tıklanması ile oluyor.

İletişim

  • Adres::

    Yanıkağıl Mah. Fedai Küçükkısa Sit. No: 55 Kapaklı / Tekirdağ

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.