Zey Organizasyon

E-posta Gönder

Ekiple Tanışın

Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Nasıl bir organizasyon istediğini anlat, ücretsiz düğün asistanı, kriterlerine uygun 5 organizasyon firmasından fiyat teklifi göndersin!

Zey Organizasyon Genel Özellikler

 • Minimum Paket Fiyatı

  10-20 TL

 • Ne kadar önce iletişime geçmeliyiz?

  4 hafta

Zey Organizasyon Özellikler

 • Demo Masa
 • Konsept/Tema Geliştirme
 • Şehir Dışında Hizmet

Zey Organizasyon Sıkça Sorulan Sorular

 • Verilen Hizmetler

  Çiçek, Davetiye, Dekor, Fotoğraf ve video, Işık ve ses ekipmanları, Kına gecesi, Masa / sandalye temini, Mekan giydirme, Nikah şekeri, Servis ve hizmet elemanı, Süsleme


 • Hizmet verdiğiniz diğer organizasyon türleri?

  Açılışlar, Baby shower, Bayi toplantısı, Davet ve resepsiyon, Doğum günü, Kurumsal etkinlikler, Mezuniyet törenleri, Nişan, Parti, Sünnet düğünü

Zey Organizasyon Hakkında

Hayallerinizdeki düğünü gerçekleştirmek istiyorsunuz fakat tüm detaylara hakim olamayacağınızı mı düşünüyorsunuz? Dilerseniz, Zey Organizasyon ailesi olarak bu yükü biz üstlenelim ve en güzel gününüzü bir şölene dönüştürelim! Mersin’de ikamet ediyorsanız ve eşsiz güzellikte bir düğün hayali kuruyorsanız, siz hayatınızın normal seyrine devam ederken biz de sizin için muhteşem bir düğün organize ediyoruz!

Geniş ürün yelpazemiz sayesinde, tüm beklentilerinizi karşılamayı hedefliyoruz. Düğününüze dair, orkestradan yemeğe kadar her şeyi biz planlıyoruz. Size bu güzel günün tadını çıkarmak kalıyor! Şimdi dilerseniz, hizmetlerimiz hakkında ayrıntılı bilgi verelim.

Düğününüz için, günün ilk ışıklarıyla birlikte çalışmalarımıza başlıyoruz. Düğün mekanınızı ve daveti sayınızı göz önünde bulundurarak masa ve sandalye düzeninizi ayarlıyoruz. Konuklarınızın konforu bu aşamada ön planda oluyor. Ayrıca, sınırsız eğlenceyi doyasıya yaşamanız için sahneyi olabildiğince geniş tutmaya çalışıyoruz. Işık ve ses sistemini de ayarladıktan sonra aksesuarlarımızı yerleştiriyoruz.

Salon düğünleri için genellikle beyaz masa örtüleri üzerine cam şamdanlar tercih ediyoruz. Kumsal düğünlerinde ise, ahşap masaların üzerini çiçeklerle süslüyoruz. Hazırlıklarımız bittikten sonra, misafirlerinizin gelmesini bekliyoruz. Misafirlerinizi, 3 kişiden oluşan küçük bir müzik grubu karşılıyor. Böylece, düğünün ne kadar eğlenceli geçeceğinin sinyallerini vermiş oluyoruz.

Düğününüzde misafirlerinize eşsiz lezzetler sunmak isterseniz, usta aşçılarımız tarafından eşsiz güzellikte tatlar hazırlanıyor. Dilerseniz yemek menüsü, dilerseniz de dilerseniz de ordövr tabağı şeklinde hazırlayabiliyoruz. Düğün öncesi menü tadımlarımız sayesinde, değişiklik yapmak istediğiniz bir şey olursa, söylemeniz yeterli olacaktır.

Mersin düğün organizasyon firmaları arasında, ayrıcalıklı hizmetimizden yararlanmak ve bu özel gününüzü bize emanet etmek isterseniz, sayfanın hemen yan tarafında bulunan fiyat teklif formunu eksiksiz olarak doldurun ve bize ulaşın! Heyecanınızı paylaşmak ve gözlerinizdeki ışıltıyı görmek için sabırsızlıkla bekliyoruz.

İletişim

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.