Düğününüzde Hangi Arkadaşınız Nasıl Yardım Edebilir?

Düğün.com tarafından yazılmıştır.

1:37 dakika

05.08.2020

Düğün organizasyonunun altından rahatlıkla kalkmanızda arkadaşlarınızın sahip olduğu farklı meziyetler çok işinize yarayabilir. Peki en yakın düğün yardımcıları olan arkadaşlarınız bu farklı özellikleriyle size nasıl destek olabilir?

Hızlı ve Becerikliler

Düğün hazırlıkları sırasında en çok ihtiyacınız olacak şey; hızlı, becerikli ve çözüm üretebilen bir düğün yardımcısı olacak. Bunun için iş bitirme becerileri yüksek olan arkadaşlarınızdan; anlaşma sağlama, mekanın düzenlenmesi, düğün ihtiyaçlarının alımı, düğün günü için pratik yardımlar ve bunlar gibi beceri isteyen işlerde destek alabilirsiniz.

hangiark_1

Neşe Kaynakları

Hepimizin neşesiyle ön plana çıkan, pozitif enerjisi ile herkesi etkileyen arkadaşları vardır. Onlar size adeta bir düğün asistanı hizmeti vereceklerdir. Küçük sorunları gözünüzde büyüttüğünüzde, sizi bu arkadaşlarınız sakinleştirip güldürecek. Onlar, olaylara dışarıdan bakamadığınız zamanlarda sizi sarsıp doğruyu gösterecek ve neşenizi yerine getirecekler. Bunaldığınız anlarda yapacaklarınıza ara verip bir kahve eşliğinde muhabbet edin, bu anlar hazırlıklarınıza çok daha keyifli devam etmenizi sağlayacak.

Fikir Öncüleri

Bazı arkadaşlarınızın üstünde hep farklı kıyafetler görürsünüz. Tarzları, aksesuarları, giyimleri diğerlerinden farklıdır. Moda ve sanata ilgilidirler ve yeni şeyleri ilk onlar denerler. İşte böyle arkadaşlarınız varsa onlardan iyi birer düğün asistanlığı hizmeti alabilir, harika fikirler edinebilirsiniz. Mesela; bir kır düğününde büyük bir kamyonun arkasından çıkan orkestra fikri muhtemelen onlardan gelecek.

hangiark_3

Sırdaşlar

Düğün hazırlıkları sırasında duygusal yoğunluğunuz maksimum seviyede olacak. Bazen aksiliklerin üst üste geldiği, ilişkilerin gerildiği anlar olabilir. Böyle zamanlarınızda içinize kapanıp ümitsizliğe kapılmayın. Sırdaşlarınızı arayın ve içinizdekileri dökmekten çekinmeyin. Bırakın size tatlı tatlı, yaşadığınızın bir duygusal kırılma olduğunu, her şeyin yoluna gireceğini anlatsınlar. Sırdaşlar bugünler için vardır değil mi?

hangiark_4

Son Dakika Kurtarıcıları

Bazı insanlar anında çözüm üretmekte, pratik planlar yapmakta ve kötü durumları kurtarmakta ustadır. Diyelim ki tam evden çıkarken gelinliğinizin kopçası koptu. Çevrenizdeki birçok kişi "Eyvah!" diye panik yaparken uzaktan iğne iplikle koşan arkadaşınız acil durumlar için biçilmiş kaftandır. Bu arkadaşlarınıza düğün davet asistanı sorumluluğu verip bir aksaklık olduğunda hemen devreye girmelerini isteyebilirsiniz.

Profesyonel Bir Destek

Evet sevgili gelin adayları gördüğünüz gibi ne kadar çok arkadaşınız varsa hazırlık süreci ve düğün gününüz o kadar rahat geçecek. Ancak bir arkadaşınız var ki o, tüm bunların arasında kendisini size adayacak, en çok katkıyı o yapacak. Profesyonel bir düğün planlayıcı olan organizasyon şirketleri, size kusursuz bir wedding planner / düğün asistanı hizmeti vereceklerdir.

Organizasyon Firmaları

Şehrindeki en iyi organizasyon firmaları burada!

Her 3 çiftten 2'si aradığı firmaları Düğün.com’da buluyor. Sen de onlar arasına katıl!

Organizasyon firmanı bul

Bunlar da ilgini çekebilir

Organizasyon kategorisindeki diğer yazılara ulaşmak için tıkla!

Vitrindeki Düğün Organizasyon Firmaları

Düğün Organizasyon kategorisinde öne çıkan firmalara buradan ulaş!

2 Yorum

cemre

Düğün Tarihi: 22.10.2014


ama arkadaşlar iyidir ;)


betül

Düğün Tarihi: 22.10.2014


valla arkadaşlarınz kıymetini düğün günü anlıyorsunuz arkadaşlar. onlar olmazsa bi hiçsiniz o gün gerçekten eliniz kolunuz bağlı kalıyor