Davetliler için Ulaşım Alternatifleri

Gizem Bayramoğlu tarafından yazılmıştır.

1:11 dakika

29.11.2018

Yurt dışı ve şehir dışından gelecek konuklarınızın düğüne kolayca ulaşmalarını sağlamak için bazı önerilerimiz var. Düğününüz şehirden uzakta bir yerde olacaksa veya şehir dışından ve yurt dışından gelecek pek çok misafiriniz varsa; onlar için sizin bir ulaşım yolu ayarlamanız hoş bir jest olacaktır. Bunun için ne gibi seçenekleriniz var, hangi gelin arabası firmaları size yardımcı olur gibi sorularınızın cevabını bu yazımızda vermeye çalıştık.

davetliler için ulaşım alternatifleri

Yurt Dışından Gelecek Misafirler

Yurt dışından gelecek misafirleriniz şehri de iyi tanımıyor olacakları için en uygunu, onları havaalanında karşılayacak bir araba ayarlamak olacaktır. Gelecek misafir sayısına göre kiralayacağınız araç bir mini van, minibüs veya otobüs olabilir. Araç kiralama firmalarının çoğu büyük arabalar da kiralıyor, fakat yine de gelin arabası firmasıyla anlaşırken birtakım detaylara dikkat etmekte yarar var.

Şehir Dışından Gelecekler

Şehir dışından gelecek misafirlerinizin rahatça toplanabileceği üç merkezi nokta belirleyerek, buralardan otobüsler kaldırabilirsiniz. Mesela; Taksim, Kadıköy ve Sarıyer; İstanbul'da olacak düğünler için ideal toplanma noktalarıdır. Böylelikle hem otopark alanını, hem de sürekli bir telefon trafiği yaratarak yol tarifi almaya çalışan misafirlerinizi rahatlatmış olursunuz.

davetliler için ulaşım alternatifleri

Şehir İçinden Gelecekler

Davetlilerinizin çoğu şehiriçinden gelecek olsa da aralarında düğün mekanınızı bulmakta zorluk çekenler olabilir. Bunun durumun yaratacağı aksiliklerin önüne geçmek için davetiyenize , belirli merkezlerden nasıl ulaşılabileceği, düğün mekanınızın daha çok bilinen nerelere yakın olduğu, araçsız gelecek davetliler için toplu ulaşım için öneriler gibi birkaç ulaşım yolu alternatifi ile tarif ekleyebilirsiniz. Bunun dışında yine bir - iki tane merkez belirleyip oralardan davetlilerinizi aldırmak için araç kiralayabilirsiniz.

Gelin Arabası İndirimleri

ATS Vip Gelin Arabası
%40 İNDİRİM
147 46
ATS Vip Gelin Arabası

Düğün.com’a Özel İlk 30 Çiftimize VIP VİTO Mercedes Aracımız %40 İndirimle ...

YO Turizm ve Taşımacılık
%10 İNDİRİM
119 66
YO Turizm ve Taşımacılık

Düğün.com Çiftlerine Özel Mart Ayına Kadar Yapılacak Anlaşmalarda %10 İndir...

Bu Araçları Nereden Bulurum?

Yeni sezon düğünler için en gözde gelin arabası modellerini sunan, bu alanda profesyonel hizmet veren araç kiralama firmalarını Düğün.com sayfalarında, üstelik de farklı indirim ve kampanyalarla bulabilirsiniz. İhtiyaçlarınızı karşılayan ve en çok beğendiğiniz firmayı bulun, fiyat teklif formu gönderin. Ulaşım istediğiniz günü, kaç kişilik bir araç istediğinizi ve araçları ne kadar süreyle kiralamak istediğinizi belirtmeniz, fiyat almanız için yeterli olacaktır. Şehrinizdeki düğün arabası firmalarını hemen inceleyebilirsiniz:

Gelin Arabası Firmaları

Şehrindeki en iyi Gelin Arabası firmaları burada!

Her 2 çiftten biri aradığı firmaları Düğün.com’da buluyor. Sen de onlar arasına katıl!

Gelin Arabası Firmaları

Sıradaki Makaleler

Gelin Arabası kategorisindeki diğer yazılara ulaşmak için tıkla!

Vitrindeki Gelin Arabası Firmaları

Gelin Arabası kategorisinde öne çıkan firmalara buradan ulaş!

2 yorum

ÖG

Özgül Gonca

16/10/2014

kalabalık düğünlerde araç kiralama işi şart zaten


Didem Şentürk

16/10/2014

bildiğimiz şeyler ama teşekkürler..