Çocuk Ruhlu Gelinlere 8 Sıra Dışı Öneri

Düğün.com tarafından yazılmıştır.

2:02 dakika

29.06.2020

Çocuk ruhlu Düğün.com gelinleri, size güzel haberlerimiz var. Artık düğünler kasıcı ve resmi törenler olmaktan çıktı. Bu da demek oluyor ki düğün organizasyonunuzda hayal gücünüzü dizginlemenize gerek kalmadı. İşin içine hayal gücü girdiğinde ise içinizdeki çocuğun sesini dinleme zamanı gelmiş demektir. İşte size “Belki evleniyorum ama hala büyümedim!”diyen Düğün.com gelinleri için organizasyon şirketleri tarafından uygulanabilecek olan neşeli fikirler...

Balon Davetiyeler

“Ne kadar eğlenceli olursa olsun, kağıda basılmış davetiye modelleri benim çocuk ruhumu yansıtamaz!” diyorsanız tüm davetlilere, üzerine düğün tarihinin, mekanının yazılı olduğu bir balon ve balonu şişirmeleri gerektiğine dair küçük bir not gönderip nasıl bir düğüne geliyor olduklarının ilk sinyallerini verebilirsiniz.

cocukruhlu1

Lunapark: Bu Kez Evlenmeye Geliyoruz!

“Şık bir otel mi, bana uymaz...”, “Bohem bir kır düğünü mü, hiç tarzım değil” diyor ve alışılagelmiş düğün mekanlarına karşı mı çıkıyorsunuz? O zaman düğün mekanı olarak renkli bir lunaparka ne dersiniz? Aletleri çalıştırma izni almak için önceden görüşmelerinizi yapın ve düğününüzü olmasa da düğün fotoğrafı çekiminizi orada yapın. En eğlenceli düğünün sizinki olacağına hiç kuşku yok!

cocukruhlu2

Düğün Organizasyon İndirimleri

New Organizasyon
%15 Indirim
437 12 14
New Organizasyon

Düğün.com Çiftlerine Özel Düğün Organizasyonlarında %15 İndirim Fırsatı Sizleri Bekliyor!

Dream Shots
%20 Indirim
63 3 4
Dream Shots

Eğlenceyi Fondipliyoruz Düğün.com Çiftlerine Özel %20 İndirim Kampanyası !

Gelin Motorsikleti

Klasik bir Dodge, şık bir Limuzin ya da spor bir Porsche yerine, düğün mekanına rüzgarı hissedeceğiniz, sevdiceğinize sıkı sıkı sarılacağınız ve üzerinde mutluluktan bağıra çağıra şarkı söyleyeceğiniz bir Vespa’yla giriş yapmak paha biçilemez olacaktır. Misafirleriniz düğün mekanına merdivenlerden inecek klasik bir çift beklerken siz motorsikletle bahçeden içeri dalsanız, çok tatlı olmaz mı?

cocukruhlu3

En Sadık Sağdıç

Bugüne kadar en sadık dostlarınız olan evcil hayvanlarınızı en mutlu gününüze davet etmemek olmaz! Düğünün baş konukları, nedimeler ve sağdıçlar olarak etrafta koşuşturacak olan kedi ya da köpeğiniz için taşlı bir tasma, minyatür bir smokin ya da şirin bir tütü harika olacaktır.

cocukruhlu4

Çocuk Menüsü

Siz de katıldığınız düğünlerde, garsonun arka masaya götürdüğü çocuk menülerine göz dikenlerden misiniz? Sizin düğününüzde kimsenin gözü arkada kalmasın. Düğününüzde sizin gibi çocuk ruhlu davetlileri sevindirmek ve hem gözlerini hem de karınlarını doyurmak için pizza, hamburger ve spagetti içeren bir büfe hazırlatabilirsiniz.

cocukruhlu5

Popcorn Servisi

Düğününüz ve siz bu kadar eğlenceliyken, eminiz ki barkovizyon gösteriniz de konuklara keyifli dakikalar yaşatacaktır. Konuklar videonuzu izlerken, küçük kaselerde popcorn dağıtarak onları hem şaşırtırsınız, hem de keyiflerine keyif katarsınız.

cocukruhlu6

Nikah Şekeriniz Sürpriz Olsun

Son yılların şeker büfeleri de hiç fena fikir değil, evet...Ama biraz fazla mı moda oldu ne? Şeker büfesi yerine nikah şekeri olarak sürpriz yumurta dağıtmak 7’den 70’e tüm davetlilerin yüzünü güldürecektir. Onlar oyuncakları yapmaya çalışırlarken çekilecek fotoğrafları ise sizinkini...

çocuk ruhlu gelinlere 8 sıra dışı öneri

Sıra Dışı Masa Süslemesi

Düğününüz A’dan Z’ye sıra dışıyken masa süslemeniz sıradan olamaz... Masanın ortasına şık bir vazo ve renkli çiçekler yerine, şık bir fanus ve senenin moda rengi olan turuncu japon balıkları koymaya ne dersiniz? İsteyen davetlilerin, balıklara sizin ve eşinizin ismini koymak şartıyla onları alabileceklerini söylerseniz çok konuşulacak bir düğün hediyesi vermiş olursuz.

cocukruhlu8

Fikirleriniz ve Siz

En çocuksu hayallerinizi düğününüze taşımak için hayal dünyanızı biraz yoklayın. Orjinal fikirlerinizi bir kağıda not edin ve düğün organizasyonu firmanızdan yardım istemek üzere yollara düşün:

Organizasyon Firmaları

Şehrindeki en iyi organizasyon firmaları burada!

Her 3 çiftten 2'si aradığı firmaları Düğün.com’da buluyor. Sen de onlar arasına katıl!

Organizasyon firmanı bul

Sıradaki Makaleler

Organizasyon kategorisindeki diğer yazılara ulaşmak için tıkla!

Vitrindeki Düğün Organizasyon Firmaları

Düğün Organizasyon kategorisinde öne çıkan firmalara buradan ulaş!

3 yorum

Cansu Bingöl

Düğün Tarihi: 24.07.2015


Ben böyle bi düğün yapsam akrabalar 40 yıl unutmaz ama alay gecmekten


ece düşkün

Düğün Tarihi: 15.10.2014


ben sana katılmıyorum İpek düğün çiftin özel günü ve böyle küçük ve şık detaylarla süslemek hoş olabilir


İpek T.

Düğün Tarihi: 15.10.2014


Bence düğünün havasını bozmamak için daha ciddi detaylar düşünmek gerek :)