Sevinç Organizasyon

1 Yorum

E-posta Gönder

Ekiple Tanışın

 • Firma Sahibi

Sevinç Organizasyon Fiyatlandırma

 • Minimum Paket Fiyatı

  200-300 TL

Sevinç Organizasyon Genel Özellikler

 • Ne kadar önce iletişime geçmeliyiz?

  1 hafta

Sevinç Organizasyon Özellikler

 • Demo Masa
 • Konsept/Tema Geliştirme
 • Şehir Dışında Hizmet

Sevinç Organizasyon Sıkça Sorulan Sorular

 • Verilen Hizmetler

  Araç kiralama, Catering, Çiçek, Davetiye, Dekor, DJ, Fotoğraf ve video, Işık ve ses ekipmanları, Kapalı çadır, Kına gecesi, Masa / sandalye temini, Mekan giydirme, Nikah şekeri, Pasta, Servis ve hizmet elemanı, Süsleme


 • Hizmet verdiğiniz diğer organizasyon türleri?

  Açılışlar, Baby shower, Bayi toplantısı, Davet ve resepsiyon, Doğum günü, Kurumsal etkinlikler, Mezuniyet törenleri, Nişan, Parti, Sünnet düğünü


 • Organizasyon stilinizi nasıl tanımlarsınız?

  İstediğiniz seçimlere göre yardımcı olabilmekteyiz


 • Organizasyon Mekanı

  Balo Salonu, Bahçe/Kır Düğünü, Plaj/Sahil Düğünü, Havuz Başı Düğünü, Tekne/Yat Düğünü, Düğün Salonu

Tüm Sorular

Sevinç Organizasyon Hakkında

Evlilik süreci sıralı ilerleyen bir sürü aşamadan oluşuyor. Evlilik teklifi, söz, nişan, kına ve ardından düğün… Bu evrelerin belki de en güzel aşaması heyecanla organizasyon düzenlemek. Biz de profesyonel ekibimizle birlikte size hizmet vermeye her zaman hazırız. Üstelik sağladığımız çok sayıda imkanla ihtiyaçlarınızı karşılamak için başka firma arayışına girmekten sizi kurtarıyoruz.

Sevinç Organizasyon ailesi olarak düğün, kına gecesi, nişan ve evlilik teklifi gibi organizasyonlarına ne kadar önem verdiğinizi biliyoruz. Bu nedenle isteklerinizi dikkate alıyor, tamamen içinize sinen organizasyonlar düzenliyoruz. Zamanın güncel trendlerini de yakından takip ediyoruz.

Peki hizmet sürecimiz nasıl ilerliyor?

Ne demiştik; tamamen içinize sinen bir organizasyon yapmayı hedefliyoruz! İşte, bu amacımızı yerine getirebilmek adına mutlaka sizi daha yakından tanıyabileceğimiz bir ön görüşme yapıyoruz. Görüşme esnasında bizden beklentilerinizin neler olduğunu öğreniyoruz. Organizasyon türünüzü göz önünde bulundurarak aynı zamanda tarzınızı da anlamaya çalışıyoruz. Organizasyon konseptlerimizi size detaylı olarak anlatıyoruz. Vereceğimiz hizmetlerden de bahsettikten sonra belirlediğiniz organizasyon gününde görüşmek üzere sizi ofisimizden uğurluyoruz.

Düğünler başta olmak üzere söz ve nişan törenlerinizi de güzelleştiriyoruz. Kına gecelerinize eğlencelerimizle renk katıyor hatta evlilik teklifi anınızda da sizin için romantik bir ortam oluşturarak organizasyon planlıyoruz. Aklınıza gelen tüm etkinlikler için bizden yardım alabilirsiniz. Geniş bir ürün yelpazesine sahibiz. Her zaman kaliteli aksesuarlar kullanıyor, özenli bir hizmet sunuyoruz. A’dan Z’ye tüm detaylarla yakından ilgileniyoruz. Organizasyonlarınızın muhteşem geçmesi için elimizden geleni fazlasıyla yapıyoruz.

Kocaeli organizasyon firmaları arasında yer alan markamız hakkında daha fazla bilgi almak, aklınızdaki tüm sorulara yanıt bulmak ve fiyatlarımızı öğrenmek için sayfanın üst kısmında bulunan bilgileri kullanarak bize ulaşabilir ya da yandaki formu doldurabilirsiniz.

İletişim

 • Adres:

  Yenişehir Mahallesi Şehit Kazım Cad. No:58/A Kocaeli/İzmit

 • E-posta

  E-posta Gönder
 • Haritadaki Konumu

  Sevinç Organizasyon Yol Haritası

Sevinç Organizasyon Yorumları (1)

Bu firmayla mı çalıştın? Yorum yaparak evlenecek diğer çiftlere yardımcı ol.

5,0

Kalite

Personel

İletişim

Hilal & Murat

Düğün Tarihi: 08.10.2021Evlilik teklifimin başından sonuna kadar yanımda olan ve bıkmadan usanmadan her talebimize karşılık veren sevinç organizasyona sonsuz teşekkürler.🙏🏻

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.