Hülya Wedding

E-posta Gönder

Hülya Wedding
 • İzmit, Kocaeli.

Hülya Wedding Fiyatlandırma

 • Minimum Paket Fiyatı

  750 TL'den fazla

Hülya Wedding Genel Özellikler

 • Ne kadar önce iletişime geçmeliyiz?

  2 hafta

Hülya Wedding Özellikler

 • Demo Masa
 • Konsept/Tema Geliştirme
 • Şehir Dışında Hizmet

Hülya Wedding Sıkça Sorulan Sorular

 • Verilen Hizmetler

  Araç kiralama, Balayı, Barkovizyon, Catering, Çiçek, Davetiye, Dekor, DJ, Fotoğraf ve video, Havai fişek, Işık ve ses ekipmanları, Kapalı çadır, Kına gecesi, LCV hizmeti, Masa / sandalye temini, Mekan giydirme, Nikah şekeri, Pasta, Sanatçı, Servis ve hizmet elemanı, Süsleme


 • Hizmet verdiğiniz diğer organizasyon türleri?

  Açılışlar, Baby shower, Bayi toplantısı, Davet ve resepsiyon, Doğum günü, Kurumsal etkinlikler, Mezuniyet törenleri, Nişan, Parti, Piknik, Sünnet düğünü


 • Organizasyon stilinizi nasıl tanımlarsınız?

  Modern romantik ve sade tarzlarda çalışmalar yaptığımız gibi görkemli rustik ve bohem tarzda davet isteyen çiftlerimiz için de beklentileri fazlasıyla karşılayabiliyoruz. Davet mekanınızın tarzına ve yapısına göre size fikir verebiliyor veya düşündüğünüzden fazlasını gerçekleştiriyoruz. Nitekim bugüne kadar başta İstanbul tarihi yalıları ve mekanları olmak üzere planladığımız organizasyonlar rüştümüzü ispat etmemize fazlasıyla yetti.


 • Organizasyon Mekanı

  Balo Salonu, Bahçe/Kır Düğünü, Plaj/Sahil Düğünü, Havuz Başı Düğünü, Kulüp/Davet Alanı, Restoran, Tekne/Yat Düğünü, Düğün Salonu

Tüm Sorular

Hülya Wedding Hakkında

1996 yılından bu yana davetlerin aranan ismi olmamızı Türkiye’nin köklü düğün organizasyon şirketlerinden biri olmamıza borçluyuz. Hülya Davet Organizasyon’da sizleri bir aile şirketinin sıcaklığı ve samimiyetiyle ağırlıyor, hizmetlerimizi beklentilerinizin üzerinde sunmaya özen gösteriyoruz. Kocaeli düğün, nişan ve diğer tüm özel gün kutlamalarınızda profesyonel ekibimizle yanınızdayız. Başarılarımız ülke sınırlarını aşıp Ortadoğu ve Avrupa’ya yayılırken, kusursuz bir davet garantisi sunuyoruz.

Deneyim

Hülya Wedding 25 yıllık bir tecrübeyle yüzlerce çiftin mutluluğunu pekiştirmiş, günün sonunda memnuniyetlerini kazanmış bir firmayız. Yazılı ve görsel basında kurucumuz Osman Aktaş ve ekip üyelerimizle sıkça yer aldık. Organizasyonlarımızla televizyon programlarına ve dergi/gazete röportajlarına katılarak çıtamızı her daim daha da yukarıya taşımayı başardık. Şirketimiz aynı zamanda tasarım çalışmalarıyla bilinen pek çok markanın reklam filmlerine de destek olmaktadır.

Hizmetler

Hülya Wedding Davet Organizasyon bünyesinde 10.000 kişilik kapsamlı davetlerden kişiye özel VIP etkinliklere kadar pek çok daveti kusursuz bir biçimde planlıyoruz. Düğünlerin yanı sıra söz, nişan ve kına etkinlikleri, bekarlığa veda ve doğum günü partileri gibi kutlamalarınızda hizmet verebiliriz. Davetinizin hazırlık aşamasından son anına kadar detayların tamamıyla biz ilgileniyor ve size bu özel anın tadını çıkarma kısmını bırakıyoruz.

Dekorasyon / Süsleme

Davetlerimizde çiftlerimize romantik, modern, klasik veya sade gibi geleneksel tarzlardan rustik, görkemli ve bohem tarzlara kadar pek çok zengin konsept alternatifi sunabiliriz. Davetinizin mekan özelliklerini göz önünde bulundurarak size önerilerde bulunup beklentilerinizin ötesinde bir dekorasyon hazırlıyoruz. İstanbul ve diğer illerimizin en nadide tarihi ve özel mekanlarında gerçekleştirdiğimiz organizasyonlarla rüştümüzü bu alandaki yeteneklerimiz konusunda defalarca ispat ettik.

Ek Hizmetler

Hülya Wedding hizmetleri sadece davetinizi planlamakla sınırlı kalmıyor diyebiliriz. Catering hizmetleri, profesyonel fotoğraf ve video çekimi, servis ve hizmet elemanları ya da araç kiralama gibi ihtiyaçlarınızda bizden destek alabilirsiniz. Muhteşem bir davet için gerekli her şeyi sizin yerinize düşünecek bir ekip olduğumuzu hatırlatmak isteriz. Haftanın 7 günü 24 saat hizmet verebilen depolarımız sayesinde sevkiyatlarımızı da hızlı bir şekilde yapabiliyoruz.

Yeni bir hayata adım atan davet sahiplerinin en çok tercih ettiği Kocaeli düğün organizasyonu firmalarından biri olarak sizi de şanslı çiftlerimizden olmaya bekliyoruz. Randevunuzu oluşturup Hülya Wedding’e geldiğinizde kahvemizi yudumlarken aklınızdaki organizasyonu geliştirelim ve çok daha fazlasını deneyimlemenizi sağlayalım. Bizimle iletişime geçmek ve hizmetlerimiz hakkında bilgi edinmek için yandaki formu doldurabilir veya alttaki numaralarımızdan arayarak irtibat kurabilirsiniz.

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.