ByArda Organizasyon

Güvenilirlik
İş yerimizdeki bütün ilişkilerimizde en önde gelen değerimiz, dürüstlüktür. Çünkü şunu çok iyi biliyoruz ki; sektörde emin adımlarla ilerleyebilmemiz için çalışanlarımızın ve müşterilerimizin güvenini fazlasıyla sağlamalıyız. Biz bunu sağladık ve korumak için de titiz bir şekilde çalışmalarımıza devam ediyoruz. Dürüst ve şeffaf olmanın her zaman kazandırdığına inanıyoruz.
Sorumluluk
By Arda olarak sattığımız ürün ve hizmetlerin tesliminde ve satış sonrası desteğinde sorumluluğumuzun büyük olduğunun bilincindeyiz. Sorumluluk, ciddiyeti o da beraberinde güveni doğurmaktadır. Bu çerçevede taahhütlerin yerine getirilmesi sorumluluğun ilk ve en önemli maddesi olmaktadır.
Kendine ve Başkalarına Saygı
Müşterilerimiz ve çalışanlarımızla iletişimimiz her zaman açık, net ve saygılıdır. Çalışanlarımıza ve müşterilerimize değer verir, saygı duyar ve bunun bir göstergesi olarak da onları samimiyetle dinleriz.
Müşteri, çalışan ve iş ortağı memnuniyeti
Memnun müşteri beraberinde birçok müşteriyi getirecektir. Memnun çalışan da müşterilere daha iyi hizmet sunacaktır. Bütün bunların bilincinde olduğumuz için çalışan ve müşteri memnuniyetini sağlamak konusunda elimizden geleni yapmayı hedefliyoruz.
Başarıya Odaklı Değişim
Türkiye'deki ve dünyadaki değişimleri takip edip gerekli olanlarına uyum sağlamayı ilke edindik. Kadromuzu da değişime açık insanlardan oluşturmaktayız.
Takım Ruhuyla Çalışmak
By Arda olarak takım çalışmasını benimsiyoruz. Farklı fikirlerin, en iyiye ulaşma yolunda bir katma değer olduğunu düşünüyoruz. Takım çalışmasını sadece firma içi çalışanlar açısından düşünmüyoruz. Gerektiğinde müşterilerimizle de takım çalışmalarına girmekteyiz.
ByArda Organizasyon
Seven Tasarım ve Organizasyon
69 10

Kartepe

Seven Tasarım ve Organizasyon

2014 yılında tasarımcı olarak başladığımız bu serüvende emin adımlarla iler...

Arzum Organizasyon
102 1

İzmit

Arzum Organizasyon

20 yıllık tecrübemizle mutluluğa adım attığınız özel günlerinizi unutulmaz ...

Ecrin Organizasyon
140 2 17

İzmit

Ecrin Organizasyon

Ecrin Organizasyon olarak profesyonel ekibimizle çıktığımız yolda yaptığımı...

Gecem Organizasyon
44 8 8

İzmit

Gecem Organizasyon

Gecem Organizasyon olarak,en guzel gecelerınız ve gunlerınıze hayallerınıze...